fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня: літо наближається до свого завершення і цей період особливо важливий для завершення поточних справ, а також для втілення в життя нових ідей

Жінка-Овен

Середина серпня буде для жінок-Овнів не найбільш спокійною. Астрологи зазначають, що на цьому тижні з’явиться безліч клопотів, які будуть забирати час і сили, тому Овнам важливо відновлювати енергію. Завдяки духовним практикам буде простіше зберігати внутрішній спокій і не засмучуватися через дрібниці. Успіх не змусить себе чекати, якщо скласти чіткий план дій і доводити почате до кінця. Гарний настрій жінки-Овни зможуть черпати і з стосунків.

Жінка-Телець

Жінки-Тельці на цьому тижні зможуть встигати набагато більше, якщо скорегують свій розпорядок дня. Енергетика зірок і планет буде сприятливою як для нових починань, так і для завершення поточної роботи, і для залучення успіху доведеться потрудитися. Дотримання режиму, своєчасний відпочинок і відновлення сил допоможуть встигнути все в строк і залишити час для  улюбленого хобі, спілкування з друзями і близькими. Залучити любов на цьому тижні Тельці зможуть за допомогою червоного кольору.

Жінка-Близнюки

У жінок-Близнюків очікується насичений і позитивний тиждень. Астрологи рекомендують не втрачати часу дарма і використовувати отриманий шанс в повній мірі. Удача посміхнеться в справах, тому Близнюкам варто бути сміливішими, щоб не упустити своєї вигоди. Не менш приємним буде тиждень і для романтичних стосунків. Жінки цього Знака зможуть налагодити відносини в сім’ях, а тим, хто ще не знайшов свою любов, астрологи рекомендують привертати увагу чоловіків.

Жінка-Рак

У жінок-Раків на цьому тижні буде відмінна можливість перетворитися. Астрологи зазначають, що енергетика зірок і планет сприятлива для поправки здоров’я, відпочинку в санаторіях, а також турботи про зовнішній вигляд. Повноцінний відпочинок і хороший сон забезпечать подушки з цілющими травами. Не зайвою буде і зміна іміджу: можна пройтися по магазинах і підібрати новий одяг до осені.

Жінка-Лев

Левиця на цьому тижні астрологи рекомендують подбати про свою енергетику. Спеціальні вправи допоможуть їм наповнитися жіночою енергією, що дозволить їм не тільки відчувати себе на висоті, але і з легкістю спілкуватися. Цей період серпня буде сприятливий для нових знайомств і налагодження ділових зв’язків, а значить, Левицям знадобиться вся їх чарівність і харизма. Успіх чекає і в роботі: правильно розставлені пріоритети забезпечать високу працездатність і відкриють нові перспективи.

Жінка-Діва

Середина серпня – прекрасна пора для Дів. На цьому тижні жінкам цього Знака астрологи рекомендують приділяти увагу інтуїції. Шосте почуття допоможе уникнути неприємностей і не упустити нові можливості. Дівам знадобиться і вміння розпізнавати справжні наміри людей: увага до поведінки оточуючих дозволить уберегтися від токсичних особистостей і маніпуляторів. В особистому житті жінкам-Дівам варто бути обачнішими, щоб ненароком не образити близьких недоречними словами.

Жінка-Терези

Жінкам-Терезам астрологи рекомендують докласти зусиль, щоб досягти нових висот у діловому середовищі. На цьому тижні енергетика зірок і планет допоможе залучити фінансове благополуччя, однак гроші підуть в руки цілеспрямованих жінок, здатних приймати швидкі рішення і які вміють підлаштовуватися під обставини. Чекає успіх жінок-Терезів і в любові.

Жінка-Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам астрологи рекомендують взяти курс на успіх і не звертати з шляху. Справитися з труднощами буде простіше в гарному настрої, тому щоранку варто починати з позитивних афірмації. Цей тиждень буде вдалим для нових перемог і досягнень як у справах, так і в особистому житті, і жінкам-Скорпіонам потрібно багато сил. Заповнити запаси енергії найкраще в місці сили, обладнаному в своїх оселях.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям астрологи рекомендують більше часу присвячувати розвитку сплячих талантів. Енергетика цього тижня підходить для розкриття творчого потенціалу, завдяки якому буде простіше вирішувати поставлені завдання. Справитися з наміченими справами допоможуть і поголоски на удачу, а підтримка близьких допоможе менше переживати в разі прикрих промахів. В кінці тижня настане сприятливий час для особистого життя, і дами-Стрільці зможуть відправитися на романтичні побачення.

Жінка-Козеріг

Жінкам-Козерогам на цьому тижні астрологи рекомендують почати експеримент, що змінює життя. Для цього їм потрібно щодня повторювати афірмації, які допоможуть запрограмувати свідомість на успіх і без зусиль залучити в життя позитивні зміни. Знайти гармонію в цей період серпня буде не менш важливо, адже завдяки внутрішньому спокою дамам-Козерогам буде простіше ставити на місце кривдників і не залежати від згубних емоцій.

Жінка-Водолій

Жінкам-Водоліям астрологи рекомендують звернути увагу на ділову сферу життя. Енергетика простору буде підштовхувати до нових звершень, тому не варто скидати з рахунків ідеї, які цілком можуть стати початком особистого бізнесу. Справитися з сумнівами і невпевненістю допоможуть афірмації, промовляти які дамам цього Знака варто перед дзеркалом. Така хитрість допоможе стати впевненіше, без зусиль приймати серйозні рішення і давати відсіч кривдникам.

Жінка-Риби

Жінкам-Рибам астрологи рекомендують почати тиждень не з активних дій, а з планування. Така тактика допоможе відкинути застарілі ідеї і замінити їх новими і перспективними справами. Після цього Риби зможуть взятися за будівництво міцного фундаменту, завдяки якому вийде змінити життя на краще, знайти сильні позиції під ногами і не залежати від обставин. Позбутися від сумнівів і тривог допоможуть близькі, спілкування з якими налаштує на позитив.

You cannot copy content of this page