Жіночий гороскоп на тиждень з 28 жовтня по 3 листопада

Наступний тиждень пройде під впливом Венери в Скорпіоні. Планета як і раніше провокує хвилеподібний настрій, спад активності і підозрілість. Зараз дуже важливо контролювати емоції і спокійно ставитися до того, що відбувається.

31 жовтня Меркурій перейде до ретроградного руху. Джерело

Жінка-Овен

Представницям Овна експерти радять бути сміливішими у своїх починаннях. Чим ближче кінець жовтня, тим менше часу залишається для того, щоб змінити своє життя. Після 31 числа важливі рішення доведеться відкласти на більш сприятливий період. Пора докласти максимальних зусиль для досягнення цілей і постаратися не втратити удачу. Вир подій може сильно закрутити голову: необхідно обміркувати все, що було, і намітити план подальших дій.

Жінка-Телець

У жінок-Тельців настає час аналізу і самоаналізу: ретроградний Меркурій буде диктувати свої правила. Астрологи радять ретельніше продумувати свої рішення і дії, ділові питання і фінансові витрати. Що стосується особистого життя, то прогноз сприятливий: вийде вирішити багато розбіжності з близькими і налагодити відносини. Найголовніше – уважно стежити за реакцією: не варто витрачати енергію, стукаючи в закриті двері.

Жінка-Близнюки

Жінкам-Близнюкам астропрогноз обіцяє несподіваний поворот долі. На перший план виходять почуття: Близнюки будуть вразливими, емоційними і дуже образливими. В такому небезпечному стані вони будуть вразливі, тому важливо знайти в собі сили і підключити раціональне мислення.

Зараз найважливіше рівновага і спокій, тому краще перестрахуватися і не ризикувати даремно. Ну а якщо настав момент зробити рішучий крок, Меркурій надасть можливості, головне – слідувати своїй інтуїції.

Жінка-Рак

У представниць Рака буде спокійний і сприятливий тиждень. Однак астрологи радять не проявляти надмірної довіри до оточуючих і не дивитися на світ через призму оптимізму, як це зазвичай буває.

Венера в Скорпіоні, а значить, багато що може здаватися не тим, чим є насправді. Дуже важливо мислити об’єктивно і приймати зважені рішення. У роботі і в особистому житті Ракам варто бути більш допитливими і прагматичними – тоді вдасться уникнути випадкових помилок.

Жінка-Лев

Виходячи на полювання, будь то любовні справи або кар’єрний фронт, жінкам-Левам важливо визначити недоброзичливців, які активізуються з вини Венери в Скорпіоні. Астрологи не рекомендують довіряти приятелям і знайомим: всі вчинки і слова на цьому тижні повинні бути скрупульозно продумані і виважені.

Дуже важливо не дати негативу, сумнівам або токсичним людям перешкодити в особистих справах. Найкраще підходити до проблем з творчої сторони: нестандартне мислення обов’язково допоможе знайти вихід зі складного становища.

Жінка-Діва

Перехідний тиждень зіштовхне Дів з сумнівами і стpaхами. Але важливо пам’ятати, що інтуїція і почуття – не єдині провідники, які допомагають знайти істину. Саме зараз найважливіше підключити розум і логічне мислення. На щастя, Діви вміють це краще за інших. Астрологи радять підходити до всього з розумом, тоді успіх в справах не змусить себе чекати.

Жінка-Терези

Венера в Скорпіоні і ретроградний Меркурій чреваті для жінок-Терезів занепадом сил. Далеко не всі зміни принесуть успіх. За словами астрологів, тиждень буде сприятливим для пошуку нових знайомств і розширення зв’язків, але розраховувати доведеться тільки на себе. Найважливіше – не витрачати даремно свою енергію, адже є речі, на які ми даремно витрачаємо час і сили. Розуміння цього забезпечить нові перемоги в майбутньому.

Жінка-Скорпіон

Зустріч планет в сузір’ї Скорпіона обіцяє представницям Знака вдалий тиждень. Можна дозволити собі розслабитися і довіритися течії подій. Надмірне напруження може перерости в агpeсію і бажання «зaдaвити» оточуючих, але щоб не зіпсувати собі енергетику і не втратити удачі, постарайтеся обмежити спілкування з токсичними людьми.

Поки планети в сприятливому положенні, краще позбутися всього поганого і непотрібного, а вже потім зайнятися досягненням цілей.

Жінка-Стрілець

Жінок-Стрільців чекає тиждень, коли доведеться бути стриманими в емоційних реакціях. Під заступництвом активного Юпітера все, що відбувається буде сприйматися гостро. Такими темпами можна швидко дійти до енергетичного виснаження. Щоб уникнути цього і скоротити спaлахu негативних емоцій, астрологи радять Стрільцям відгородитися від негативу і подразників.

Жінка-Козеріг

До представниць Козерога нагрянуть матеріальні турботи, грошові збитки і проблеми на роботі. Виною тому – ретроградний Меркурій. Астрологи радять підтримувати добрі відносини з оточуючими, особливо з колегами, навіть якщо будуть причини вступити в суперечку. Дипломатична позиція зараз набагато вигідніша: вийде і зберегти нервові клітини, і зберегти відносини з людьми.

Жінка-Водолій

Астрологи радять відкласти на потім доленосні рішення: на порядку тижня – ретроградний Меркурій. Щоб уникнути зайвих проблем, які може принести зміни енергетики, буде потрібно спокій і розміреність у всьому. Як би не хотілося відмовитися від відповідальності і летіти вільно, зараз доведеться взятися за справи з новою силою. Скористайтеся правилами успіху, і тоді листопада принесе довгоочікувані перемоги і зміни на краще.

Жінка-Риби

Жінкам-Рибам астрологи радять приділити час гігієні свідомості. Незважаючи на те, що їх чекає вдалий тиждень, щоб домогтися видатних результатів, важливо не забувати про себе. Поспішаючи привести в порядок особисте життя, розібратися з домашніми клопотами і з грошовими питаннями, необхідно пам’ятати про свій внутрішній світ. В іншому випадку Венера, яка перебуває в Скорпіоні, не тільки позбавить гармонії, але і змусить поринути у вир комплексів і стpaхів.