Жіночий гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня: завершальний тиждень серпня приготувала для жінок багато цікавого

Кінець серпня розпорошить наші почуття: літо добігає кінця, але ж стільки нереалізованих планів залишилося лише на папері. На цьому тижні багатьох потягне втілити в життя якомога більше ініціатив, досягти успіху у важливих сферах, нейтралізувати заздрісниць і встигнути зробити те, що було заплановано на літо. Все це добре, якщо правильно розставляти пріоритети: на цьому тижні можливі розчарування, пов’язані не стільки з невдачами, скільки із завищеними очікуваннями.

Жінка-Овен

Жінки-Овни можуть потрапити в стрімкий вир подій, який з легкістю закрутить їм голову. Тому астрологи радять тримати все під контролем, ну а якщо не вийде, важливо переключитися і зайняти позицію стороннього спостерігача. Зайві переживання на цьому тижні ризикують привести до нервового зриву і безсоння. Щоб витримати підвищене навантаження, корисно розпланувати основні справи тижня і встигнути здійснити їх до четверга.

Жінка-Телець

На цьому тижні пощастить жінкам-Тельцям, яких відрізняє дух авантюризму і бажання змін. Цей тиждень є стартовим для подій, які розгорнуться в найближчі два місяці. Багато чого буде залежати від особистої участі: не варто розраховувати на щасливий випадок або допомогу сторонніх осіб. Прагнення покласти тягар відповідальності на когось іншого може стати причиною сильного тиску з боку начальства або партнера. Астрологи радять зробити особисті і ділові відносини більш комфортними, щоб в майбутньому мати міцний тил.

Жінка-Близнюки

Кінець серпня приверне до жінок-Близнюків численних шанувальників, чим закрутить голову: так можна відхилитися від заданого курсу. Важливо знайти баланс між особистим життям і роботою, не змішуючи одне з іншим. Астрологи радять в справах спиратися на тверде чоловіче плече, але не забувати і про власні зусиллях, налаштувавшись з понеділка на успіх. Тоді бажане неодмінно почне збуватися в найкоротші терміни.

Жінка-Рак

Відсутність негативного впливу планет-антагоністів обіцяє представницям Знака Рак легкий і спокійний тиждень, коли вони можуть розраховувати на успіх і здійснення бажань. Особливо це стосується 26 і 27 серпня – в цей час жінки-Раки зможуть позбутися багатьох страхів і комплексів, що заважають щасливому життю. Можна розслабитися і стежити за ходом подій, які будуть відбуватися самі собою. Найголовніше – зберігати оптимістичний настрій і не випускати з уваги цінні підказки Всесвіту.

Жінка-Лев

Будь-які починання на цьому тижні обіцяють пройти вдало і принести відмінний результат. Активна робота обов’язково порадує Левиць важливим знайомством або довгоочікуваною звісткою. Але світ не буває ідеальним: є небезпека зустрічі з негідними людьми, які можуть завдати шкоди благополуччю. Астрологи радять зберігати пильність і не відкриватися людям цілком. За маскою доброзичливості може ховатися заздрісна і жадібна особистість.

Жінка-Діва

Необхідність зміцнити фінансову базу змусить жінок-Дів діяти сміливіше і активно. На цьому тижні можна явно відчути, як спадають деякі обмеження, і помітити, що обставини починають складатися більш сприятливо. Але це не виключає появи нових хвилювань і проблем. З неприємними подіями цього тижня допоможе впоратися легкість, мудрість і наполегливість. Саме завдяки наполегливості і м’якій дипломатичності можна відкрити будь-які двері і отримати будь-які можливості.

Жінка-Терези

В кінці серпня навколишні, особливо начальство і колеги по роботі, будуть наполегливо схиляти жінок-Терезів до певних дій. Якщо виникне розбіжність у думках, не варто підлаштовуватися під інших людей і показувати свою слабкість. Саме твердість в думках і діях допоможе подолати негаразди, захистити енергетику і звільнитися від тиску з боку більш сильних і досвідчених людей. Варто вивчити свої сильні сторони і робити наголос саме на них.

Жінка-Скорпіон

Жінок-Скорпіонів чекає світлий тиждень, наповнений позитивними емоціями від приємних зустрічей і різних непередбачених «сюрпризів». За словами астрологів, спадуть зовнішні і внутрішні обмеження, а значить, саме час набрати темп і почати сміливо вирішувати питання, що накопичилися. По можливості бажано відкласти роботу, яка змушує сидіти на одному місці, і зайнятися тим, що розширює коло корисних і дружніх зв’язків. Не завадить трохи зануритися у світське життя, щоб зрозуміти, який шлях розвитку намітити собі на осінь.

Жінка-Стрілець

Наступний тиждень буде цікавим і насиченим. Якщо в планах провести кінець серпня з користю, не варто відкладати свої цілі на потім. Саме перебуваючи в постійному русі, жінки-Стрільці запустять необхідні процеси, які допоможуть досягти фінішної межі. Ну а щоб бажання збувалися швидше, їх потрібно правильно загадувати. Єдиним білою плямою цього тижня може стати четвер. 27 серпня варто бути уважнішими в справах і ні з чим не експериментувати.

Жінка-Козеріг

Душа бажає змін, які по-різному позначаться на жінках-Козерогах. Найскладніше буде самотнім жінкам, які звикли самостійно вирішувати свої проблеми. Неприємні сюрпризи очікуються в роботі і побуті. Швидше за все, прикрі проблеми будуть пов’язані з виконанням покладених на себе зобов’язань або з дрібними поломками, які порушать внутрішній комфорт. Щоб уникнути зайвої напруженості, астрологи пропонують знайти справу, яка відверне від рутини і побутових турбот. Відмінний варіант – знайти нове хобі до душі.

Жінка-Водолій

Для жінок-Водоліїв настав тиждень експериментів і нових емоцій. Не так давно гостро відчувався тиск конкуренції і обмеженість в можливостях просунути якісь з ініціатив, але зараз тенденції помітно змінюються в кращий бік. Тому астрологи радять зосередитися на важливих справах і проявити високу працездатність, щоб залишити всі борги і хвости в старому сезоні і зробити крок з вересня в нове життя. Такий активний настрій набагато швидше наблизить до мети, ніж звичайне проведення часу.

Жінка-Риби

Зустрічі, події, дзвінки, зміни на цьому тижні будуть доленосними. Астрологи радять надати життю вільний хід, але не йти від вирішення нагальних проблем. До п’ятниці слід спланувати і провести всі важливі заходи, оформити угоди і здійснити все те, що буде в майбутньому працювати на перспективу. Після п’ятниці бажано зменшити темп і займатися тільки необхідними справами, відклавши великі перетворення до наступного тижня. У разі гострої необхідності можна викликати на допомогу близьких людей і друзів.