Жіночий гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня: Перехідний тиждень від вересня до жовтня сповнений сюрпризів. Астрологи розшифрували таємні послання зірок і розповіли, чого очікувати на початку нового місяця

Жовтень 2020 року – місяць, який зажадає поміркованості в усьому. Астрологічна картина найближчого тижня така: вплив планет загострить інтуїцію, здатність розуміти і відчувати оточуючих людей.

Саме тому жінкам потрібно уважніше, ніж зазвичай, прислухатися до внутрішнього «Я»: на цьому тижні воно буде налаштоване на особливу частоту. Підвищена здатність до співпереживання і загостреність почуттів – найкраща приправа до творчих занять і духовних практик.

Жінка-Овен

Жінки-Овни остаточно вступають в плідний період, який подарує їм світлі дні, нові успіхи і довгоочікувані зміни на краще. Це тиждень зростання, коли необхідно формувати конкретні плани на осінь, закладати основу майбутніх перемог. Як не дивно, саме зараз у багатьох Овнів можуть виникнути депресивні думки, відчуття втоми, відчуття розгубленості або самотності.

Сама небажана реакція на такі прояви – інфантильна: не варто жаліти себе і втішати солодощами. Найефективніший спосіб заповнити енергетичний запас і поліпшити настрій – медитація на вогонь, фізична активність і творчість (особливо вокальні вправи).

Жінка-Телець

Жовтень – місяць наполегливої праці і відповідальних рішень. На думку астрологів, настає найкращий момент для того, щоб розгребти завали початих, забутих, майже дороблених справ. Астрологи радять скласти їх список і планомірно вирішувати одне за іншим, спостерігаючи за тим, як список стає коротшим з кожним днем.

Активні трудові подвиги, на жаль, можуть не кращим чином позначитися на особистому житті. Утримати гойдалки в рівновазі допоможуть знаки уваги до коханої людини, дітям і близьким родичам.

Жінка-Близнюки

Енергії планет активні, але в роботі і важливих справах не варто приймати різких, імпульсивних рішень. Астрологи радять переключити свою увагу на інше: комусь з близьких, ймовірно, захочеться несподівано спровокувати конфлікт. Якщо це трапиться, то в спілкуванні жінкам-Близнюкам знадобляться навички дипломатії, а також гнучкість і вміння знаходити компроміси.

В цілому зараз буде краще подбати про будинок, сім’ю, затишок. Якщо затіяти позапланове прибирання, можна не тільки звільнити простір від згустків негативної енергії, а й знайти щось дуже приємне: улюблену річ, яка зникла в надрах шафи, важливий документ або фотографії родини, що загубилася в стосі паперів.

Жінка-Рак

Зірки піднімуть навколо представниць Рака бурю діяльності, яка проявиться в достатку дзвінків, справ, спілкування. Найближчі 7 днів будуть наповнені знайомствами, інтернет-листуванням, новими планами. Якщо на шляху з’явиться перспективна справа, значить, саме час проявити ініціативу. Ділові пропозиції, що здаються нудними і банальними, можуть стати джерелом кар’єрних успіхів в доступному для огляду майбутньому.

Але астрологи радять не забувати, що, починаючи щось нове, краще мати опору в особі рідних і близьких. Тому не зайвим буде приділити увагу сім’ї, особливо дітям-підліткам: нестабільність перехідного періоду може перетворити їх в ходячий мішок примх і непорозумінь.

Жінка-Лев

На цьому тижні добре братися за ті справи і проекти, які можна встигнути завершити до неділі. З довгограючих процесів вдалими будуть навчання, підвищення кваліфікації, тренування талантів, засвоєння нових навичок. Щоб справи йшли благополучно, жінкам-Левам важливо зберігати силу духу і програмувати себе на успіх.

У робочих справах не варто випускати з уваги вчинки оточуючих: судити можна тільки по справах, а не словам. А ось в близьких відносинах виникне сильне почуття спільності між партнерами. У цей період можна беззастережно довіряти словам коханої людини.

Жінка-Діва

У Дів починається смуга змін, а будь-які зміни, навіть на краще, викликають стрес. Астрологи радять не поспішати з обіцянками і рішеннями: варто дати обставинам розкритися у всіх подробицях. При можливості, варто пригальмувати і озирнутися на всі боки: є небезпека стати жертвою обману або шахрайства.

Кожного разу, виходячи з дому, Дівам варто звернутися до інтуїції. Саме вона підкаже їм в потрібний момент відмовитися від поїздки або не вплутуватися в сумнівну авантюру. Орієнтуватися зараз найкраще на сім’ю: близькі люди допоможуть розібратися у вирі різних можливостей і подій цього тижня.

Жінка-Терези

У справах потрібно бути реалісткою, але такий підхід на цьому тижні може сильно загальмувати творчі процеси. Не варто переживати через побутові проблеми. Якщо натхнення вичерпалося, астрологи радять зупинитися і дати собі час просто помріяти. Рух змін починається з тиші, пасивності і споглядання.

Поїздки у поточних, термінових справах розумніше перенести на другу половину тижня, присвятивши першу особистим потребам і турботі про своє самопочуття. Початок тижня буде сприятливим для косметичних процедур та інших заходів, які допоможуть підкреслити переваги і позбутися від недоліків.

Жінка-Скорпіон

Удача буде на боці тих Скорпіонів, які при мінливих обставинах зможуть залишитися вірними своїм принципам і рішенням. Ідеали – це не просто красиве слово, а запорука успіху та досягнення цілей. Саме вони надихають, сприяють прояву особистості, дають сили і допомагають змінювати життя на краще. Все це в теорії, а якщо говорити конкретно, то тиждень сприятливий для світського життя, переговорів, спілкування, нових знайомств.

Жінки-Скорпіони, впевнені в собі і своїх словах, будуть здатні переконати і повести за собою оточуючих. А ось відпочити від робочих справ і хвилювань допоможуть близькі люди, а також ароматерапія, дихальні практики, йога.

Жінка-Стрілець

Цей тиждень буде вдалим в ділових відносинах, роботі, грошах. Прикладені раніше зусилля нарешті почнуть приносити довгоочікувані результати. Планети обіцяють направити потужний вихор можливостей, який підхопить і пронесе крізь перешкоди, труднощі, підступи заздрісників до недосяжних раніше цілей.

Представниць Знака чекають вдалі знайомства, багатообіцяючі пропозиції, вигідні угоди, приємні бонуси. За гороскопом, це буде відмінний час, щоб проявити амбітність, зміцнити свій соціальний статус, розширити авторитет і, можливо, поповнити рахунок в банку.

Жінка-Козеріг

Тиждень може принести непередбачувані реакції, негативні емоції і неприємні наслідки. За словами астрологів, жінки-Козероги можуть почати бунт: захочеться протестувати проти всього, суперечити, перегинати палицю, провокувати конфлікти. Вся справа в стресі, який буде викликаний перехідним періодом.

Перший спосіб самозахисту – це вміння керувати емоціями і ставити кордону. Якщо емоції розжаряться, варто взяти паузу і глибоко подихати. Астрологи радять частіше бувати на свіжому повітрі, більше медитувати, дивитися на небо. Інший спосіб розрядки – наводити порядок навколо: упорядковувати будинок, купувати красиві речі.

Жінка-Водолій

У жовтні попутний вітер буде дути в спину представницям Водолія, що дозволить їм зрушити з точки важливі, але які давно буксують справи. Зірки принесуть спокій, завзятість, працьовитість, які обернуться проливним грошовим дощем до середини жовтня.

Тиждень обіцяє сонячну погоду і при вирішенні будь-яких інших важливих питань: удача весь час буде десь поблизу. Правда, є і небезпеки: жінок-Водоліїв, що не обірвали енергетичні прив’язки, може наздогнати минуле. В життя знову увірветься той, хто раніше грав в ній важливу роль. Ностальгія за минуле кохання може стати початком нових відносин.

Жінка-Риби

Енергії планет на цьому тижні будуть активні, тому Рибам не варто упускати можливості, які з 28 вересня по 4 жовтня візьмуть конкретну форму. Астрологи радять діяти новими методами і керуватися сміливими думками – багато радості принесуть творчі проекти і романтична сфера.

Парам краще відкласти обговорення спільних цілей і зайнятися їх реалізацією. Правда, гороскоп не рекомендує піклуватися про те, як сподобатися оточуючим і підлаштовуватися під чужі смаки. Найточніша оцінка – власне відчуття задоволення і радість від процесу. Якщо цього немає, варто переглянути пріоритети .