Жіночий гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня

Зараз корисно поглянути на своє життя з боку і обдумати, що в ньому вже давно не влаштовує, а що корисно зберегти і примножити. У будь-якому випадку сидіти на місці не варто. Життя – це рух, і на цьому тижні ця істина знайде особливе значення.

Жінка-Овен

Тиждень видасться не надто «солодким» для представниць Овна. На жаль, їхній емоційний стан буде нестабільним, може качати з боку в бік. Важливо взяти себе в руки і стабілізувати енергетику. Продуктивність поточного тижня багато в чому залежить від того, наскільки жінки-Овни зможуть адаптуватися до мінливих обставинам.

У багатьох з’явиться чимало додаткових зобов’язань, які потрібно в терміновому порядку вклинити в уже усталений графік. Ближче до кінця тижня все прийде в норму: очікується матеріальний дохід і яскрава подія, яка зведе нанівець всі негативні емоції.

Жінка-Телець

Для жінок-Тельців наступний тиждень – відмінний привід відпустити віжки, зняти з себе відповідальність і перестати контролювати все, включаючи рішення і настрій близьких людей.

Звичайно, рішення «перестати за все відповідати» дасться насилу, тому більшу частину тижня астрологи радять провести відсторонено, щоб нарешті зважитися на безвідповідальні вчинки, яких так відчайдушно потребує серце. Діяти потрібно інтуїтивно, чуйно прислухаючись до своїх бажань, тоді вийде прокласти собі шлях, що веде до виходу з чорної смуги.

Жінка-Близнюки

На цьому тижні жінок-Близнюків чекає нельотна погода, злегка депресивні думки і нав’язані сумніви в собі, не дивлячись на те, що день рівнодення принесе нові приємні події. Позитивні установки допоможуть підвищити енергетичний потенціал і зробити крок назустріч новим звершенням.

Самозвинувачення і самобичування ні до чого не приведуть. Зараз потрібно полюбити себе, прописати план дій, налаштуватися на перемогу і впевнено піти вперед. Початок астрологічної осені – той рідкісний шанс почати щось з чистого аркуша.

Жінка-Рак

Для представниць Рака передостанній тиждень вересня – час дивувати і дивуватися. Головним астрологічним приводом для подиву стане день осіннього рівнодення. До такого повороту, зрозуміло, варто підготуватися заздалегідь, інакше доведеться імпровізувати (і не завжди вдало).

На горизонті з’явиться обхідний шлях. Все, що потрібно – переступити через свою гордість і лінь. Зірки радять не сподіватися на щасливий випадок, а активно шукати стратегічні рішення злободенних проблем. Результат тижня багато в чому залежить від того, вміють жінки-Раки відповідати за свої вчинки чи ні.

Жінка-Лев

Енергія осіннього рівнодення благоволить Левицям на цьому тижні і обов’язково принесе їм потужний імпульс для внутрішньої трансформації. Прийшов час мріяти і насолоджуватися життям. Зірки радять не погоджуватися на компроміс: беріть своє по максимуму і не соромтеся просити більшого.

Душа буде вимагати свята, не варто їй в цьому відмовляти. Спілкування з близькими допоможе підтримати рівний емоційний фон, навіть якщо в житті буде відбуватися щось не дуже гарне. Головне, не замикатися в собі, як би до цього не підштовхувала підступна осінь.

Жінка-Діва

Народженим під Знаком Діви зірки пророкують помірний, приємний тиждень, без гострих проблем і неприємних емоцій. Правда, для цього потрібно буде знаходитися в безпечному середовищі однодумців і близьких людей. Якщо поруч будуть ті, на кого можна покластися, негативний вплив не вдарить в спину.

Небезпечно вірити першому почуттю й інтуїції – вони можуть обдурити. З 21 по 27 вересня неприємності можуть приходити під виглядом щасливих подій, і єдиний спосіб їх розпізнати – підтримка і поради коханих.

Жінка-Терези

Жінок-Терезів чекає досить насичений і цікавий тиждень: вони щодня будуть різними. Настрій обіцяє змінюватися щогодини, що властиво їх Знаку Зодіаку. Ймовірно, день рівнодення і знаходження Сонця в Терезах додасть особливої пікантності цьому тижню.

Очікується досить потужний фінансовий потік, а також приємні події: буде місце для вечірок, і для робочих справ. Зірки підказують, що Терезам явно буде не нудно, а найціннішими рисами стане вміння швидко наводити порядок в справах і систематизувати інформацію.

Жінка-Скорпіон

Настрій на цьому тижні у жінок-Скорпіонів буде грайливий. Легкість в усьому гарантує успіх у всіх починаннях в цей період, тому не варто боятися ініціативи, і всі двері відкриються легко.

Почнуть формуватися вигідні партнерські відносини і перспективи найближчого майбутнього, але необережні висловлювання або оцінки дій оточуючих легко можуть спровокувати конфлікт інтересів і, що гірше, стати початком затяжних проблем. Зірки радять взяти те, що відбувається під контроль і не утримувати те, чому час піти.

Жінка-Стрілець

Тиждень принесе події, які змусять змінити плани. Астрологи кажуть про необхідність вибору нових орієнтирів і перестановок в життя. Цілком можливо, доведеться зайнятися виправленням помилок, допущених раніше, і позбавленням від токсичних установок, які притягують проблеми.

Початок астрологічної осені – найкращий момент, щоб вирішити проблеми внутрішнього змісту. Якщо життя не влаштовує, значить, настав час змінити дії і рішення, які призвели до цього.

Жінка-Козеріг

Жінкам-Козерогам буде складно протистояти своїм порокам і слабкостям на цьому тижні. Внутрішня напруга досягне апогею, що може зіпсувати відносини з людьми, які не входять в ранг гідних уваги.

Навколишні помітять настільки зверхню поведінку і не упустять шанс нанести зустрічний удар, який може вибити з колії і надломити самооцінку. Астрологи радять тримати марку і не дозволяти емоціям керувати собою. Не варто занадто тиснути на людей: слід знизити градус вимогливості.

Жінка-Водолій

Потужні скачки настрою на цьому тижні можуть привести жінок-Водоліїв до неприємних наслідків. За гороскопом період з 21 по 27 вересня виявиться досить складним і суперечливим: емоції почнуть керувати вами, зроблять вас категоричними і вимогливими до себе і життя в цілому.

Тримати себе в руках вийде з зусиллями, тому варто направити цю неконтрольовану енергію в роботу – там є шанс зробити кар’єрний переворот. Астрологи радять сконцентрувати всю силу і енергію на заповітній меті, щоб реалізувати її максимально швидко.

Жінка-Риби

В життя жінок-Риб несуться щасливі зміни. Вони прагнуть подарувати їм добро у всіх сферах життя, особливо в грошах і особистих відносинах. Астрологи пропонують не бігти від незвіданого, а з вдячністю прийняти всі подарунки долі. У зірок особливі плани, що стосуються тільки Риб.

Доведеться зайняти місце біля керма свого життя і взяти ініціативу в свої руки, зважившись на сміливі вчинки і здійснення своїх задумів. Досить повірити в себе, навіть якщо весь світ налаштований проти. Правда, не варто ризикувати своїм щастям: спостерігайте – підказки надійдуть через інших людей.