Жіночий гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня: енергетика простору буде позитивною, і багато хто зможе завершити заплановані справи, а також почати щось нове

Жінка-Овен

Цей тиждень буде для жінок-Овнів активним і наповненим позитивними подіями. Енергетика зірок і планет дарує сприятливий період для завершення важливих справ і отримання заслуженої нагороди. Астрологи рекомендують Овнам не засиджуватися вдома, щоб не упустити нові перспективні можливості, а також цікаві знайомства в кінці тижня.

Жінка-Телець

Тельцям на цьому тижні вдасться не тільки підкорити оточення своєю красою, а й продемонструвати здібності, завдяки яким вийде залишити конкурентів за спиною. З 21 по 27 число важливо вірити в себе, сміливо братися за нові справи і не боятися нових знайомств. Романтичні побачення в кінці тижня додадуть впевненості.

Жінка-Близнюки

Жінкам-Близнюкам на цьому тижні астрологи рекомендують звернутися до своїх прихованим талантів. Енергетика зірок і планет гармонійна і допомагає Близнюкам втілювати в життя сміливі ідеї завдяки особливостям, даними їм при народженні. Вдалим тиждень буде для залучення фінансового благополуччя.

Жінка-Рак

Ракам не завадить впевненість в своїх силах. З 21 грудня відкриється друге дихання, і вони зможуть швидко завершити поточні справи, поставити нові цілі, а також отримати премію за завчасне завершення проектів. У вихідні астрологи рекомендують Ракам відпочити і поповнити запас сил, щоб не зустрічати свята розбитими.

Жінка-Лев

Левицям астрологи рекомендують налаштуватися на активний тиждень, коли справ значно додасться. Відповідальність, активність і вміння розподіляти навантаження знадобляться дамам цього Знака. Тиждень пройде успішно, якщо вони не зациклені на дрібних негараздах і будуть з оптимізмом дивитися в майбутнє. Найскладнішим днем буде п’ятниця, коли Леви можуть відчути роздратування.

Жінка-Діва

Дівам на цьому тижні важливо зберігати внутрішній спокій. Енергетика зірок і планет буде нестабільною, що може спричинити за собою агресію і дратівливість, що заважають у повсякденних справ. Астрологи рекомендують взяти на озброєння дихальні вправи, які допоможуть знизити дратівливість нервової системи.

Жінка-Терези

Дамам-Терезам на цьому тижні рекомендовано звертати увагу на передчуття. Інтуїція буде на висоті, і внутрішній голос допоможе уникнути казусів і неприємностей як в діловому середовищі, так і в спілкуванні з близькими людьми. Посилити інтуїтивні здібності допоможуть талісмани, і завдяки їм вдасться провести тиждень успішно.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам зростаючий Місяць подарує заряд бадьорості і позитиву, і ці емоції стануть головним двигуном особистого прогресу. Залишатися на висоті їм допоможуть афірмації. Позитивні установки будуть доречні для тих, хто не впевнений у своїх силах, а також для тих, кому належить спілкування з агресивно налаштованими людьми.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям на цьому тижні важливо бути обережними і не робити необачних вчинків. Велика ймовірність втратити удачу, потураючи миттєвим примхам, а також фінансового благополуччя, піддавшись на авантюрні пропозиції. Справитися з емоціями вийде, якщо почати тиждень з вправ по відновленню жіночої енергетики.

Жінка-Козеріг

З 21 по 27 грудня астрологи рекомендують жінкам-Козерогам простіше поставитися до конфліктних ситуацій і не починати непотрібних суперечок. Внутрішня гармонія буде важливою складовою успіху, тому на початку тижня важливо привести почуття до рівноваги. Така тактика вбереже від безглуздих суперечок і заощадить дорогоцінний час.

Жінка-Водолій

Водоліям на цьому тижні буде щастити в усіх сферах життя. Енергетичний підйом важливо пустити в мирне русло, щоб завершити заплановані справи і залишити час для улюблених хобі і нових знайомств. Залучити удачу в цей період не складе труднощів для всіх, хто відмовиться від дозвільного проведення часу і буде уважно стежити за знаками долі.

Жінка-Риби

Цей тиждень грудня принесе Рибам приємні новини і сюрпризи. Енергетика зірок і планет сприятлива для нових кроків у діловій сфері, знайомств і романтичних зустрічей. Астрологи рекомендують почати тиждень з позитиву, щоб на хвилі гарного настрою підвищити шанси на успіх.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива