Жіночий гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня: Представниць прекрасної статі чекає час поновлення

В найближчі 7 днів астрологи радять відмовитися від чіткого планування – будьте гнучкими і непередбачуваними. Настає відмінний час, щоб змінити своє життя. Якщо є можливість – вирушайте в подорож, якщо немає, знайдіть щось нове в доступному оточенні: змініть роботу, зачіску або знайдіть нове захоплення. Це дозволить залучити в життя свіжу енергію, а разом з нею зміни на краще.

Жінка-Овен

Представниць Овна буде переслідувати настрій свята – це відмінний тиждень, який буквально кличе насолодитися усіма принадами життя, крім поглинання солодощів, неконтрольованого шопінгу і шкідливих напоїв. Легкість тіла і думок дуже стане в нагоді: відкриваються шанси отримати щось, чого давно хотілося, заробити грошей, зайняти більш високу позицію. Корисно починати нові справи, готуватися до поїздок, мріяти на перспективу – не лінуйтеся прокидатися раніше, щоб загадувати бажання, «заряджаючи» їх світлою силою нової доби.

Жінка-Телець

Негативний вплив Молодика дасть про себе знати. Найбільш небезпечний день – середа. В цей час жінкам-Тельцям не варто втрачати віру в себе і звертати увагу на дрібні труднощі. Важливо продовжувати рух до мети, навіть якщо вона стане недосяжною – це тимчасово. Молодик наповнить сферу любові і близькості енергією виконання бажань, тому мрії, пов’язані з особистим життям, можуть виповнитися в короткий термін.

Жінка-Близнюки

Серйозні розмови на складні теми на цьому тижні краще відкласти. Як не дивно, найбільш корисна інформація прозвучить в ході легкої неформальної бесіди. Якщо жінки-Близнюки будуть уважні і готові чуйно реагувати на мінливі події, то у них вийде прийняти вдалі рішення. Головне – нікому не розповідати про свої спостереження і плани. Важлива порада від астрологів: тільки в піднесеному настрої на цьому тижні можна відстежити і нейтралізувати якусь проблему, яка непомітно розвивається – в роботі або особистому житті.

Жінка-Рак

Тиждень вдалий як для приємних покупок і жіночих радостей, так і для продажу і серйозних справ. Астрологи радять не соромитися нічого: завдяки простій усмішці в найближчі дні можна домогтися бажаного. Позитивних змін буде багато, а щоб відновити енергію, слід знайти час і зробити щось хороше для себе, свого тіла або іміджу, подбати про зовнішність і красу. Тільки не варто стригти волосся, а в іншому прикрашати себе можна так, як підкаже інтуїція. У вихідні корисно переключити свої інтереси на сім’ю і домашні справи. Отримана радість від спілкування з близькими або дітьми підніме не тільки настрій, але і енергетику.

Жінка-Лев

Початок тижня – особливо вдалий період для Левів. Моменти удачі обумовлені оновленням Місяця в сузір’ї Діва. На особливу увагу заслуговує ділова сторона життя. Якщо жінки-Леви давно мріють підвищити дохід, розпрощатися з боргами і кредитами, астрологи радять взяти на озброєння грошові афірмації і проявити активність в робочих питаннях. Єдине, чого робити не варто – скорочувати спілкування з близькими людьми. Досягти успіху можна м’яко, без зайвих жертв і образ. Крім того, більше користі принесе мозковий штурм, який можна влаштувати зі своїм партнером, щоб забезпечити успішне просування по кар’єрі.

Жінка-Діва

Символічний Молодик в Діві відкриє для представниць Знака новий цикл подій, пов’язаних з роботою та іншими обов’язками. Астрологи радять не створювати собі проблем своїми ж руками, а з неминучими труднощами обов’язково допоможуть впоратися близькі люди. Тиждень – відмінний час, щоб зміцнити родинні зв’язки. Душевної ясності і мудрості буде багато, тому не варто соромитися ніяких тем: для того, хто бажає щастя і бачить мету, на цьому тижні немає заборонених сюжетів. Дуже важливо відчути себе творцем, а не глядачем власної долі.

Жінка-Терези

Тиждень для жінок-Терезів буде про роботу і про роботу. Настає відмінний час для початку проектів, в яких вже приблизно зрозуміла кінцева мета. Взагалі всі 7 днів сприятливо займатися грошима, активно дбати про те, щоб фінанси йшли в зростання. До речі з тими ж думками можна підстригтися. Дуже важливо зберегти на весь тиждень стан внутрішньої зібраності і цілеспрямованості, тому, відходячи до сну, формулюйте хвилюючі питання, і відповіді прийдуть в образах сновидінь.

Жінка-Скорпіон

Негативний вплив Урана і Молодика в Діві, який активно себе проявить в середу, може змусити жінок-Скорпіонів сумніватися в собі тоді, коли буде потрібно швидка реакція. Завидна витримка може дати збій. З’явиться багато додаткового хвилювання, але якщо вийде повністю зосередитися на важливих проектах, то вийде впоратися з зовнішнім негативом і вийти з будь-якої ситуації переможницею. Залишатися в тонусі, враховуючи положення планет, Скорпіонам допоможуть духовні практик, завдяки яким вдасться підняти енергетику і одночасно зняти напругу.

Жінка-Стрілець

Світло Нового Місяця освітить і проявить все те, що жінки-Стрільці напрацювали за минулий місяць. Правда, яка картина успіхів і промахів допоможе зробити правильні висновки і спалахнути новими цілями. Серпневий Молодик – це ще й день потужних енергій, спрямованих в найближче майбутнє. Дуже корисно формувати конкретні плани на осінь, бажати собі удачі, обмірковувати кроки до досягнення намічених цілей. 19 серпня відмінно спрацює техніка візуалізації: поставте перед собою мрію, уявіть її в найдрібніших подробицях, подумки перенесіться в той момент, в якому бажання вже виповнилося – це допоможе реалізувати мету в найкоротші терміни.

Жінка-Козеріг

Представницям Козерога астрологи радять звернути увагу на стан здоров’я і рівень енергетики. Тиждень ознаменується активізацією зовнішнього негативу і розквітом енергетичних паразитів. Не варто довіряти стороннім, загорятися чужими успіхами, брати участь в плітках. Все це може залучити матеріальні збитки і проблеми в особистому житті. На цьому тижні куди важливіше підвищити свою енергетику: не забувайте про користь духовних практик, рясно живіть біополе, прощайтеся зі шкідливими звичками і внутрішніми блоками.

Жінка-Водолій

На цьому тижні сильні емоції будуть переважати над більш тонкими і ніжними почуттями. Різкий натиск зірок ризикує викликати таку ж вибухову реакцію жінок-Водоліїв, тому в справах, спілкуванні і роботі важливо пам’ятати про дипломатію і контролювати себе. Надлишок внутрішньої енергії найкраще направити в досягнення цілей: корисно структурувати робочі завдання, скорегувати плани, почати навчання або підготовку до нових починань. Найголовніше зараз – уникати ситуації ризику або бездіяльності: можливі неприємності.

Жінка-Риби

На цьому тижні дами-Риби зможуть досягти багато чого, якщо будуть діяти не напролом, а поволі. Астрологи радять перейти на новий ритм життя, коли все навколо приходить в активну взаємодію, а часом і зіткнення. Від активної життєвої позиції і вміння бачити перспективу залежить багато чого. Ініціативою в рішеннях виникаючих питань можна поступитися, але від реальних зусиль щодо збереження стабільності не варто відмовлятися. Досягти успіху в справах і не упустити можливості допоможе правильно складена карта бажань.