Жіночий гороскоп на тиждень з 10 по 16 січня: цього тижня починається ретроградний рух Меркурія, що обіцяє енергетичний занепад та проблеми у спілкуванні

Згідно з прогнозами, цього тижня буде два негативні дні — 14 та 16 січня. У цей час жінкам краще відпочивати та займатися простими справами, без ризиків та авантюр.

Жінка-Овен

Представницям даного знаку зірки обіцяють удачу, так що багато подій у житті Овнів цього тижня складуться найкращим чином. Астрологи радять користуватися нагодою і досягати поставлених раніше цілей у коханні та справах. У січні вітер буде попутним у фінансовій сфері, тож успіх буде поруч.

Жінка-Телець

Прекрасним Тельцям необхідно завжди залишатися в тонусі, щоб долати труднощі максимально швидко та легко. Цей тиждень може бути непередбачуваним не лише через Меркурія. Астрологи радять ретельніше вибирати коло спілкування, оскільки карти будуть сплутані і в оточуючих. Якщо Тельці вже давно перебувають у токсичних стосунках, чи то нерівноцінна дружба чи любовна залежність, настав час активних дій. Відмовившись від стосунків, що зжили себе зараз, можна значно покращити якість свого життя.

Жінка-Близнюки

У Близнюків прекрасної статі очікується непростий тиждень, тому що нічні світила наповнюватимуть цих жінок тривогою. Спеціальні афірмації проти стресу та тривожності допоможуть Близнюкам витримати удари долі та не зламатися, що на початку року дуже важливо. Ретроградний Меркурій буде дуже відчутним, тому жінкам-Близнюкам рекомендується не поспішати з рішеннями, особливо якщо вони стосуються грошей. Рекомендується приймати будь-яку допомогу із боку близьких.

Жінка-Рак

Прекрасним Ракам краще не обертатися назад, звертаючи увагу на помилки минулого. Почати тиждень краще із прибирання будинку. Це допоможе зменшити негативний ефект від ретро Меркурія. Є й кілька інших важливих причин навести лад. Все, що потрібне зараз жінкам цього знаку, — віра в себе. Будь-яка непередбачувана подія може позбавити гарного настрою, але треба тримати себе в руках. Астрологи рекомендують частіше спілкуватися з оптимістами, адже такі люди підвищать настрій та бойовий дух Раків, а це саме те, що їм потрібне.

Жінка-Лев

Долею керують не зірки із планетами. Вони лише змінюють умови. Насправді доля у руках сили розуму та підсвідомості. Левиці дуже сильні, але ці жінки на поточному тижні можуть пережити деякий енергетичний занепад. У цей період варто приділити увагу стосункам – вже створеним або новим. Те, що відбудеться у цій сфері з 10 по 16 січня, охарактеризує найближчі кілька тижнів або навіть весь 2022 рік. Левам протипоказано сумніватися у собі та своїх силах. Настав час сказати «так» своєму щастю.

Жінка-Діва

Представницям даного Знаку астрологи рекомендують зайнятися роботою та отриманням нових знань. Важливо пам’ятати, що будь-яку проблему можна вирішити мирно. Енергетика Меркурія в другій половині тижня може змусити виявляти непотрібну агресію, тому прекрасні Діви забудуть про те, що конструктивний діалог кращий за негатив. Зусилля, які докладуть Діви до роботи та бізнесу в цей період, неодмінно окупляться.

Жінка-Терези

Терезам варто зайнятися своєю зовнішністю. Можна оновити гардероб, зайнятися процедурами, що омолоджують. Місяць, що росте, для цього підходить найкращим чином. Також корисно буде поставити перед собою цілі на майбутнє, але не просто обмежитись словами, а почати йти до них вже зараз. Якщо не звертати з наміченого курсу, то вже до кінця місяця вдасться відсвяткувати перші перемоги. Найголовніше зараз – змусити себе вийти зі стану постсвяткової слабкості.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам усміхатиметься удача, а ретро-Меркурій не вплине на них надто сильно. Для Скорпіонів цей тиждень може виявитися дуже сприятливим. Їхній час настав, Меркурій їм не перешкода. Скорпіони встигнуть зробити дуже багато. Головне зараз – просто правильно розставити пріоритети. Життєві сили будуть на висоті.

Жінка-Стрілець

Експерти пророкують Стрільцям насичений подіями тиждень. Не виключено, що ці жінки опиняться у центрі уваги. Не можна впадати в апатію, оскільки це значно знизить успіх. Якщо чудові Стрільці хотіли щось змінити, для цього настав ідеальний час. Також цього тижня жінки цього знаку можуть духовно прокинутися. Також тиждень хороший для подорожей, шопінгу та пошуків нових захоплень.

Жінка-Козеріг

Ретроградний Меркурій ставить заборону на будь-які авантюри. Ця планета може сприяти зниженню творчого потенціалу та енергетики загалом. Небагато хитрощів у поєднанні з природною чарівністю допоможуть Козерогам досягти всіх цілей. Головне – не відкладати справи на потім. Астрологи попереджають, що в життя може увірватися минуле. Якщо ця зустріч принесе негатив, краще розірвати зв’язок із хворобливими спогадами.

Жінка-Водолій

Емоційність Водоліїв зазвичай не завдає зайвих проблем, але цього тижня астрологи радять контролювати емоції та уникати нервової напруги. Стресові ситуації на початку тижня малоймовірні, а ось із початком ретро Меркурія 14 числа вони можуть з’являтися із завидною регулярністю. Особливу увагу потрібно приділяти своєму зовнішньому вигляду та поведінці.

Жінка-Риби

За прогнозом астрологів, цього тижня представницям знаку Риб важливо уникати конфліктних ситуацій, щоб назрівати, щоб зберегти енергетику та сили. Простіше усунути проблему на самому початку, щоб потім не шукати рішення. Потрібно бути відкритими у спілкуванні. У справах, що стосуються грошей та любові, важливо бути розважливими. Також астрологи радять не розповідати нікому про свої досягнення, плани, амбіції.