fbpx
Гороскоп

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня: середина вересня – час клопіткий і активний

Жінка-Овен

Жінкам-Овнам на цьому тижні астрологи рекомендують присвятити себе сфері стосунків. Зірки і планети відчувають прихильності до романтичних зустрічей і побачень, а одиноким серцям буде простіше знайти свою любов. У стосунках важливу роль будуть грати турбота і довіра до партнерів, щоб відносини в родині були гармонійними, а конфлікти пішли в минуле. Вдалий цей тиждень і для укладення ділових домовленостей, а щоб все минуло гладко, варто використовувати шепотки на удачу.

Жінка-Телець

Жінкам-Тельцям на цьому тижні не варто покладатися на прихильність зірок. Енергетика простору буде провокувати перепади настрою, тому астрологи рекомендують почати тиждень з вправ по досягненню внутрішньої рівноваги і не забувати про самовпевненість. Жінкам цього знаку важливо у всьому покладатися на себе і не перекладати відповідальність на оточуючих, щоб виключити промахи і виникнення конфліктних ситуацій.

Жінка-Близнюки

Жінкам-Близнюкам на цьому тижні вересня астрологи радять проявити винахідливість, щоб швидко підлаштовуватися під обставини, що змінюються. Від активності буде залежати багато, тому склавши руки сидіти не доведеться. Удачу в діловому середовищі вийде залучити завдяки активності, а знайти гармонію в особистому житті – за допомогою привабливості і чарівності. В кінці тижня Близнюки зможуть побалувати себе, вирушивши за покупками.

Жінка-Рак

Жінкам-Ракам астрологи рекомендують налаштуватися на успіх і почати тиждень з рішучих дій. Енергетика зірок і планет буде на їхньому боці, а значить, можна братися за втілення в життя найсміливіших планів, створення успішного майбутнього і пошук додаткових джерел доходу. Посміхнеться удача Ракам і в любові: пари зможуть знайти гармонію у стосунках, а самотні серця – зустріти свою любов.

Жінка-Лев
У жінок-Левів на цьому тижні будуть всі шанси облаштувати своє життя таким чином, щоб в ній не було місця розчарувань. Астрологи рекомендують приділити увагу особистому житті: більше часу проводити з рідними і близькими, а також не засиджуватися в чотирьох стінах, якщо самотність вже набридло. Друга половина тижня підходить для вирішення складних справ, і розібратися з ними буде простіше, якщо використовувати талісмани , а також планувати справи і не поспішати.

Жінка-Діва

У жінок-Дів очікується напружений тиждень, коли не можна допускати недбалості. Астрологи рекомендують заручитися підтримкою примхливої фортуни і не поспішати, щоб виключити будь-які неточності. Вдумлива робота і вивірені кроки допоможуть швидко прийти до тріумфу і отримати заслужену винагороду. Не варто скидати з рахунків Дівам і підтримку близьких: мудрі поради старшого покоління стануть хорошою підмогою для тих, хто стоїть на роздоріжжі.

Жінка-Терези

У жінок-Терезів на цьому тижні зростає ризик зіткнутися з маніпуляторами, здатними досить ускладнити життя. Уникнути такого неприємного спілкування вийде, якщо слідувати законам Всесвіту і тренуватися говорити «ні». Посміхнеться удача жінкам цього знаку в справах особистого плану: стане простіше знаходити спільну мову з близькими, особливо з підростаючим поколінням.

Жінка-Скорпіон

Цей тиждень для жінок-Скорпіонів буде вирішальним: енергетика простору сприятлива для рішучих дій, і астрологи рекомендують не зволікати з втіленням в життя планів. Жінки-Скорпіони зможуть досягти нових успіхів у діловому середовищі, якщо будуть приймати зважені рішення, а також залучити щастя в любові, якщо перестануть сумніватися в своїй привабливості.

Жінка-Стрілець

Дами-Стрільці на цьому тижні ризикують опинитися без сил, якщо не будуть зміцнювати біополе. Енергетика зірок і планет буде досить агресивною, і астрологи рекомендують більше часу приділяти душевній гармонії. Справитися з перепадами настрою буде простіше, якщо проводити дихальну гімнастику щодня, а також черпати позитивні емоції в спілкуванні з близькими людьми. На цьому тижні найкраще уникати будь-якого негативу, щоб не накликати на себе непотрібні проблеми.

Жінка-Козеріг

Дамам-Козерогам на цьому тижні астрологи рекомендують не починати справ, не переконавшись, що все йде за планом. Скрупульозність і увага до деталей допоможуть уникнути промахів і забезпечать фінансову стабільність. Остерігатися жінкам цього знаку варто агресивно налаштованих людей, здатних зіпсувати не тільки настрій, але і стати причиною невдач.

Жінка-Водолій

Жінки-Водолії на цьому тижні зможуть знайти душевну гармонію. Астрологи рекомендують налаштуватися на позитив і займатися тими справами, які допомагають привернути в життя фінансове благополуччя. Тема грошей буде головною, і жінкам-Водоліям варто зосередитися саме на цій сфері життя, щоб не упустити нових можливостей і приємних перспектив.

Жінка-Риби

Жінкам-Рибам на цьому тижні важливо залишатися в стані рівноваги, щоб дрібні негаразди не могли стати причиною перепадів настрою і невірних кроків. Астрологи рекомендують заручитися підтримкою з боку перевірених людей, а також звертати увагу на передчуття, щоб не зробити вчинків, які в майбутньому стануть причиною безлічі проблем.

You cannot copy content of this page