Жіночий гороскоп на тиждень з 25 по 31 липня: кінець другого літнього місяця може виявитися дуже цікавим, хай і з деякими неприємними

Жінка Овен

Жінкам цього знаку буде легше виконувати фізичну роботу, робити прибирання та купувати. Щодо інтелектуальної праці, то з нею можуть бути проблеми. Мислення буде трохи загальмованим через Юпітер. Під впливом планет Овни ризикують стати жертвою власної імпульсивності. Бажання якнайшвидше досягти успіху здатне буде знищити всі свої фізичні та психічні сили, а також наламати дров. Прекрасним Овнам варто бути обережнішим.

Жінка-Телець

Не треба заглушувати свій внутрішній голос та емоції: їх варто направити у вірне русло. Це допоможе уникнути емоційного виснаження та інших проблем. Астрологи радять прекрасним Тельцям пам’ятати, що зараз не можна давати волю почуттям. Ще жінкам цього знаку Зодіаку не варто чекати на схвалення з боку оточуючих. Стриманість та контроль емоцій — ось секрети успіху цього тижня.

Жінка-Близнюки

Як підказують зірки, зараз найкраще уникати проблемних тем у спілкуванні з коханим чоловіком чи родичами. Це може порушити спокій. А якщо ні, то бунтарський дух може стати причиною нових проблем як у відносинах, так і на роботі. У коханні Близнюки будуть на висоті через сильний Меркурій. У період з 25 по 31 липня Близнюки зможуть отримати будь-якого чоловіка. Достатньо лише бути собою і більше посміхатися.

Жінка-Рак

Цього тижня астрологи радять представницям цього Знаку увійти до режиму енергозбереження та делегувати свої обов’язки оточуючим. Для Раків це не складе особливих труднощів, адже у них є талант переконання. Навіть якщо робити все самим звичніше та простіше, краще подумати про спільну роботу. При переході Юпітера в ретро-фазу може постраждати енергетика, тому краще залишити для себе лише найважливіші завдання, які не терплять зволікань. Також не варто забувати про необхідність своєчасного відпочинку.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Жінка-Лев

Жінкам цього знаку терміново потрібно позбутися думок, що відштовхують успіх. Також важливо пам’ятати, що все добре, але в міру. Прекрасним Левам потрібно працювати, але не перевтомлюватись. Важливо стежити за своєю красою, але не забувати про внутрішнє наповнення. Юпітер буде ретроградний із четверга, а отже, представниці цього Знаку опиняться у складній ситуації. Перед ними може постати складна проблема. Будь-які докладені зусилля будуть винагороджені, тож важливо діяти.

Жінка-Діва

Щоб набути успіху, важливо щось зробити для цього. Юпітер дасть шанси реалізувати далекосяжні плани та мрії. Наголос варто зробити на інтелектуальний розвиток та пошуки нових талантів, захоплень. Приймати важливі рішення краще без гучних слів та попереджень, щоб не розкривати карти. Великі успіхи чекають жінок-Дів у стосунках, особливо для тих жінок, які знаходяться на даний момент у пошуках.

Жінка-Терези

Терези входять до списку найуспішніших жінок за знаком Зодіаку. Їх успіх пов’язаний насамперед зі сферою кохання. Це буде вдалий час для пошуків нових відносин або спроб зміцнити зв’язок, що вже є. Цього тижня Терези прекрасної статі відчують, що можуть вплинути на будь-які обставини, а також змінити життя на краще. Астрологи пропонують налаштуватись заздалегідь на оптимістичну хвилю, щоб ретро-Юпітер не почав ставити палиці в колеса. Постійні проблеми можуть призвести до дратівливості.

Жінка-Скорпіон

З 25 до 31 липня варто спробувати взяти події під контроль. Спочатку може здатися, що від цього немає толку, але це не так. Гармонія та спокій — найкращі друзі Скорпіонів наприкінці липня. Жінкам-Скорпіонам не варто дивуватися, якщо вони раптом відчують укол ревнощів: Венера в Раку допоможе не дати цьому почуттю розростатися та зіпсувати стосунки. На думку астрологів, з’ясування відносин найкраще перенести на потім.

Жінка-Стрілець

Прекрасним Стрільцям доведеться багато часу і сил витрачати на з’ясування стосунків. Втім, якщо успішно застосовувати свої навички дипломатії при спілкуванні, можна досягти порозуміння з будь-ким. В решті тижня обіцяє Стрільцям прекрасної статі багато енергії та витривалості. На цих жінок чекає успіх у будь-яких сферах життя. Головне — не приховувати своїх планів нікому на майбутнє.

Козеріг

Прекрасним Козерогам варто в першу чергу пам’ятати про силу слова та думки, адже наші слова впливають на карму, здоров’я та матеріальний добробут. Важливо думати, перш ніж говорити про щось, особливо якщо справа стосується грошей. Найяскравіше про себе заявить цього тижня Меркурій. Аспекти планети 26 та 31 числа обіцяють дуже сприятливе емоційне тло. Цими днями Зозерогам везтиме у всіх сферах — від кар’єри до кохання. Козерогам зараз не варто імпульсивно йти на поводі біля своїх поривів, бо протистояти деструктивним бажанням буде дуже непросто.

Жінка-Водолій

Головним орієнтиром для жінок-Водоліїв стане інтуїція. Логіка може підвести, тому варто більш тонко аналізувати будь-яку ситуацію. Наразі є ризик потрапити під чужий вплив або вступити до залежних відносин. Астрологи радять уникати спілкування з незнайомцями та негативними людьми. Венера та Меркурій продовжать щедро наповнювати прекрасних Водоліїв енергією, впевненістю в собі та рішучістю.

Жінка-Риби

Варто Рибам тільки чогось захотіти, як це одразу прийде. Але саме в цьому і таїться головна каверза, бо якщо нічого не захочеться, то тиждень пройде без якихось сприятливих змін. Астрологи наполегливо радять розподілити навантаження на будні так, щоб перші кілька днів були присвячені приємним справам, а решта вирішенню складних завдань. Усім, хто вже у стосунках, краще дати трохи волі своєму обранцю.