fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 2 по 8 травня

Жінка-Овен

Перший травневий тиждень забезпечить прекрасним Овнам мрійливий настрій. Можливі сплески ностальгії, яких треба триматися подалі. Думки про минуле зараз не надто позитивні. Відмінною віддушиною стане пошук другої половинки. Незважаючи на те, що спілкування з людьми буде утруднене, Овни можуть закохатися. У такому разі краще перевіряти сумісність, перш ніж йти з головою в нові стосунки. Спілкування краще обмежити листуванням у соціальних мережах та на сайтах знайомств.

Жінка-Телець

Тельцям, можливо, варто попрацювати над своїм зовнішнім виглядом. Багато в чому саме він визначатиме те, як часто до них приходитиме любовна та фінансова удача. Астрологи вважають, що також на початку травня важливо показати близьким, що їх люблять та цінують. Важливо остерігатися брехні, навіть по дрібницях. Відсутність щирості може повернутись проти жінок цього знаку Зодіаку. Чесність допоможе вирватись з-під впливу ретро-Плутона.

Жінка-Близнюки

Поки Меркурій у Знаку Близнюків і поки він не почав ретроградний рух за Плутоном, астрологи наполегливо рекомендують Близнюкам діяти і не лінуватися. Ефективний ранковий ритуал допоможе цим жінкам підвищити настрій та працездатність у будь-який день. Це гарний час для представниць даного pнакe, складні завдання можуть принести бажане. Астрологи радять підкріплювати свіжі ідеї діями і не боятися змін.

Жінка-Рак

У чому прекрасним Ракам абсолютно точно потрібно більше обережності і стриманості, так це в словах і формулюваннях: зараз є ризик наговорити зайвого, розкрити свої секрети, або зачепити близьку людину шпилькою фразою. Навіть невинна критика на початку травня може спричинити серйозні проблеми. Так що зараз стриманість краще за товариськість. Краще сфокусуватися на справах, роботі та фінансовій сфері.

Жінка-Лев

Початок травня принесе жінкам-Левам проблеми, спричинені такими негативними почуттями як ревнощі, образа, заздрість. Чужий негатив буде ще небезпечнішим. Тому представницям цього Знаку важливо не провокувати скандали, а також продумувати свої рішення на кілька ходів уперед. Активізація Плутона говорить про те, що хтось у оточенні може почати вести нечесну гру.

Жінка-Діва

На тижні з 2 по 8 травня таємне дуже часто ставатиме явним. Дівам варто бути уважнішими, тому що вони можуть дізнатися багато таємниць про своїх подруг, колег, близьких. Не потрібно виглядати ворога у кожному знайомому: нічні світила можуть приємно здивувати. Діви стануть більш тривожними та нервовими. Жінкам цього знаку точно не варто проводити на роботі більше відведеного часу. Головне зараз не падати духом і не метушитися.

Жінка-Терези

Планети не зможуть відкрити перед Терезами нові дороги, тому цим жінкам доведеться задовольнятися малим та вкрай обережно обирати подальший шлях розвитку. Можливі сумніви у коханні, а також зриви планів у справах та роботі. Астрологи радять частіше зважувати всі плюси та мінуси, тому що шостого чуття буде недостатньо, щоб прийняти правильне рішення. Терезам не можна зараз падати духом, зіткнувшись з неприємностями. Просте медитація-фокусування допоможе підвищити ефективність роботи.

Жінка-Скорпіон

Проблеми в поведінці планет і зірок торкнуться прекрасних Скорпіонів, але не призведуть до великих негараздів. Астрологи рекомендують обережніше приймати допомогу оточуючих, не довіряти нікому свої секрети, не вірити оточуючим на слово. Згідно з прогнозом, цей тиждень можна провести в пошуках чоловіка або в спробах перевести відносини на новий рівень. Всі починання набудуть удачі і завершаться успіхом, якщо слідувати логіці та голосу розуму.

Жінка-Стрілець

Своєю завзятістю Стрільці прекрасної статі легко заслужать загальну повагу і досягнуть успіху в будь-яких починаннях. Незважаючи на негативний вплив Плутона та Венери, які сіють хаос, цим жінкам вдасться вирішити поставлені завдання. Астрологи радять менше спілкуватися з корисливими людьми. Щоб заздалегідь обчислити таких людей, можна зробити розклад таро або звернутися за допомогою до своєї інтуїції, яка, до речі, не втратить своєї сили. Цей тиждень підходить для підтримки дружніх зв’язків, створення нових знайомств.

Жінка-Козеріг

У Козерогів цього тижня можливі несподівані та кардинальні зміни у житті. Особливо це стосуватиметься ділової сфери. Правда, велика кількість великих і дрібних завдань, які виникатимуть буквально з нізвідки, змусить прекрасних Козерогів проводити більше часу у справах та на роботі. Витримати це захоплююче, але випробування, що вимотує, буде непросто, але можливо. Астрологи радять жінкам цього знаку підтримувати та покращувати стосунки з родичами.

Жінка-Водолій

Водоліям астрологи не радять кидати справи на півдорозі до успіху. Так ці жінки ризикують упустити можливості та опинитися у програшній позиції. На початку травня варто займатися улюбленими справами, проводити час із близькими. З’явиться невелика проблема з творчою енергією, тому потік свіжих ідей згасне. Водоліям варто самостійно вжити заходів, щоб домогтися вирішенню проблем. Попереду чудовий час для самостійної роботи та перетворення негативних думок у позитивну енергетику.

Жінка-Риби

У ці сім днів Рибам потрібно займатися своїм здоров’ям із вкладати ресурси у ділову сферу. Астрологи радять займатися спортом, гуляти на свіжому повітрі та доглядати свою зовнішність: це допоможе підтримувати енергетику на належному рівні. А ось чим прекрасним Рибам на початку травня точно займатися не варто, то це втручатися в життя оточуючих. Навіть якщо рухати ними будуть лише добрі наміри, важливо не лізти в чужі справи.

You cannot copy content of this page