fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня: попереду цілий місяць, який буде позитивним, якщо використовувати енергетику зірок і планет собі на благо

Жінка-Овен

Жінкам-Овнам астрологи рекомендують звернути увагу на своє найближче оточення: друзі та близькі допоможуть подолати будь-які труднощі, якщо зміцнювати з ними зв’язок і налаштуватися на позитивне спілкування. Перший тиждень серпня підходить і для перетворень: жінки цього Знака зможуть знайти щастя, якщо перестануть нервувати через дрібниці і почнуть змінюватися в кращий бік. Удача чекає і тих дам, які знайдуть у собі сили відмовитися від зустрічей з токсичними людьми.

Жінка-Телець

Жінок-Тельців чекає напружений тиждень, коли через вплив зірок і планет настрій може змінитися в одну мить. Астрологи рекомендують Тельцям насолоджуватися кожним днем і шукати позитив у всьому: в ранніх світанках, улюбленій музиці, прогулянках по парках і скверах. Завдяки позитивному настрою вийде подолати тимчасові труднощі і знайти шлях до щастя.

Жінка-Близнюки

Почати серпень жінкам-Близнюкам астрологи рекомендують з наведення порядку у своєму житті, який, як відомо, починається з будинку. Перший тиждень місяця підходить для того, щоб привести в порядок своє житло, позбутися від мотлоху і насолодитися чистотою. У діловому середовищі дамам-Близнюкам потрібно посидючість і увага до деталей. Така тактика допоможе не упустити нічого значущого і швидко залучити в життя необхідні зміни завдяки пильності.

Жінка-Рак

У жінок-Раків на цьому тижні з’явиться чудова можливість досягти успіху в намічених справах і розширити горизонти. Непомітні на перший погляд деталі допоможуть вчасно відмовитися від провальних ідей і направити енергію в русло досягнення необхідних результатів. Жінки цього Знака зможуть досягти успіхів, якщо повірять в себе і знайдуть в собі сили відмовлятися від застарілих ідей.

Жінка-Лев

Жінкам-Левам астрологи рекомендують більше спілкуватися з оптимістично налаштованими людьми, щоб почати серпень на позитивній ноті. Гарний настрій стане не тільки запорукою нових перемог, а й допоможе не опускати рук в складних справах і долати труднощі, сміючись. Цей тиждень підходить для талановитих людей, які не зупиняються на досягнутому, розвивають приховані можливості і не бояться йти своєю дорогою. Впевненість в собі і своїх силах допоможе дамам цього Знака початок серпень успішно.

Жінка-Діва

Дівам на цьому тижні астрологи рекомендують більше часу проводити з тими людьми, які можуть забезпечити комфорт, вислухають і дадуть цінні поради. Така підтримка допоможе подолати труднощі і залишитися в гарному настрої. Енергетика зірок і планет буде позитивною не завжди, тому розраховувати жінкам цього Знака доведеться на себе і близьких людей.

Жінка-Терези

Жінкам-Терезам на цьому тижні доведеться потрудитися: енергетика зірок і планет допоможе подолати труднощі, але для цього представницям цього Знака важливо зберігати внутрішній спокій і не піддаватися паніці. Астрологи рекомендують заздалегідь скласти список справ, щоб не забути нічого важливого і без зусиль виконати намічені справи в покладений термін. Зарядитися удачею допоможе гарний настрій, а значить, вільний час потрібно проводити за улюбленими справами.

Жінка-Скорпіон

Дам-Скорпіонів чекає непростий тиждень. Астрологи попереджають про те, що ділитися своїми планами і хвалитися новими досягненнями не варто через можливість накликати на себе неприємності. Успіх не змусить себе чекати, якщо налаштуватися на подолання труднощів і не пасувати перед бар’єрами на шляху до особистого щастя. Дами цього Знака знайдуть підтримку в особі найближчих друзів і родичів.

Жінка-Стрілець

Серпень буде позитивним місяцем для тих, хто в перший його тиждень приділить увагу собі. Астрологи рекомендують жінкам-Стрільцям перетворюватися, балувати себе і обов’язково загадувати бажання на падаючі зірки. Зовнішнє перетворення допоможе змінитися внутрішньо, відчути себе впевненіше і без зусиль долати труднощі на шляху до свого щастя. Посміхнеться удача і в сфері любові: самотні дами зможуть знайти свою любов, а сімейні пари – знайти гармонію у стосунках.

Жінка-Козеріг

Дами-Козероги, за словами астрологів, зможуть досягти успіху в діловому середовищі. Перший тиждень серпня підходить для втілення в життя найсміливіших ідей, кар’єрного зростання і розвитку особистого бізнесу. Для того, щоб шлях до щасливого життя не був тернистим, дамам цього Знака важливо зберігати внутрішній спокій і користуватися простим правилом: працювати мовчки і не привертати до себе уваги, щоб уникнути негативу з боку заздрісників і недоброзичливців.

Жінка-Водолій

Дами-Водолії зможуть почати серпень активно: енергетика зірок і планет благоволить позитивно налаштованим і рішучим людям, надаючи їм величезну кількість перспективних можливостей. Астрологи рекомендують жінкам цього Знака не замикатися в собі, більше спілкуватися і знайомитися з новими людьми. Спілкування буде заряджати енергетикою оптимізму, а також допоможе знайти друзів за інтересами, а одиноким серцям – забути про самотність і знайти свою любов.

Жінка-Риби

Жінкам-Рибам астрологи рекомендують почати серпень з вправ, що підвищують настрій і самовпевненість. Така тактика допоможе простіше ставитися до тимчасових негараздів і не боятися труднощів. Цей період може призвести до перевтоми, а значить, жінкам цього Знака важливо подбати про своє самопочуття, більше відпочивати і взяти за правило відновлювати сили і енергію не тільки після важкого робочого дня, а й після неприємного спілкування.

You cannot copy content of this page