fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня: Цей тиждень буде досить сприятливим, проте експерти рекомендують не розслаблятися і не дозволяти обставинам брати верх

Другий тиждень січня – час активним, коли потрібно втягуватися в робочий графік. Незважаючи на прихильність зірок і планет можуть траплятися казуси, уникнути яких допоможуть воля до перемоги і позитивний настій.

Жінка-Овен

Дамам цього Знака астрологи рекомендують почати тиждень з паперової роботи, щоб звільнити другу половину тижня для активного розвитку і втілення в життя сміливих ідей. Важливим супутником успіху для Овнів стане вміння спрямовувати енергію в русло вирішення нагальних питань, не витрачаючи дорогоцінного часу на конфлікти.

Жінка-Телець

Тельцям на цьому тижні астрологи рекомендують налаштуватися на діловий лад, а щоб тиждень не минув к поганому настрої, почати його варто з вправ по підвищенню жіночої енергетики. Настрій і емоції будуть важливими супутниками успіху, а значить, вони повинні бути позитивними.

Жінка-Близнюки

Дамам-Близнюкам важливо уникати агресивно налаштованих людей, щоб не ставати учасниками конфліктів і розборок, які віднімуть як час, так і удачу. Цей тиждень буде досить напруженим, і дамам варто довіряти інтуїції, щоб обійти стороною проблеми і неприємності.

Жінка-Рак

Раки повинні бути готові до того, що їх почнуть перевіряти на міцність і стійкість до стресів. Цей тиждень не буде гладким, і для того, щоб притягнути удачу, потрібно буде постаратися. Уміння контролювати емоції і не пропускати через себе чужі переживання допоможуть дамам-Ракам зберегти обличчя і везіння.

Жінка-Лев

Левиця астрологи рекомендують почати тиждень з змов від бід і проблем. З 11 по 17 січня можуть траплятися прикрі неприємності, і щоб не ставати заручниками поганого настрою, Левицям астрологи рекомендують щодня читати афірмації. Позитивні твердження налаштують на успіх і допоможуть вчасно звернути зі шляху, який веде в глухий кут.

Жінка-Діва

Діви повинні бути готові до того, що в сім’ї виникнуть негаразди. Не виключено, що партнерам доведеться повернутися до невирішених в минулому конфлікту. Цей тиждень пройде в позитивному ключі, якщо налаштуватися не на з’ясування відносин, а на пошук компромісних рішень, які вбережуть сім’ї від скандалів.

Жінка-Терези

Дамам-Терезам на цьому тижні зірки і планети подарують можливість не тільки включитися в роботу, а й здійснити задумане. Це час підійде для втілення в життя найсміливіших ідей, які допоможуть закласти міцний фундамент майбутніх перемог. Ближче до вихідних астрологи рекомендують перейти на особисте життя.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам на початку тижня астрологи рекомендують звернути увагу на вирішення питань, пов’язаних з фінансами. У період з понеділка по вечір середи представницям цього Знака вдасться поправити матеріальне становище. Друга половина тижня підходить для активного відпочинку і налагодження відносин з близькими.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям буде легко даватися розумова робота, і цей період буквально створений для навчання, підвищення кваліфікації та навіть кар’єрного росту. Астрологи рекомендують не упускати таких можливостей і помічати знаки долі, які допоможуть відкрити двері в щасливе майбутнє.

Жінка-Козеріг

Козерогів чекають приємні звістки і можливість почати шлях по кар’єрних сходах. Першу половину тижня жінкам цього Знака необхідно присвятити роботі. Відносини, будь то ділові або романтичні, налагоджувати найкраще з вечора четверга. Це час вдалий як для пошуку кохання, так і для нових ділових знайомств, а також знаходження гармонії в родині.

Жінка-Водолій

Жінкам-Водоліям на цьому тижні впоратися з нагальними питаннями допоможе прилив натхнення. З 11 про 17 січня буде вдалий час для активної творчої роботи, впровадження нововведень, романтичних прогулянок і побачень. Активність і позитивний настрій допоможуть залучити в життя позитивні зміни.

Жінка-Риби

Дамам-Рибам астрологи рекомендують почати тиждень з позитивних афірмації. Вони допоможуть налаштуватися на успіх і не боятися зробити крок у невідомість. Цей тиждень пройде успішно для тих, хто вірить в себе і не боїться давати відсіч маніпуляторам. Удача чекає Риб і в особистому житті.

You cannot copy content of this page