Жіночий гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня: складаються сприятливі обставини для кардинальних змін. Хтось зустріне свою долю, хтось – однодумця, а хтось знайде своє призначення

Планували, але сумнівалися? На цьому тижні зірки однозначно радять розпочати реалізацію давніх планів. Нові починання обов’язково приведуть до цікавих подій, які серйозно вплинуть на якість життя.

Жінка-Овен

У представниць Знака Овен буде вельми насичений тиждень. І багато в чому від них залежить, чи стануть березневі події кроком назустріч щастю або ж обернуться дрібноїю суєтою. Астрологи радять приготуватися до активних дій, тому що зміни все одно увірвуться в життя – і тільки особисті зусилля можуть направити все, що відбувається в правильне русло.

Жінка-Телець

На цьому тижні жінкам-Тельцям доведеться розвивати в собі стійкість і твердість. Бояться цього не варто: згодом ці риси послужать хорошу службу. Навесні 2020 року життя навчить виходити не тільки сухими з води, але і переможцями з суперечок. Цілком можливо, що з понеділка по четвер про себе нагадпють невирішені справи.

Жінка-Близнюки

Жінкам-Близнюкам в кінці березня вдасться подолати перешкоди і досягти більшої свободи. Якщо тема обмежень і блоків свідомості є актуальною, то можна спробувати зробити щось таке, на що раніше було складно зважитися. Дуже важливо не звалювати всі справи тільки на себе. Поблизу обов’язково будуть люди, які подадуть приклад і підтримають починання. Так що час забути про утиски, недоречну гординю й інших перешкодах.

Жінка-Рак

Успішний напрямок на цьому тижні – пошук відповідей, рішення загадок, розслідування випадкових подій. За словами астрологів, вдасться відкрити завісу таємниці над подіями і фактами, які раніше навмисно ховалися. Також це буде вдалий період для рішучого внесення змін до режим дня. Зірки обіцяють несподіваний поворот у житті, тому якщо ви зачекалися можливості зробити рішучий хід, доля її надасть, головне – слідувати законам Всесвіту.

Жінка-Лев

На робочому місці, як і в особистому житті представницям Лева потрібно приготуватися до конкуренції. Якщо у вас запланована співбесіда, потрібно бути готовою до того, що ви опинитеся не єдиною претенденткою. Зовнішній вигляд, портфоліо, самооцінка, впевненість в собі – все це повинно бути на висоті. Будь-яка імпровізація може підвести, так що краще скласти план Б заздалегідь.

Жінка-Діва

Ці сім днів сподобаються активним жінкам-Дівам, які люблять обертатися в діловій сфері, рухатися і жити насиченим, повним життям. Пропозицій і можливостей буде хоч відбавляй, але варто уникати неперевіреної інформації та сумнівних авантюр. Увага до дрібниць підстрахує і в приватному житті. Однак на зміцнення романтичних відносин зараз навряд чи варто розраховувати. Швидше це буде лише шанс не зіпсувати вже наявні почуття.

Жінка-Терези

На цьому тижні великий шанс напрацювати на премію, влаштувати особисте життя або ж якось інакше знайти бажане в цьому житті. Тим Терезам, які давно мріють реалізуватися, видасться шанс зробити мрію реальністю. Астрологи радять не бігати за однією-єдиною метою. Важливо найбільш ефективно проявити себе у всьому, розосередити сили і увагу на важливі цілі: так вийде досягти успіху набагато швидше.

Жінка-Скорпіон

Кінець березня відмінно підійде для того, щоб навести порядок в житті. Не варто тягнути до квітня або літа, почати краще вже зараз. Астрологи радять пам’ятати і про те, що старатися потрібно в першу чергу для себе, а не заради схвалення громадськості. Виправляти і міняти потрібно те, що ви самі вважаєте недоліком чи проблемою. Гонка за ідеалами – безглузда справа через їх недосяжність.

Жінка-Стрілець

У представниць Знака Стрільця зростуть шанси знайти нове для себе захоплення або відновити справи, які не вдалося завершити колись раніше. Колишні перешкоди зникнуть, та й небесні світила будуть на боці Стрільців. Але потрібно приготуватися до того, що перший млинець все-таки буде грудкою. Зіткнувшись з невдачею, зупинятися не варто: вже до середини квітня можна досягти блискучих результатів.

Жінка-Козеріг

Жінки-Козероги можуть зіткнутися з сумнівами. Зважуючи «за» і «проти», варто пам’ятати не тільки про оточуючих, а й про особисті інтереси. Крім того, гороскоп сприятливий для ділових подвигів, і якщо поки немає можливості просунутися по кар’єрних сходах, можна просто провести медитацію для залучення грошового успіху: так вийде відкрити грошові канали та відновити енергетику.

Жінка-Водолій

Жіночий гороскоп у народжених під егідою Водолія рівний і сприятливий. Зірки радять лише остерігатися випадкових, образливих помилок – наприклад, не залишати без нагляду сумочку, ключі або смартфон. Прикра втрата може зіпсувати настрій на весь тиждень, так що не завадить подвоїти пильність. Не варто ігнорувати передчуття, підказки Всесвіту і власні думки. Їх роль – своєчасно попередити, щоб заздалегідь вжити заходів проти проблеми.

Жінка-Риби

На цьому тижні про допомогу можуть попросити колеги або подруги. Коли це станеться, астрологи радять обов’язково прислухатися до внутрішнього голосу і підказок інтуїції. Якщо допомога зажадає від вас надмірних зусиль або вкладень, необхідно ретельно зважити всі «за» і «проти». Подібних жертв заслуговують тільки найближчі люди – заради приятелів ризикувати своїм благополуччям не варто, як і допомагати виключно з користі або розрахунку.