fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 18 по 24 травня: мрії здійсняться

Травень добігає кінця і під впливом ретроградних планет багато хто відчуває гостре бажання щось поміняти в свою власну долю. Як це зробити? Кожен повинен знайти відповідь на це питання самостійно, але тиждень виразно розташовує до рішучих змін. У наступні сім днів відбудуться важливі і навіть доленосні події, тому астрологи радять розвивати свою інтуїцію: вона точно підкаже, як зробити життя щасливим. Залишається тільки розпізнати її голос і почати розуміти, що саме він говорить.

Жінка-Овен

Жінки-Овни стоять на порозі успіху, але для того, щоб все вийшло, важливо знайти рівновагу з самою собою і з оточуючим світом. Основне завдання на цьому тижні – знизити внутрішню напруженість. Доведеться контролювати свої емоції, почуття і думки, не впадаючи в крайності і не надаючи надлишкового значення тому, що відбувається. Деякі події можуть перешкодити здійснити задумане, але всі труднощі, з якими доведеться зіткнутися на цьому тижні, виявляться тимчасовими і несуттєвими. Не потрібно долати перешкоди – потрібно перестати надавати їм великого значення.

Жінка-Телець

Вплив ретроградних планет – потужне джерело негативу. На цьому тижні негативна енергія розквітне повним букетом, нагородивши представниць Тельця почуттям провини, занепокоєнням і пригніченістю. Все це призведе до активізації заздрісників і недоброзичливців, які відчують незахищеність. Енергетичні вампіри в цьому полюванні вистежать слабкості і скористаються ними. Тому не варто розповідати всім про свої проблеми: це відмінний спосіб привернути бажаючих поживитися своєю енергією.

Жінка-Близнюки

Астрологи радять жінкам-Близнюкам утриматися від ініціативи – на цьому тижні вона може виявитися караною. Не варто форсувати події, краще витримати паузу. Рішення, прийняті з 18 по 24 травня, можуть кардинальним чином змінити майбутнє, але тільки за умови, що вони будуть дійсно розумні і добре продумані. Імпульсивність і поспішність – головні вороги благополуччя Близнюків: вони перешкодять помітити важливі деталі або очевидні промахи. Куди корисніше буде присвятити тиждень маленьким радощам, побалувати себе приємними враженнями, романтикою і яскравими емоціями.

Жінка-Рак

Активність ретроградних планет, зокрема Венери, зіштовхне представниць Рака з невпевненістю в формі нав’язливих думок, сумнівів і страхів. У настільки пригніченому стані будь-які прогнози на життя будуть, як правило, песимістичні. Частина, що залишилася, енергії попрямує на прокрутку негативних думок і, як наслідок, на залучення негативних подій. Всесвіт попереджає, що занепокоєння – це потужний генератор гірших очікувань, які завжди збуваються. Саме тому в звичну рутину варто додати більше відпочинку, спілкування або творчої діяльності. Це допоможе відчути себе набагато щасливішими і вільніше.

Жінка-Лев

Жіноча енергія Левів на цьому тижні буде витрачатися відразу на кілька надлишкових потенціалів. До них відносяться зовнішні суперечності, нудні очікування, негативні установки. Вільної енергії насилу вистачить, щоб покрити цей чорний список, не кажучи вже про корисні справи і задумані плани. Є ризик вимотати себе і витратити життєві сили на підтримку внутрішнього негативу. Астрологи радять поберегти свої нерви і не відволікатися на те, що приносить занепокоєння, – пусте проведення часу віддалить від поставленої мети. Для профілактики можна щовечора проводити медитацію, щоб з її допомогою знімати стрес.

Жінка-Діва

На цьому тижні жінкам-Дівам вдасться вирватися з лещат негативу, побалувати себе додатковими радощами життя і приємними емоціями. Це буде прекрасний період для відпочинку, розваг і зміцнення відносин. Головне не звертати уваги на негативні думки, уникати уїдливості, а також остерігатися матеріальних і романтичних авантюр: в ці сім днів буде дуже легко перейти межу. Астрологи радять довіритися своїм почуттям, але в той же час не планувати надто багато чого. У всьому варто дотримуватися системи і засновувати рішення на підказках здорового глузду. Раціональний підхід до ситуації вбереже від зайвих проблем і непотрібних справ.

Жінка-Терези

На стороні жінок-Терезів буде ретроградна Венера, а це значить, що наступний тиждень – досить сприятливий період для того, щоб спокутувати помилки минулого. Є ризики опинитися у владі сильних почуттів, які змушують відмовитися від колишньої суворості. Не виключено, що завищені вимоги до себе приведуть до тимчасового застою. Тому важливо поставити кордони своїм бажанням і бути чесною з самою собою. Успіх на цьому тижні одночасно буде підступним і надихаючим. Всесвіт приготував для Терезів щедрий подарунок, але забув попередити про ціну, яку за нього доведеться заплатити.

Жінка-Скорпіон

Астрологи застерігають жінок-Скорпіонів від імпульсивних рішень на початку тижня. Ще не час наполягати на негайному виконанні своїх забаганок. У цей період єдність з собою буде набагато важливіша, ніж реалізація задуманих планів. Зірки радять ближче до вихідних включитися в роботу і кинути сили на задоволення потреб. В цей час посиляться чутливість і інтуїтивність, що допоможе розібратися в хвилюючих питання. Зовсім не обов’язково вирішувати їх, зараз досить просто змінити своє ставлення до проблеми, поміняти погляд на ситуацію – і тоді рішення прийде саме собою.

Жінка-Стрілець

Вплив ретроградного Сатурна змусить задуматися про розширення горизонтів і соціальних зв’язків. Зірки радять пошукати нових друзів або хобі, щоб відчути прилив сил і віру в краще. Тиждень виявиться доленосним і поворотним для багатьох представниць Знака Стрільця, тому найголовніше зараз – вибрати правильний напрямок. Весь тиждень вчинками керуватимуть таємні бажання і мрії, що деколи досягають величезної сили і пристрасті. Важливо постаратися не робити помилок під впливом емоцій і інстинктів. Реалізація обов’язкових або заздалегідь спланованих планів допоможе бути зібранішою і відповідальнішою.

Жінка-Козеріг

На цьому тижні астрологи радять жінкам-Козерогам перестати соромитися своїх бажань. Якщо хочеться досягти успіху в житті, важливо навчитися помічати підказки Всесвіту і не ховатися за маскою байдужості. Зірки пропонують відкрито висловлювати свої почуття, ділитися планами, не відмовлятися від нових знайомств і пропозицій. Вдалий шанс можна прочекати занадто довго: багато на цьому тижні буде залежати від Козерогів і від зусиль, які вони докладуть для власного процвітання. Тому варто прислухатися до своїх особистих прикмет – вони підкажуть, як краще вчинити в складній ситуації.

Жінка-Водолій

На шляху до мрії на цьому тижні жінкам-Водоліям не зможе перешкодити ніхто і ніщо, крім них самих. Якщо бути точніше, перешкодити їм можуть невпевненість і надмірна обережність. Будь-яка справа, розпочата в стані невпевненості, принесе погані результати. Астрологи попереджають: чим сильніше буде внутрішнє напруження, тим гірше буде результат. Відсутність впевненості поряд з перебільшенням проблем призведуть до стану заціпеніння. Водоліям слід зайнятися опрацюванням ментальних програм і не міняти свій напрямок. Не варто погоджуватися на щось посереднє і відступати від наміченого – це не позбавить від проблем, а приверне нові і загальмує розвиток.

Жінка-Риби

Жінки-Риби, які вирішать змінити долю на цьому тижні, повинні цілеспрямовано повторювати в думках ці установки, і тоді бажане обов’язково втілиться в недалекому майбутньому, яким би сьогодні воно не здавалося. Позитивні установки в цей період здатні перепрограмувати свідомість, виявити прихований потенціал і звільнити пригнічену енергетику. Все, що потрібно Рибам на цьому тижні для щасливого життя, – позитивне мислення, яке допоможе поглянути на будь-яку проблему з сонячної сторони. Зараз саме час для нових звершень і позитивних змін.

You cannot copy content of this page