Жіночий гороскоп на тиждень з 12 по 18 липня: удача буде на боці активних особистостей, які не бояться брати долю в свої руки

Жінка-Овен

У жінок-Овнів на цьому тижні буде прекрасна можливість встигнути все і відразу. Астрологи вказують на сприятливий тиждень, коли сил буде в надлишку, і жінкам цього Знака варто заздалегідь скласти план дій, щоб не випустити з уваги нічого, що завадило б втіленню в життя найсміливіших планів та ідей. Пощастить вогненним дамам і в любові, але для цього доведеться потрудитися: поспіх і натиск можуть злякати потенційних партнерів, які будуть просто боятися активності.

Жінка-Телець

Жінкам-Тельцям астрологи рекомендують налаштуватися на хвилю оптимізму. Енергетика зірок і планет на цьому тижні нічим не зашкодить, а значить, починається період, коли будь-які складнощі будуть по плечу. Дамам важливо тренувати інтуїцію, щоб чути внутрішній голос в потрібну хвилину і виявлятися в потрібному місці в потрібний час. Жінкам цього Знака можна сміливо йти назустріч мрії і не сумніватися в тому, що доля буде до них прихильною. Зміни на краще не змусять себе чекати, якщо бути до них готовими.

Жінка-Близнюки

Жінки-Близнюки відчують вітер змін, і астрологи рекомендують їм не боятися змінювати себе і своє ставлення до подій. На цьому тижні з’явиться можливість звільнитися від проблем і турбот і знайти в собі сили для вирішення складних питань. Астрологи рекомендують представницям цього Знака налаштуватися на успіх, щоб гарний настрій супроводжував їх щодня і дарував їм сили для залучення в життя позитивних подій. Завдяки вмінню знаходити взаємовигідні рішення Близнюки зможуть досягти успіху в будь-якій сфері життя.

Жінка-Рак

Цей тиждень буде не найпростішим, проте залучити успіх не складе труднощів, якщо вірити в свої сили і не засмучуватися через дрібниці. Запорукою позитивних змін стане вміння зберігати плани в таємниці від усіх, а також увага до деталей. Досягти успіху в обраній справі вийде і завдяки передчуттям – інтуїція буде на висоті, і жінкам-Ракам не варто ігнорувати підказок внутрішнього «я».

Жінка-Лев

У Левів на цьому тижні не буде причин для розладів, проте енергетика планет буде раз за разом повертати думки до не найприємнішим подій з минулого, що може не кращим чином позначитися на настрої. Астрологи рекомендують Левиця працювати над собою, щоб настрій був відмінним. На хвилі позитиву буде набагато простіше боротися з мінливістю долі і добиватися успіхів не тільки в справах, але і в особистому житті. Пощастить і тим представницям Знака, які вміють тримати себе в руках.

Жінка-Діва

У Дів починається період, коли зірки і планети даруватимуть їм творчу енергетику. Направляти її варто в русло поліпшень. Діви зможуть отримати контроль над обставинами, якщо перестануть піддаватися бажанню відкласти рішення складних питань в довгий ящик і будуть уважні до того, що відбувається навколо. Знаки Всесвіту допоможуть не помилитися з вибором шляху і вкажуть напрямок до успіху.

Жінка-Терези

У жінок-Терезів на цьому тижні з’явиться прекрасна можливість позбутися від будь-якого негативу. Астрологи рекомендують працювати по всіх фронтах: очищати свідомість від блоків і створювати захист від токсичних людей. Така тактика допоможе впоратися з неприємностями в рази швидше, відчути впевненість в собі і своїх силах і без зусиль давати відсіч кривдникам. Жінкам цього Знака пощастить і в особистому житті, особливо якщо мова йде про пошук другої половинки.

Жінка-Скорпіон

У жінок-Скорпіонів тиждень буде наповнений приємними подіями, якщо вони перестануть принижувати свої достоїнства і притягувати невдачі недоречними фразами. Впевненість в собі і гарний настрій допоможуть подолати тимчасові перепони на шляху до щастя. Астрологи рекомендують жінкам цього Знака не відкладати важливих справ – будні дні прекрасно підходять як для фізичної, так і для розумової праці. На вихідних Скорпіони відчують бажання побути в затишній атмосфері, а значить, можна провести час в колі рідних.

Жінка-Стрілець

Представницям цього сузір’я астрологи рекомендують зосередитися на своєму внутрішньому світі. На цьому тижні у них з’явиться можливість переосмислити багато, завершити токсичні стосунки і знайти для себе шлях, який приведе до особистого щастя. Шлях не буде тернистим, якщо не слухати думки з боку і довіряти своїй інтуїції. Внутрішній голос, посилений впливом зірок і планет, допоможе не тільки вирішити складні питання, але і знайти гармонію з собою і зовнішнім світом.

Жінка-Козеріг

У жінок-Козерогів почнеться період, коли увагу можна зосередити на сфері стосунків. Астрологи рекомендують не втрачати часу дарма, зміцнювати стосунки в парах або активно залучати в життя любов. Не промахнутися з вибором другої половинки Козерогам допоможе увага: по ходу буде простіше визначити характер людини, яка подобається. Остерігатися жінкам-Козерогам варто лише заздрісників і недоброзичливців.

Жінка-Водолій

На цьому тижні головними ворогами жінок-Водоліїв будуть негативні установки. Астрологи рекомендують попрацювати над собою, щоб позбутися від блоків свідомості, що заважають залученню щастя. Справитися з поганим настроєм або стресом допоможуть не тільки духовні практики, але і творча активність. Завдяки арт-терапії вийде знайти внутрішню гармонію, а також генерувати нові ідеї, які в майбутньому можуть принести не тільки прибуток, але і славу.

Жінка-Риби

На цьому тижні жінки-Риби зможуть знайти гармонію і щастя, якщо перестануть йти на поводу оточення. Енергетика зірок і планет допоможе звільнитися від уваги маніпуляторів, заглянути в себе і зрозуміти, що ж насправді потрібно зробити для залучення в життя позитивних змін. Астрологи рекомендують щодня працювати над самооцінкою, щоб вміти давати відсіч надмірно нахабним людям. Підтримку жінки-Риби зможуть знайти серед близьких і відданих друзів.