Жіночий гороскоп на тиждень з 20 по 26 вересня: однією з головних сфер життя для жінки будь-якого знаку Зодіаку цього тижня стане любов

Жінка-Овен

Прекрасним Овнам варто остерігатися ворогів і недоброзичливців, суперниць і просто неприємних людей. У фінансовій і любовної сферах представниць даного знаку можуть очікувати неприємності. У складних ситуаціях можна сміливо прислухатися до порад близьких людей, чоловіка, батьків.

Жінка-Телець

У жінок-Тельців починається дуже сприятливий час, коли вони без особливих проблем можуть досягти успіху в чому завгодно. Найголовніше для них зараз – пам’ятати, що докладені зусилля дають стовідсотковий результат. У будь-якій справі потрібна правильно підібрана стратегія. У бізнесі і в роботі необхідно розробляти підхід до конкретної ситуації, не користуючись шаблонами.

Жінка-Близнюки

Цей тиждень – непростий, але вдалий час для Близнюків. Прийшов час вийти з тіні і заявити про себе. Потрібно сміливо братися за нові справи, вирішувати накопичені проблеми на роботі. Що стосується любовної сфери, то тут важливо йти назустріч чоловікам і не грати роль недоступного призу. Близнюки люблять ускладнити життя залицяльникам, адже вони входять в список найбільш недоступних жінок по Знаку Зодіаку. Це потрібно виправити.

Жінка-Рак

Всесвіт буде прихильним до Ракам прекрасної статі. Вони можуть отримати те, про що мріють, причому майже відразу. Їм варто користуватися жіночими обрядами на любов і достаток, побільше мріяти і ставити перед собою нові цілі. Цей тиждень ідеально підходить для вирішення юридичних проблем, співбесід, зміни роботи, відкриття нового бізнесу.

Жінка-Лев

Левам прекрасної статі варто позбавлятися від речей, які крадуть жіночу енергію. Це дуже важливо не тільки для цього тижня, але і для майбутнього в цілому. Настав час для перетворення свого житла, проведення прибирання. Все це сприятливо позначиться на їх удачі. Астрологи радять Левам не шукав прихований сенс у всьому, що відбувається. Важливо сподіватися на логіку.

Жінка-Діва

Діви стануть дуже щасливими в період з 20 по 26 число. Тільки в серп 21 вересня їх можуть очікувати великі неприємності, так що в цей день краще бути тихіше води і нижче трави. На роботі ситуація нормалізується, все устаканиться. Проблеми зі здоров’ям краще не відкладати в довгу шухляду. Одиноким Дівам, можливо, пощастить зустріти чоловіка мрії. Їм потрібно дивитися в обидва.

Жінка-Терези

Цілком можливо, що на цьому тижні Терезам доведеться дуже багато спілкуватися з чоловіками, причому не тільки по роботі. Жінкам-Терезам дуже корисно буде дізнатися, як вести себе з чоловіками різних Знаків Зодіаку. Ці поради допоможуть знаходити швидше спільну мову з ким завгодно і коли завгодно. У сімейному житті цих дам очікує багато удачі і позитиву, яскравих емоцій.

Жінка-Скорпіон

Сімейних Скорпіонів можуть чекати деякі труднощі в спілкуванні з близькими, а також наплив дрібних негараздів. Самотні Скорпіони прекрасної статі зможуть досягти успіху в любові, в нових знайомствах. В цілому цим жінкам зірки подарують потужну харизму і чарівність, які можна застосувати навіть в роботі.

Жінка-Стрілець

Всім Стрільцям, які шукають любов, астрологи радять користуватися аффірмаціями на щасливе заміжжя. Це допоможе перемогти негативні програми і домогтися більшого успіху на цій ниві. У справах і в роботі потрібно залишатися в гущі подій. Не варто йти в зону комфорту, пасувати перед труднощами, перекладати на інших людей відповідальність за свої помилки.

Жінка-Козеріг

Настає дуже сприятливий час для покупки кімнатних рослин, домашньої тварини, а також оновлення інтер’єру, перестановки меблів, покупки аксесуарів для дому. Ще Козерогам в період з 20 по 26 число астрологи рекомендують не боятися неприємних випадковостей. Всесвіт внесе корективи в плани цих жінок, але в майбутньому вони зрозуміють, що ці зміни були корисними.

Жінка-Водолій

На початку тижня у жінок цього знаку очікується невеликий енергетичний спад через повний Місяць. Корисно буде спілкуватися з подругами, мамою, бабусею. Також на початку тижня варто зробити прибирання вдома. Наприкінці тижня можна відправитися на шопінг і купити що-небудь нове з одягу, щоб порадувати себе обновками.

Жінка-Риби

Жінкам цього знаку доведеться очищати свою ауру від негативу, тому що навколо них буде акумулюватися негативна енергія зірок і планет. До четверга ситуація покращиться, тому можна буде розслабитися. У другій половині тижня Риби зможуть вирішити накопичені завдання і проблеми. Важливо лише залишатися позитивними і не боятися просити про допомогу.