Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 квітня

Головні планети набирають силу і в середині квітня зажадають від представниць Зодіаку сильних, наполегливих дій. Зараз дуже важливий командний дух – навіть в тих ситуаціях, коли наші погляди будуть сильно розходитися з поглядами оточуючих. Важливо підтримувати близьких, щоб в складний момент вони змогли підтримати вас.

Астрологи радять відкинути всі образи і згадати про головне – про те, що зараз нас всіх об’єднує одна біда. Кожен з нас зможе досягти видатних успіхів. Але мова зовсім про кар’єрні висоти: планети нададуть шанс дізнатися свої сильні сторони.

Жінка-Овен

Наступний тиждень обіцяє бути дуже непередбачуваним. Астрологи радять відкласти планування: навряд чи намічене вийде здійснити. Найкраща стратегія – вирішувати проблеми по мірі їх надходження і стежити за знаками згори. У найближчі 7 днів вони можуть виражатися в книгах, які випадково підвернулися під руку, в словах, сказаних в потрібний момент, у випадкових подіях та інших непередбачених обставин. Все, що не буде вписуватися в загальну картину, стане ключем до успіху.

Жінка-Телець

На цьому тижні Всесвіт буде охоче відгукуватися на прохання Тельців. Але астрологи радять не смикати могутні сили на дрібниці, а вибрати найбільш важливі для себе теми, розібратися зі своїми бажаннями. У пріоритеті зараз фінансова і особиста сфери, однак не варто забувати і про інші сфери життя. На початку тижня, найкраще в понеділок вранці, варто прикинути, у чому потрібна допомога згори, щоб, визуалізовуючи бажання, не відірватися від зовнішнього світу.

Жінка-Близнюки

За гороскопом, в інтересах жінок-Близнюків знайти шлях до гармонії. Не варто включатися в боротьбу амбіцій, воювати за авторитет або визнання. Замість суперечки про те, хто краще і найголовніше, розумніше залишитися соратниками: в найближчому майбутньому можуть виявитися не так важливі чини і привілеї. Не варто створювати конфлікт і на матеріальному рівні. Майбутній тиждень допоможе у вирішенні глобальних завдань, тому зовсім ні до чого витрачати його на порожні суперечки і боротьбу.

Жінка-Рак

Проблеми і відкладені справи нагадають про себе представницям Рака. Проігнорувати їх, на жаль, буде неможливо: це небезпечне рішення, за яке потім неодмінно доведеться заплатити велику ціну. Тому варто зробити крок назустріч, де це необхідно, будь то рішення сімейних питань, розмова про підвищення або спроба примирення. До кінця тижня збережеться шанс залагодити будь-яку проблему, втім, не виключено, що цей шанс не сподобається. Наприклад, доведеться звернутися за допомогою до неприємної людини або зробити те, що суперечить принципам.

Жінка-Лев

Жінки-Леви доб’ються великих успіхів на інтелектуальному терені. Планети приготували їм незвичайне випробування, після якого обов’язково піде щедра винагорода. А ось справи любовні поки що оповиті непроглядним туманом. Необхідно тверезо оцінювати свої сили і можливості. Любовна сфера багато в чому залежить від подальших дій. Але удача розташована до Левів прихильно. Єдине, що радять астрологи, – остерігатися перших днів тижня, коли нестабільне Сонце може спотворити загальну картину.

Жінка-Діва

Дівам зірки радять поберегти сили і нерви. Варто частіше нагадувати собі, що всіх справ не переробити, всіх грошей не заробити і всім не догодити. До середини тижня очікується новий поворот подій, який зажадає обережності: при найменшому конфлікті ситуація може стати критичною. Передбачати все складно, тому астрологи радять контролювати хоча б свої дії. Прибирання в будинку допоможе навести гармонію в душі, надавши заспокійливий вплив і позбавивши від різних стресів.

Жінка-Терези

Астрологи радять жінкам-Терезам поки почекати з новими починаннями: зараз не до них. На цьому тижні гостро постануть відкладені справи, які зажадають негайного вирішення, так що саме час серйозно взятися за них. В умовах авралу або стресу варто подивитися на те, що відбувається під іншим кутом. Можна звернутися за порадою до близьких або подруг, але не для того, щоб беззастережно їм слідувати, а щоб поглянути на одну і ту ж річ з різних сторін. Так буде простіше визначитися з подальшими діями в будь-якій ситуації.

Жінка-Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам вже з понеділка буде потрібна обережність у всьому: зоряна ситуація непередбачувана. Тиждень змусить понервувати, іноді навіть доведеться відбивати нападки. В іншому випадку є ризик розриву, сварки, зміни планів, втрати удачі. Зірки радять «не лізти на рожен» і дотримуватися астрологічних рекомендацій, залишивши розгляд на потім.

Жінка-Стрілець

Для Стрільців тиждень почнеться з несподіваних турбот, і велика ймовірність того, що вони розтягнуться до вихідних. Незважаючи на всі старання (а часом і завдяки їм) список непередбачених проблем буде рости, мов снігова куля. Важливо мати підтримку з боку в особі хороших помічників, яким до снаги неоднозначні ситуації. Цілком можливо, що близькі будуть тільки раді допомогти в нетиповій ситуації і відточити свої навички. Повернути рівновагу, як не дивно, допоможе турбота не про себе, а про інших людей, безкорисливі благодійні справи.

Жінка-Козеріг

На цьому тижні жінки-Козероги зіткнуться з непередбаченими заворушеннями і ризиками, часом ситуація буде досить вибухонебезпечною. Можливі проблеми з грошима, дітьми, здоров’ям. Не виключені сімейні складності. У зв’язку з поточним станом справ бажано відмовитися від екстремальних експериментів. У момент кризи найголовніше – не втрачати надію: обов’язково знайдеться той, хто протягне руку допомоги. Спілкування зі старими друзями допоможе знайти відповіді на питання, які мучать тут і зараз.

Жінка-Водолій

Тиждень буде непростим. Жінки-Водолії можуть зіткнутися з низкою серйозних перешкод на своєму шляху. Але не варто впадати у відчай і здаватися: початок покладено, шлях вторований, необхідно лише продовжувати рух до бажаної мети. Якщо з’явиться втома від того, що відбувається (а такий варіант дуже можливий), варто виділити собі час для відпочинку, в який ніщо не турбуватиме. Можна подивитися добрий фільм, включити улюблену музику, попрактикувати нову медитацію – словом, дозволити собі відпочити і тілом, і душею.

Жінка-Риби

На наступному тижні особливо сильну зацікавленість викличуть заходи з профілактики здоров’я. Рибам варто пам’ятати, що краще – ворог хорошого. Небезпечно розширювати звичні межі і пробувати щось радикально нове: отримання бажаного буде супроводжуватися напругою, і ноша може виявитися непосильною. Особливо загрожує займатися самолікуванням, пробувати методи нетрадиційної медицини, закликати на допомогу чаклунство. Астрологи радять використовувати саме те, що знайоме і перевірено.