fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 25 червня по 1 липня

Коли зірки і планети налаштовані агpeсивно, досягти гарного настрою буває дуже складно. Дотримуючись рекомендацій даного гороскопу, ви зможете провести цей тиждень максимально продуктивно, навіть якщо вважаєте, що удача вас не надто балує.

Жінка-Овен
Найбільш позитивним днем ​​в плані енергетики для вас буде субота. Причина величезного потенціалу цього дня полягає в тому, що всі три ваших головних помічника – Сонце, Плутон і Марс – будуть в позитивно підсилювати вас. Саме на суботу краще планувати найважливіші справи. Астрологи рекомендують в цей день якомога більше перебувати серед людей.

Це буде прекрасний час для пошуку чоловіка мрії, для спілкування і активного відпочинку. Фізичні навантаження теж можуть бути дуже до речі. Марс і Сонце будуть в гармонії один з одним, тому не бійтеся підходити до вирішення будь-яких завдань творчо.

У понеділок і четвер вас можуть чекати проблеми, так як Венера, ваш антагоніст, буде неймовірно активною в ці дні, а нейтралізувати її вплив буде просто нікому. Можуть виникнути деякі проблеми з настроєм.

Жінка-Телець
Вихідні у всіх жінок, народжених під Знаком Тельця, можуть видатися вкрай несприятливими. Справа в тому, що всі три ваших антагоніста – Марс, Уран і Плутон – матимуть колосальні запаси енергії. У суботу буде день кризи, перевірки на міцність, порушення нормального перебігу подій.

Неділя – день творчого застою, а також нагадування про минулі помилки. У вихідні постарайтеся бути довше в тіні, не затіваючи грандіозних проектів. Що стосується помічників жінок-Тельців – Місяця і Венери, то вони можуть допомогти вам скористатися вашими головними достоїнствами і посилити їх тільки в понеділок і четвер. У ці дні тільки Венера буде активною в сприятливих аспектах з Юпітером і Нептуном.

Енергія планети буде конструктивною і творчою. Особливий успіх може прийти в любовній сфері. У четвер і п’ятницю Місяць у Козерозі сильно ослабне, тому вас може захлеснути бажання побути на самоті.

Жінка-Близнюки
У суботу ваш кращий друг Меркурій затьмарить всі інші планети. Його висока активність допоможе вам успішно змінити обстановку. Це означає, що день ідеально підійде для походів до стилістів, в перукарню. Можна сміливо міняти образ, ходити по магазинам, купувати новий одяг.  Цей день буде хороший для позбавлення від шкідливих звичок.

Понеділок і четвер стануть найнeбезпeчнiшими днями для вас, тому що в перший день тижня ваш воpог Юпітер виявиться в положенні, що підсилює аспекті з Венерою, а в четвер Нептун буде посилений аспектом з тією ж планетою. Нормальний хід життя може бути порушений. Найважчими ці дні будуть для представниць творчих професій. Решту днів можуть пройти дуже спокійно.

Жінка-Рак
Цей тиждень для жінок, народжених під вашим знаком Зодіаку, виявиться дуже небезпечним і несприятливим. По-перше, це пов’язано з ослабленням Місяця в четвер і п’ятницю. Перебування в Козерозі позбавить його енергії, тому 28 і 29 червня вас може покинути ентузіазм і любов до життя, до роботи, захопленням. У

середу негативний Сатурн виявиться активним в опозиції з Сонцем. Перед вами може постати гостра проблема вибору. У суботу ваш ворог Уран буде активним, а в неділю відразу два антагоніста підуть проти вас – потужний Марс і знову посилений Сатурн. Вихідні виявляться неймовірно важкими для вас.

Єдиним по-справжньому сприятливим днем буде понеділок, так як ваш помічник Юпітер буде дуже потужним і активним в цей день. Можна буде зайнятися пошуками другої половинки.

Жінка-Лев
27 червня та 1 липня виявляться найбільш енергетично позитивними днями для вас. У середу Сонце буде активніше звичайного через що підсилює аспект з Сатурном. Опозиція цих об’єктів буде позитивно позначатися на вашій внутрішній гармонії.

У неділю, 1 липня, Сонце знову виявиться посиленим, але тепер уже йому допомагатиме і Плутон, ваш другий помічник. Цей день можна присвятити чому завгодно, тому що він буде наповнений сприятливою енергією. Найнебезпечніші дні – четвер і субота. У ці дні ваші планети-антагоністи Нептун і Уран виявляться в вкрай зручному для них положенні, щоб насолити вам в будь-якій сфері. Ви можете відчути необгрунтовану недовіру до партнера.

Жінка-Діва
Понеділок, четвер та неділя для прекрасних дам, народжених під егідою Діви, будуть найнебезпечнішими днями. Ваші планети-антагоністи – Венера, Юпітер і Нептун, будуть посилені негативними аспектами. Понеділок може стати днем ​​хаосу і проблем зі здоров’ям. 28 червня та 1 липня вас може очікувати творчий застій. Всесвіт може змусити вас згадати те, про що ви хотіли б забути.

Всі інші дні будуть мати сумнівну енергетику, але ось субота, завдяки дружньому посиленому Меркурію, стане днем розквіту вашої удачі. Покладайтеся на свою жіночу інтуїцію і почуття гумору. У цей день краще буде працювати пам’ять, так що можна зайнятися навчанням. Для знайомств цей день теж підійде ідеально.

Жінка-Терези
Почнемо з поганих новин, тому що негативу, що виходить від планет, буде небагато. Тільки в неділю ваші воpоги – Сонце, Марс і Плутон – зможуть перехопити ініціативу. Вони будуть посилені, але і ваші планети-друзі, Венера і Сатурн, в цей день будуть активні. Це буде день небезпечний, але не безнадійний. Спирайтеся на свою інтуїцію і силу волі і вірте в те, що жіноче щастя десь поруч.

Понеділок, середа і четвер виявляться у владі ваших друзів, Венери і Сатурна. Енергетика жінок-Терезів буде значно вище в цей час. Постарайтеся дізнатися свій енергетичний потенціал, щоб зрозуміти, в яке русло направити його. 25, 27 і 28 червня прекрасно підійдуть як для роботи, так і для любові або відпочинку, так що вирішувати долю цих днів тільки вам.

Жінка-Скорпіон
Цей тиждень буде для вас вкрай позитивнbv з точки зору енергетики планет. Ваш ворог Місяць перейде в знак Козерога 28 числа і пробуде там до 29 червня. У ці дні Місяць буде безсилий, тому ви станете повністю вільними від його негативного впливу. Четвер і п’ятниця можуть бути дуже стабільними днями. Постарайтеся подолати свої страхи в останні робочі дні тижня.

Іншими позитивними днями будуть субота і неділя. У вихідні дні ваші планети-помічники – Марс, Уран і Плутон – виявляться в підсилюючих аспектах. 30 червня та 1 липня постарайтеся займатися тільки тим, що вам подобається. Зустрічайтеся з друзями, шукайте чоловіка мрії або проводите час з тим, хто вже є вашою другою половинкою. У понеділок, вівторок і середу постарайтеся уникати спілкування з егоїстичними людьми.

Жінка-Стрілець
Астрологи зазначають максимум позитивної енергії для вас в понеділок і четвер. Юпітер і Нептун, ваші головні наставники, будуть дуже сильними в ці дні. Аспекти цих планет допоможуть вам боротися за успіх і щастя, відстоювати свої життєві принципи і переконання.

У суботу ваш антагоніст Меркурій буде дуже сильним через подвійний аспект з Ураном і Нептуном. Цей день буде днем ​​протесту, грубості, хвилювань. У п’ятницю Меркурій перейде з Рака в знак Лева. Цей перехід теж негативно позначиться на вашому настрої і, може бути, навіть на здоров’я. Удача в суто жіночих справах в цей день буде далека від вас. Не ризикуйте і не вдавайтеся в любовні і будь-які інші авантюри.

Жінка-Козеріг
Цей тиждень буде для вас неймовірно позитивним з точки зору енергетики. Найголовніші комічні об’єкти вишикуються максимально сприятливим чином. Тільки в понеділок посилений антагоніст-Юпітер в квадратурі з Венерою може створити вам проблеми. Його сила буде руйнівною, тому не варто ризикувати 25 червня.

Вівторок буде днем рядовим, а ось в середу, незважаючи на те, що ваш помічник Марс почне ретроградний рух, все буде досить добре складатися. Сатурн опиниться в потужному аспекті із Сонцем. Це буде день боротьби і перемог, навчання і творчої сили стихії Вогню. 28 і 29 червня Місяць, ваш головний ворог, буде повністю позбавлена сил у вашому знаку Зодіаку. Це будуть вкрай позитивні дні без різких перепадів настрою.

Боріться зі своїми страхами в четвер і п’ятницю. Марс, Сатурн і Уран, ваші кращі друзі і наставники серед планет, у вихідні підвищать вашу жіночу енергетику і принесуть вам багато удачі. Це буде прекрасний період для саморозвитку, творчих подвигів і любовних авантюр, флірту, пошуку актуальних захоплень, інтересів і хобі.

Жінка-Водолій
Середа, четвер і субота, 27, 28 і 30 червня, будуть днями сили для вас. Ви зможете з більшою ймовірністю побороти свої вади та слабкості завдяки позитивним аспектам Сатурна і Нептуна – ваших головних планет-наставників. Планети спробують зробити вас не тільки розумніший, але і сильніше фізично. Це прекрасні дні для роботи, для отримання нових знань.

Ваші головні вороги, Плутон і Сонце, переб’ють силу Сатурна в неділю, зробивши 1 липня днем ​​небезпеки. Не варто в цей день жити минулим. Намагайтеся планувати справи і не замислюватися про те, що послужило причиною ваших минулих помилок. Удача може покинути вас повністю, так що не ризикуйте і не будьте імпульсивними в останній день тижня. Самота – відмінний вибір для вас.

Жінка-Риби
Вам варто бути гранично обережними 28, 29 і 30 червня. У четвер і п’ятницю Місяць, ваш кращий друг, буде гранично слабким. Тому ваша впевненість в собі може піддатися випробуванням. Можливо, вам захочеться побути на самоті, але астрологи не рекомендують це робити. Ваша жіноча інтуїція теж притупиться, так що будьте гранично обережними.

30 числа ваш головний ворог Меркурій буде перебувати в подвійному аспекті. Контролювати своє життя в суботу вам буде набагато важче, ніж зазвичай. Понеділок – найвдаліший для вас день тижня, так само як і неділя. Венера і Юпітер в ці дні виявляться в дуже вигідному положенні, тому вони допоможуть вам впоратися з труднощами. Намагайтеся слухати якомога більше улюбленої музики в ці дні і спілкуватися приємними людьми. Музика позитивно впливатиме на ваш емоційний стан.

Джерело.

You cannot copy content of this page