fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня: черговий тиждень травня принесе багато приємних сюрпризів і можливостей, якщо слідувати порадам астрологів. Їх рекомендації убережуть від промахів і неприємностей на шляху до особистого щастя

У період з 10 по 16 травня всім представницям зодіакальних сузір’їв експерти рекомендують більше часу приділяти вихованню кращих рис характеру, щоб залучити в життя удачу і процвітання. Успіх буде на боці сильних особистостей, які не бояться відповідальності і активно працюють на своє благополуччя.

Овен

Дами-Овни на цьому тижні зможуть бути на висоті, якщо перестануть шукати підступ у всьому. Астрологи рекомендують покластися на долю і якийсь час просто плисти за течією, помічаючи важливі деталі. Така тактика допоможе не упустити перспективні можливості як у справах, так і в особистому житті. Овни зможуть досягти успіху, але для цього їм потрібно повірити в себе і не пасувати перед тимчасовими труднощами.

Телець

У Тельців на цьому тижні буде багато приводів для занепокоєння. Уміння вчасно приймати правильні рішення і не панікувати допоможуть не тільки в діловому середовищі, а й в особистому житті. У цей період успіх не змусить себе чекати, якщо не пасувати перед труднощами і шукати підтримку у найближчих.

Близнюки

Дамам-Близнюкам астрологи рекомендують почати тиждень з залучення позитивних думок, щоб не піддаватися емоціям, здатним завести в глухий кут і зруйнувати довіру з боку близьких. Удача буде на боці тих, хто звик перемагати, діючи чесно і не намагаючись перекласти з себе відповідальність. З 14 травня досягти нових успіхів дамам-Близнюкам допоможе енергетика Юпітера.

Рак

Жінкам-Ракам на цьому тижні астрологи рекомендують в усьому покладатися на себе і не довіряти стороннім. Вже з середини тижня будуть з’являтися привабливі пропозиції, від яких не варто відмовлятися. Наполегливість і увага до інтуїції допоможуть їм зробити ривок, досягти гармонії в особистому житті, а також поправити матеріальне становище.

Лев

Левицям астрологи рекомендують налаштуватися на активний тиждень. Варто максимально мобілізувати сили для того, щоб досягти нових успіхів як у справах, так і в любові. Енергетика планет буде нестабільною, а значить, Левицям доведеться розраховувати на свої сили. Уміння вчасно зупинитися і обходити сумнівні ситуації стороною стане запорукою нових перемог.

Діва

У Дів починається період, коли потрібно відповідально підходити до справ і не дозволяти собі зайвого. Астрологи рекомендують почати тиждень з вправ по досягненню внутрішньої рівноваги, щоб у критичній ситуації не зробити непоправні помилки. Відповідальність і обережність у висловлюваннях вбережуть Дів як від конфліктів в діловому середовищі, так і від проблем у взаєминах з близькими.

Терези

Дамам-Терезам астрологи рекомендують почати тиждень з укріплення біополя, щоб стати невразливими для токсичних особистостей, здатних на погані вчинки. Цей тиждень травня буде вдалим, якщо не сумніватися в своїх силах, а також відмовитися від розголошення планів, щоб заздрісники не могли нашкодити. Залучити успіх дами цього Знака зможуть, якщо будуть впевнені в собі і перестануть шукати схвалення з боку.

Скорпіон

Дами-Скорпіони на цьому тижні не повинні забувати про відповідальність і вміння зберігати секрети. Астрологи попереджають про те, що в цей період досягти успіхів буде непросто, однак вміння розпізнавати ворогів і недоброзичливців зіграє на руку. Дами без зусиль зможуть відрізнити правду від брехні завдяки інтуїції, вчасно обійти стороною неприємних особистостей і досягти нових перемог в справах і особистому житті.

Стрілець

Дамам-Стрільцям астрологи рекомендують почати тиждень з приємних змін. Для того, щоб весь травень пройшов в позитивному ключі, варто подбати про себе, змінити гардероб, перефарбувати волосся або зробити собі приємність спа-процедурами. Завдяки такій тактиці вийде не тільки повірити в себе, а й успішно подолати тимчасові труднощі на шляху до особистого щастя і успіхів в справах.

Козеріг

У дам-Козерогів на цьому тижні з’явиться можливість закрити двері минулого і почати новий період життя, наповнений успіхами і позитивом. Для того, щоб удача не відвернулася, астрологи рекомендують не чинити опір змінам, щоб вони пройшли безболісно. Не варто забувати представницям Знака і про будинок – створивши в ньому місце сили, буде простіше відновлювати сили для подальших перемог.

Водолій

Дамам-Водоліям астрологи рекомендують дізнатися про те, які слова відлякують удачу, і прибрати їх з лексикону. На цьому тижні енергетика планет буде в дисонансі, що може спровокувати низку неприємностей, проблем в спілкуванні з близькими і колегами. Водоліям будуть потрібні зібраність і вміння вирішувати конфлікти, щоб подолати труднощі і притягнути в життя позитивні зміни.

Риби

Рибам астрологи рекомендують почати понеділок з наповнення жіночою енергією, щоб у відповідальний момент не залишитися без сил. На цьому тижні успіх не змусить себе чекати, якщо жінки цього Знака розставлять пріоритети і не будуть намагатися виконати кілька справ одночасно. Уміння розподіляти сили і бути відповідальними не тільки за дії, але і за слова дозволить досягти нових висот.

You cannot copy content of this page