fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 25 квітня до 1 травня

Жінка-Овен

Прекрасним Овнам бажано сфокусуватися на амурній сфері життя. Усім тим, хто вже у стосунках, можна і навіть потрібно сфокусуватися на другій половинці. Також для представниць цього Вогняного знаку багато подій цього тижня складуться якнайкраще. Успіх на їхньому боці. Астрологи радять скористатися нагодою і досягати бажаного. Найнебезпечніший день тижня – середа.

Жінка-Телець

З 25 квітня до 1 травня вітер переважно буде попутним. Особливо це стосується любовних справ. У моменти флірту і розвитку стосунків, що почалися, важливо пам’ятати, що всі чоловіки різні, тому до кожного знаку Зодіаку потрібен свій особливий підхід . Астрологи радять ретельніше вибирати коло спілкування. Вплив негативно настроєних людей необхідно звести до мінімуму. Якщо Тельці давно хочуть перервати токсичні відносини, настав гарний час для активних дій.

Жінка-Близнюки

Близнюків прекрасної статі на цьому тижні може залишити їхнє потужне шосте почуття. Доведеться довіритися логіці та особистому досвіду. Тиждень буде нервовим через негативні аспекти планет 27 і 30 числа, але Меркурій 29 квітня внесе свої позитивні корективи, тому жінкам-Близнюкам рекомендується не метушитися і продовжувати вірити в себе. Рекомендується вжити заходів, щоб не втратити підтримку близьких.

Жінка-Рак

У період з 25 квітня до 1 травня краще не обертатися на минулий досвід і не концентруватися на негативі. Така лінія поведінки убереже від стресових ситуацій. За прогнозами астрологів, цього тижня представниці цього знаку можуть серйозно постраждати від самокопання. Особливої ​​обережності необхідно дотримуватися і у фінансовій сфері — наприклад, при покупках. Важливо купувати лише те, що дійсно необхідно.

Жінка-Лев

Левицям у цей період потрібно сфокусуватися на пошуках щастя. Меркурій, що переходить у Знак Близнюків, обіцяє представницям цього знаку гарний настрій і віру в себе. Але будь-яка непередбачувана подія може позбавити відчуття стабільності та гарного настрою через ретроградний Плутон, який розпочне свій зворотний рух того ж дня — 29 квітня.

Жінка-Діва

Астрологи рекомендують частіше посміхатися і спілкуватися з оптимістами: це зарядить прекрасних Дів позитивом і допоможе подолати перешкоди. Щоб уникнути стресу вихідні Дівам краще відвести під відновлення сил. На роботі та в любовних справах представницям даного знаку необхідно буде тренувати силу волі, щоб не здаватися раніше. Те, що відбудеться зараз, охарактеризує весь наступний місяць і, можливо, навіть весь 2022 рік, що залишився. Тому астрологи радять жінкам-Дівам не сумніватися у собі.

Жінка-Терези

Щоб Всесвіт допоміг Терезам досягти успіху і зберегти удачу в цей складний період, їм необхідно перестати сумніватися в собі та своїх силах. Також корисними стануть енергетичні чищення, відпочинок, прогулянки на природі. Представницям цього Знаку астрологи рекомендують зайнятися самовдосконаленням, здобуттям нових знань. Важливо пам’ятати, що будь-яку проблему можна вирішити мирно, а не через конфлікт. Зусилля, які докладуть жінки, щоб досягти бажаного, неодмінно окупляться у майбутньому.

Жінка-Скорпіон

Скорпіони можуть за тиждень зустріти на своєму шляху багато неприємних людей. Можливо, варто також відмовитись від необдуманих рішень. Те, що здається правильним у думках, насправді може виявитися зовсім не таким прекрасним. Зараз потрібно займатися домашніми справами. Вони заспокоюватимуться жінок-Скорпіонів. Успіх принесуть затишні вечори з коханим чоловіком, дітьми. Турбота про близьких подарує позитив.

Жінка-Стрілець

Жінкам цього знаку в період з 25 квітня по 1 травня всесвіт може відкрити знання про майбутнє та про долю. Наразі триває енергетична перебудова через зміну знаку Меркурієм та початок ретроградного руху Плутона. До четверга включно все ще можна ходити на побачення, проявляти активність у роботі та розпочинати нові справи. П’ятниця та вихідні — час обережності та добра: треба йти на примирення з людьми, робити більше компліментів близьким.

Жінка-Козеріг

Козерогів на початку тижня чекають на приємні сюрпризи. Незалежно від сімейного стану цим жінкам корисно проводити час у приємній компанії. Якщо прекрасні Козероги вирішать підкорити серце чоловіка, зацікавити людину, що сподобалася, наголос варто зробити на інтелектуальні риси та таланти. Навколишні це точно оцінять. Ця ж стратегія буде корисною не тільки для любовних, а й для фінансових успіхів.

Жінка-Водолій

Незважаючи на всі проблемні та несприятливі астрологічні події, Водоліям може пощастити. Вся справа в тому, що їхній помічник Меркурій стане дуже сильним. По-перше, це загострить їхню інтуїцію. По-друге, він дасть Водоліям прекрасної статі багато удачі у коханні. Кінець тижня – чудовий час для зміни обстановки, відряджень. Жінкам-Водоліям необхідно поставити перед собою важливу мету.

Жінка-Риби

Для прекрасних риб завершення квітня може виявитися складним часом. Щоб хоч якось полегшити собі життя, астрологи радять їм насамперед позбавитися речей, які крадуть енергію в будинку. Також важливо намітити плани та правильно розставити пріоритети. Астрологи радять цим жінкам присвячувати більше часу чомусь новому та цікавому. Щоб життєві сили та енергія були на висоті, потрібно не впадати в апатію та зневіру. Потрібно знаходити час для відпочинку, розваг та спілкування.

You cannot copy content of this page