Жіночий гороскоп на тиждень з 24 лютого по 1 березня: що чекає на кожен зі знаків Зодіаку

Цього тижня жіночу енергетику послабить і напружений перехід від зими до весни. Астрологи радять зосередитися на собі і привести особисті справи в порядок. Таким чином ви будете діяти в синергії з зірками і незабаром помітите приємні зміни в житті.

Жінка-Овен

Залучити удачу на цьому тижні представницям Овна може перешкодити Меркурій. Через його ретроградний рух є ризик зійти зі шляху, піти іншою дорогою, причому в зворотному напрямку від успіху. Експерти радять слухати внутрішній голос і не ігнорувати підказки інтуїції: вона виведе на вірну стежку. Послідовність, гармонія і приватність – вибір Овнів на цьому тижні, якщо вони не відчують, що прийшов час як слід струсити своє життя. Джерело

Жінка-Телець

Прийдешній тиждень жінкам-Тельцям варто провести в економії всього: грошей, сил і часу. Особливо небезпечно витрачати ці ресурси в корисливих цілях. Допомога оточуючим нічим не загрожує, а ось сили, витрачені на власні потреби, будуть розтрачені бездарно і можуть привести до енергетичного виснаження. Тому не варто втрачати час дарма і ігнорувати підказки зірок. Цей тиждень вартий цілого місяця, якщо присвятити його реалізації чужих планів і не відволікатися від справ.

Жінка-Близнюки

Продуктивний і приємний тиждень чекає жінок-Близнюків, зайнятих в сфері краси, моди, творчості, виховання дітей і духовної роботи над собою. Успіхи чекають і в особистій сфері: настає сприятливий час для закладу нових знайомств, особливо романтичних. У практичних справах може перешкодити зайва сентиментальність і чутливість. Дуже важливо за будь-яку ціну втриматися від злих речей, і, найголовніше, не бажати вголос нікому нічого поганого – це може дзеркально відбитися на самих Близнюках і їх близьких.

Жінка-Рак

Нетворкінг – головне завдання Раків на цьому тижні. Не варто упускати можливість розширити сферу впливу в соціальній і професійній діяльності, і направити спільні зусилля на вирішення складних і злободенних проблем. Астрологи радять поповнити коло знайомих – відвідувати всі заходи, на які можна потрапити, налагодити спілкування, де це можливо. Будь-які зв’язки зараз будуть дуже цінними. А ось важливі фінансові рішення найкраще перенести на наступний тиждень.

Жінка-Лев

У сфері кар’єри Левів починаються сейсмічні зрушення. Поки цей процес знаходиться на самому початку, є шанс максимально вплинути на його розвиток в подальшому. Для цього важливо вирішити, чого хочеться досягти, яка головна мета. Найближчі 6 місяців потрібно буде жити згідно з нею. Так що створення планів – найкраще заняття на цьому тижні. З іншого боку підводити риску в чому-небудь не рекомендується – бажано утриматися від останнього мазка, від підпису в договорі, рішучого розриву й інших остаточних рішень.

Жінка-Діва

Тиждень Дів буде насичений чудесами: події містичного характеру увірвуться в життя навіть найзатятіших скептиків. Можна знайти відповіді на важливі питання, а також скорегувати глобальні настройки свого життя, що стосуються грошей, кар’єри. Але, на жаль, астрологи повідомляють, що неймовірні випадковості будуть не тільки приємними, тому має сенс пригасити містичну складову, відмовившись від окультних занять і алкоголю.

Жінка-Терези

Настає вдалий час в сфері кар’єри, інвестицій та пасивного доходу. Якщо раніше думки були відвернені іншим, зараз можна зануриться в ці теми, знайти інформацію, відправити запит Всесвіту – і процес піде. Уже в середині березня старанні жінки-Терези можуть очікувати кар’єрне підвищення, пропозиція нової посади і заслужену винагороду. З поганих новин: можуть виникнути серйозні розбіжності з колегами. Щоб скоротити ризик таких проблем, потрібно взяти за правило бути спокійними і доброзичливими з людьми.

Жінка-Скорпіон

Нові починання, грошові операції, великі покупки на цьому тижні протипоказані Скорпіонам. Неприємно бути заручницею ситуації і залежати від чужої волі, але ретроградний Меркурій вносить свої корективи, знижуючи бойові здатності і можливості впливати на події. Залишається сподіватися, що в оточенні немає корисливих і безвідповідальних приятельок – вони можуть принести чимало шкоди і проблем. Астрологи радять захищати себе всіма можливими способами: носити амулети, уникати енергетичних вампірів, підвищувати енергетику.

Жінка-Стрілець

Представниці цього Знака можуть відчути себе на цьому тижні не так впевнено, як зазвичай: їх енергетика буде ослаблена Меркурієм і Сонцем. Вибираючи між релаксацією і рекордами, зірки радять вибрати перше. Це вплив недовгий, тому можна взяти невелику паузу і подумати, як змінити життя в свою користь. Кінець лютого – відмінний час для медитацій, духовних практик, відпочинку, читання і перегляду улюблених фільмів – внутрішнє життя буде набагато більш вимогливим, ніж зазвичай.

Жінка-Козеріг

Краща стратегія на цей тиждень – аналіз і моніторинг. А ось активні дії поки доцільніше відкласти. Важливе значення придбають дрібниці життя, рутинні справи. Найпростіші щоденні ритуали на кшталт «прокинутися, поснідати, поїхати на роботу» будуть приносити задоволення.

І саме ці дрібниці зіграють зараз важливу роль у долі і особистісному розвитку. Астрологи радять залишити до весни плани з перебудови життя і присвятити себе монотонній роботі типу розбору рахунків, приведення справ у порядок, прибирання будинку – чим незначніші справи, тим більше вийде зібрати енергії, щоб почати весну амбітно.

Читайте також: Відомий астролог назвав три знаки Зодіаку, для яких перший місяць весни може стати по-справжньому новим початком життя

Жінка-Водолій

Енергетика жінок-Водоліїв на цьому тижні буде ослаблена ретроградним Меркурієм, тому їм може бути складно знаходити спільну мову з начальством і колегами протилежної статі. По можливості варто спілкуватися більше з жінками, ніж з чоловіками, і обмежити себе в споживанні важкої їжі – і те, і інше допоможе зберегти внутрішню гармонію, що надзвичайно необхідно на старті весни.

В іншому зірки радять сконцентруватися на глобальних сімейних справах накшталт покупки квартири або дачної ділянки: настав час формувати наміри і загадувати матеріальні бажання.

Жінка-Риби

Меркурій як і раніше в ретро-фазі, тому Рибам поки не варто чекати від себе гучних перемог. Це тиждень швидше підійде для усвідомленого споглядання і ментальної роботи над собою. Прийде весна – і тоді закрутить вихор нових ідей і можливостей, але поки правити балом будуть образливість, дратівливість і емоційність.

Ретро-Меркурій спробує витягнути зараз з Риб всю енергію. Пам’ятаючи про це, варто уникати складних проектів, які потребують сил і зосередженості. Астрологи рекомендують більше часу проводити, граючи з дітьми і тваринами – це допоможе почерпнути багато сил.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням