Жіночий гороскоп на тиждень з 14 по 20 лютого: зірки обіцяють бурхливий та продуктивний тиждень

Меркурій 14 лютого перейде у Знак Водолія, чим запустить великий потік позитивних вібрацій. Навіть якщо щось чи хтось почне схиляти вас у бік хандри та депресивних думок, ви все одно зможете вирватися з цього стану.

Жінка-Овен

Овнам, можливо, буде дуже важко управляти емоціями та підтримувати гарний настрій. Щоб уникнути різких емоційних стрибків, астрологи радять ставитись до того, що відбувається простіше.

Представницям цього знаку корисно буде користуватися жіночими талісманами, щоб зберігати правильний настрій. Зараз найрозумніше плисти за течією, а не прагнути тотального контролю над усіма сферами життя. Прекрасним Овнам краще накопичувати сили та працювати над енергетикою, частіше фокусуючись на хорошому.

Жінка-Телець

Чим більше будуть очікування цих жінок, тим вірогідніша можливість розчарувань. Щоб убезпечити себе, достатньо позбутися зайвих надій. Найкраще повністю сфокусуватися на амурній сфері. Гороскоп на тиждень пропонує не відмовлятися від допомоги, яку можуть надати оточуючі люди, особливо найближчі. Настав час розширити кругозір, попрацювати з самооцінкою.

Жінка-Близнюки

Цей тиждень — найкращий час для того, щоб навчитися чогось нового. Астрологи радять Близнюкам приступати до активного втілення планів. Це ідеальний час діяти. Якщо у відносинах із родичами були якісь проблеми, їх вдасться виправити. Меркурій у Водолії схиляє до дипломатії. Будь-які старання та вихід за рамки окупляться. Старанність точно не залишиться непоміченою – як у коханні, так і на роботі.

Жінка-Рак

Жінкам цього знаку варто віддати більшу частину свого часу та сил роботі та справам. Важливо пам’ятати, що успіх може прийти не з того боку, з якого Раки на нього чекатимуть. Тому варто уважніше стежити за підказками Всесвіту, довіряти інтуїції, щоб не прогаяти можливості, які прийдуть незвичайним шляхом. Якщо щось піде не так, то краще не драматизувати. Через це можуть ухвалюватися помилкові рішення.

Жінка-Лев

Вчинки Левів останнім часом могли бути нелогічними, а стосунки з оточуючими могли трохи зіпсуватись. Астрологи рекомендують не чекати, поки все виправиться саме собою. Можливо, настав час вибачитися за слова та справи. У робочій сфері настає сприятливий час для прояву цілеспрямованості та завзятості. Вирішувати завдання буде простіше, ніж зазвичай.

Жінка-Діва

Дівам треба діяти, але обачно. Жінок цього знаку чекає тиждень, що вимагає стриманості та холоднокровності, причому як у коханні, так і у справах. Демонстрація цих рис забезпечить добрий результат. У метушні та рутині з’явиться ризик забути про власні потреби. Жінкам-Дівам потрібно пам’ятати про відпочинок та розваги. Вміння приділяти час собі буде корисною исою для цих жінок.

Жінка-Терези

Цього тижня не варто забувати про духовні практики, шопінг, захоплення, перегляд позитивних фільмів. Все це заспокоїть душу і подарує внутрішню рівновагу даним Знаком. Також Терезам нічні світила допоможуть знайти чоловіка мрії або просто познайомитися з кимось цікавим та приємним. Завдяки сильній підтримці Меркурія, інтелектуальні можливості представниць цього Знаку зростатимуть.

Жінка-Скорпіон

Розум прекрасних Скорпіонів зараз диктуватиме вірні рішення, тому треба до нього прислухатися. Менше скепсису, і тоді плани будуть реалізовані на сто відсотків. Важливо сконцентруватися на головній меті і чітко слідувати плану, щоб досягти бажаного. Імпульсивність може збити з наміченого шляху. У сфері спілкування будуть певні проблеми — деякі люди можуть дратувати Скорпіонів без жодної причини.

Жінка-Стрілець

Цього тижня настає чарівний час для жінок цього знаку: вони зможуть здобути перемогу у справах, які давно не дають спокою. Щоб точно опинитися серед переможців, важливо навчитися контролювати свої емоції та пориви. Не варто відкладати нічого не потім і сидіти вдома. По можливості необхідно змінити обстановку, приділити увагу саморозвитку.

Жінка-Козеріг

Козерогам астрологи радять якнайшвидше розібратися з робочими обов’язками, щоб звільнити час для себе коханих. Астрологи радять жінкам цього знаку дослухатися інтуїції: вона зараз буде на піку завдяки підтримці Меркурія. При вдалому збігу обставин можна буде навіть відчути думки та настрій оточуючих. Експерти рекомендують приділити увагу снам, передчуттям.

Жінка-Водолій

Жінкам, що народилися під цим Знаком, пощастить повернути життя в колишнє русло. Якщо жодних негативних змін найближчим часом не було, важливо продовжити розпочате. Астрологи прогнозують калейдоскоп позитивних подій на життєвому шляху прекрасних Водоліїв. Особливої ​​уваги вимагатимуть кар’єра та фінансові питання. Меркурій у їхньому Знаку, а значить, саме час зрозуміти, чого Водолії хочуть досягти. Якщо за ці сім днів точно визначитися з метою та стратегією, то планета-покровитель дасть починанням зелене світло.

Жінка-Риби

Початок тижня може бути трохи нервовим, тому астрологи радять прекрасним Рибам навчитися керувати своїм гнівом, щоб не спровокувати сварки та конфлікти. Жінок цього знаку може збентежити зниження мотивації та повільний розвиток подій. Але не варто поспішати з висновками: зірки дають час на обмірковування та на те, щоб прийняти відповідальне та зважене рішення. Астрологи радять стримувати свої бажання та почекати з активністю. Поки що краще розслабитися і відпочити.