fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня: Березень вже в розпалі, тому астрологи рекомендують прекрасним представницям знаків Зодіаку впустити весну в своє серце, щоб провести черговий тиждень в гарному настрої

Жінка-Овен

Дамам-Овнам третій тиждень березня принесе нові перемоги, але для цього важливо залишатися в повній душевній рівновазі. Астрологи рекомендують Овнам попрацювати над собою, щоб емоції не стали каменем спотикання для залучення в життя позитивних змін і подій. Жінкам цього Знака важливо цуратися токсичного спілкування і зустрічей з негативно налаштованими людьми, щоб не переймати їх злість і агресію.

Жінка-Телець

Третій тиждень березня пройде для дам цього Знака успішно, якщо не забувати про інтуїцію. Завдяки внутрішньому голосу вийде зберегти удачу, а також уникнути прикрих неприємностей. На роботі і в особистому житті перемоги будуть забезпечені тим, хто впевнений у собі і не звик йти на поводу чужих порад. Емоції можуть зіграти злий жарт, а значить, їх потрібно тримати під контролем.

Жінка-Близнюки

Жінкам-Близнюкам на цьому тижні астрологи рекомендують відмовитися від поспіху і вдумливо працювати над вирішенням важливих питань. Енергетика зірок і планет не стане перешкоджати залученню любові і удачі, якщо відмовитися від сьогохвилинних примх і діяти розумно. Відмова від надмірних витрат допоможе дамам незабаром накопичити потрібну суму на довгоочікувану покупку.

Жінка-Рак

Ракам на цьому тижні астрологи рекомендують направити енергію в русло отримання нових знань і досвіду. Енергетика зірок і планет буде сприятливою для втілення в життя найсміливіших планів та ідей, але для цього дамам цього Знака знадобиться не тільки впевненість у своїх силах, а й надійний тил, забезпечити який зможе підтримка з боку сім’ї і близьких людей. Їх турбота і увага допоможуть зберегти гарний настрій.

Жінка-Лев

Левицям астрологи рекомендують запастися удачею і заповнити енергію для того, щоб не упустити перспективні можливості. На цьому тижні у Левів вийде знайти джерело доходів і поповнити свої накопичення, якщо вони не будуть зволікати і боятися невідомості. Їх знань і навичок буде достатньо, а значить, можна не сумніватися в своїх силах. Удача посміхнеться і в особистому житті, якщо не проводити весь час в справах.

Жінка-Діва

У Дів на третьому тижні березня відкриється друге дихання, а значить, будь-яка робота буде по плечу. Астрологи зазначають, що в період з понеділка по середу можна сміливо займатися фінансовими операціями і угодами, а другу половину тижня найкраще присвятити завершенню поточних справ і відпочинку. Удача в особистому житті буде супроводжувати тих, хто не боїться прояви почуттів.

Жінка-Терези

Дамам-Терезам астрологи рекомендують почати тиждень з позитивних афірмації, щоб зарядитися енергією оптимізму. Гарний настрій буде супутником успіху і не дозволить опустити руки при зіткненні з труднощами на шляху до особистого щастя. У другій половині тижня події будуть розвиватися стрімко, і дамам цього Знака важливо тримати себе в руках, щоб не зробити необачних вчинків.

Жінка-Скорпіон

Третій тиждень березня буде успішним для прекрасної половини Скорпіонів. Цей час буде вдалим і для підкорення нових висот в діловому середовищі, і для здобуття особистого щастя. Астрологи рекомендують жінкам-Скорпіонам взяти долю у свої руки, щоб не притягати в життя зайві проблеми і неприємності. Відмовившись від токсичних установок, жінки цього Знака зможуть знайти щастя.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям астрологи рекомендують почати тиждень з позитивних афірмації, щоб кожен день тижня був успішним, навіть якщо зірки і планети посилають не найбільшу сприятливу енергетику. Цей тиждень березня буде не найпростішим, проте позитивний настрій, впевненість у своїх силах і бажання змінити життя на краще стануть супутниками успіху.

Жінка-Козеріг

Жінкам-Козерогам на цьому тижні астрологи рекомендують привести почуття до рівноваги, щоб виключити неприємності через поспіх або під впливом настрою. Цей період буде успішним, якщо не відкладати вирішення важливих питань і не давати собі помилкових надій. В кінці тижня пані цього Знака повинні бути готові до важливої зустрічі, яка змінить їхнє життя на краще.

Жінка-Водолій

Дамам-Водоліям астрологи рекомендують почати тиждень з грошових афірмації, щоб виключити проблеми з фінансами. На цьому тижні очікуються деякі складності в діловому середовищі, які, втім, не важко буде подолати, проявивши кмітливість. Ближче до вихідних удача посміхнеться в особистому житті, і Водолії зможуть знайти безліч можливостей для того, щоб провести час в колі близьких і дорогих серцю людей.

Жінка-Риби

Рибам третій тиждень березня навряд чи здасться простим і позитивним. У перші два дні астрологи рекомендують запастися терпінням, щоб виключити неприємності через поспішні рішення. З середи ситуація буде налагоджуватися, але жінкам цього Знака як і раніше не можна буде потурати миттєвим примхам. Уміння вчасно зупинитися і витримка не дозволять зайти в глухий кут і позбутися всього, що з такими зусиллями було напрацьовано і заслужено.

You cannot copy content of this page