fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 22 по 28 листопада: зараз краще зосередитися на романтиці та амурній сфері загалом. Зірки допоможуть жінкам у розвитку інтуїції

Ми виходимо на фінішну пряму. Залишається один повноцінний тиждень осені, після якого починається зима і наближається Новий рік. Щоб у житті жінок будь-яких Знаків все йшло гладко, їм слід дотримуватися порад астрологів. Це допоможе їм збудувати свої плани правильно.

Зараз не варто переживати з приводу нездійснених бажань і невирішених проблем. Астрологи радять жінкам усіх знаків ставитись до життя простіше, частіше розслаблятися. Зараз краще зосередитися на романтиці та амурній сфері загалом. Зірки допоможуть жінкам у розвитку інтуїції.

Жінка Овен

Нічні світила схиляють більше до чуттєвого сприйняття світу, ніж до вирішення проблем та нескінченної роботи. 22 і 23 листопада краще якнайбільше відпочивати/ 24 числа Меркурій перейде у Знак Стрільця, чим пробудить у жінках-Овнах нові бажання. Настане час, коли можна буде суттєво досягти успіху в будь-якому новому починанні. Настав час розібратися з рутинними справами, щоб полегшити підготовку до свят.

Жінка-Телець

Жінкам цього знаку цей тиждень краще витратити на пошуки можливостей зміцнення відносин із родичами, подругами та другою половинкою. Тельців часто відносять до Знаків Зодіаку, які не прощають образи, тому цим жінкам доведеться зробити над собою зусилля. Важливо залишити все погане у минулому. Нині такий час, коли треба думати про майбутнє і не зациклюватися на тому, що відбувалося раніше. Необхідно тримати себе в руках, намагаючись не тиснути на близьких людей.

Жінка-Близнюки

Наприкінці місяця життя жінок цього знаку заграє яскравими барвами. Важко сказати, що саме буде мати місце, але представниці Знаку мають бути готовими до змін у будь-якій сфері. Їм потрібно багато енергії, у відновленні якої дуже добре допоможуть вправи з йоги. Якщо з понеділка вони кинуться у бій, то програють. Починати діяти краще із середи. На вихідних на них чекають приємні сюрпризи. Потрібно залишатися на хвилі позитиву, хоч би що трапилося.

Жінка-Рак

Енергетика нічних світил ідеально підходить для того, щоб проаналізувати минуле та задуматися про майбутнє. Корисними стануть сучасні ворожіння, які допоможуть дізнатися, що таїться за зачиненими дверима. Представниць Знаку Раку в останній тиждень листопада чекає доленосна зустріч із важливою людиною, яка розплющить очі на те, що відбувається, і зробить їх мудрішими. Позитивна енергетика небесних покровителів допоможе здобути впевненість і повірити в те, що зараз немає нічого неможливого.

Жінка-Лев

Любовна сфера для представниць цього Знаку стане найважливішою у період з 22 по 28 листопада. Астрологи радять жінкам, народженим під егідою Лева, утриматися від з’ясування стосунків і не видавати нікому своїх секретів. На цьому тижні є небезпека зустріти на шляху фальшиву людину. Відгороджуватись від людей через це, звичайно, не варто, але й довіряти всім поспіль теж не можна.

Жінка-Діва

Дівам варто сфокусуватися на фінансовій сфері життя. Дуже важливо позбутися звичок, що призводять до бідності, а також якнайменше лінуватися. Старанна праця обов’язково принесе свої плоди. Потрібно лише трохи почекати та наповнитися терпінням. У такому разі листопад завершиться без подій та різких потрясінь. Астрологи наполегливо радять поки що не витрачати багато грошей, особливо на речі, користь яких сумнівна. Краще виявляти трохи більше обережності.

Жінка-Терези

Нічні світила допоможуть прекрасним Терезам зробити своє життя кращим, знайти жіноче щастя і зміцнити своє біополе. Цього тижня можуть відбуватися важливі стихійні та непередбачувані зміни, до яких жінки цього Знаку можуть виявитися не готовими. Зараз дуже важливо не переживати через дрібниці, пам’ятаючи, що половина проблем — лише наслідок негативного мислення.

Жінка-Скорпіон

Прекрасним Скорпіонам варто обходитися без порад оточуючих. Цього тижня краще якомога рідше спілкуватися з незнайомими чи неприємними людьми. Меркурій буде в ударі, тому будь-який накопичений раніше негатив вдасться нейтралізувати. Зірки будуть на боці цих жінок — але лише доти, доки ті будуть готові приймати реальність такою, якою вона є.

Жінка-Стрілець

Нічні світила дуже гармонійні для прекрасних Стрільців, тому їм варто витратити цей тиждень на здобуття внутрішньої рівноваги. Досягти гармонії допоможе заняття улюбленими справами. Перед представницями цього Знаку відкриється те, що раніше приховано від очей. Можливо, жінки-Стрільці побачать нові шляхи, що ведуть до щастя. Не виключено, що їм вдасться виявити нові таланти і здібності.

Жінка-Козеріг

Жінок цього знаку чекає дуже продуктивний тиждень, на якому їм вдасться вирішити безліч особистих проблем та ділових завдань. Єдине, кого їм варто побоюватися, — це вороги та недоброзичливці. Не будуть зайвими ініціативність, сміливість. Козерогам часом складно йти вперед, але цього тижня можна сподіватися на те, що жодні перешкоди не стануть непереборними та надмірно складними. Тепер можливо все.

Жінка-Водолій

Водоліям прекрасної статі завершальний тиждень осені принесе чимало суєти і клопоту, але зрештою всі проблеми обернуться для цих жінок чимось приємним. Корисно буде зайнятися домашніми справами: приготуванням, ремонтом. Це чудова можливість підготуватися до зустрічі зими, розслабитися та поміркувати над важливими питаннями. Також важливо дослухатися своєї інтуїції. Цей тиждень буде важливим для майбутнього духовного розвитку.

Жінка-Риби

Жінок, народжених під Знаком Риб, чекає тиждень, що ідеально підходить для духовних практик, а також для боротьби зі шкідливими забобонами та настановами. У коханні їм вдасться досягти небувалих висот. Інтуїція буде на самому піку, а значить глобальні починання можна сміливо призначати на будь-який із днів. Нічні світила та Меркурій зокрема намагатимуться втілити мрії Риб у реальність. Скептицизм — найбільший ворог цих представниць прекрасної статі цього тижня.

You cannot copy content of this page