Жіночий гороскоп на тиждень з 29 березня по 4 квітня: астрологи радять усіма силами залучати в життя позитивні зміни і змінюватися самим, щоб удача була поруч, а негаразди пішли в минуле

Березня підходить до завершення, і провести його закінчення важливо так, щоб в квітні продовжити розпочаті справи.  Поради астрологів, відображені в жіночому гороскопі, допоможуть милим дамам взяти ініціативу в свої руки і провести чергову весняну тиждень з успіхів.

Жінка-Овен

Астрологи рекомендують жінкам-Овнам проявити свій характер, спираючись на свої кращі риси. Допитливість і вміння переключатися швидко дозволять не упустити перспективних пропозицій в діловому середовищі, а чарівність і харизма приведуть до нових знайомств. Самотні серця зможу зустріти свою любов, якщо перестануть сумніватися в своїх силах, а в сімейних парах настане ідилія, якщо прислухатися до прохань другої половинки.

Жінка-Телець

Дамам-Тельцям завершення березня і перші дні квітня здадуться складними, але лише в тому випадку, якщо не позбуватися від блоків підсвідомості. Перехідний період в другий весняний місяць принесе більше позитиву, якщо самим налаштовуватися на нього і кожен день починати з афірмації. Позитивні висловлювання не тільки налаштують на успіх, але і навчать реагувати на кривдників належним чином.

Жінка-Близнюки

Близнюкам для нових успіхів важливо почати з знаходження гармонії. Комплексна робота над собою допоможе попрощатися зі стереотипами, віджилими ідеями і стресом. На початку квітня дамам цього Знака астрологи рекомендують направити сили на навчання і отримання нових навичок. Завдяки інтелектуальному розвитку вийде залучити в життя не тільки позитивні зміни, але і потрібних людей.

Жінка-Рак

Жінкам-Ракам почати квітень з успіху допоможе особистий настрій. В кінці березня важливо запрограмувати свідомість на досягнення нових висот і не боятися відповідальності. Цей тиждень пройде вдало, якщо не занурюватися в себе занадто глибоко і не шукати в собі неіснуючих вад. Впевненість буде досягнута за рахунок щоденних тренувань.

Жінка-Лев

Левиця астрологи рекомендують використовувати свої знання і вміння по повній програмі. Цей тиждень буде вдалим для будь-якої роботи і будь-яких дій, якщо вони спрямовані на творення. Левиця важливо пам’ятати, що будь-які руйнівні дії або емоції приведуть до провалу, тому так важливо тримати себе в руках і вчасно справлятися зі стресом.

Жінка-Діва

Дівам кінець березня може здатися сумбурним через велику кількість справ. Астрологи рекомендують заспокоїтися і не намагатися наздогнати двох зайців одночасно. Поспіх також не приведе до успіху, а значить, потрібно виконувати справи послідовно, і тоді удача неодмінно посміхнеться. В кінці тижня з’явиться час на себе, і Діви зможуть відправитися на побачення.

Жінка-Терези

Дамам-Терезам цей тиждень принесе нові успіхи, якщо не залишатися осторонь. Доля буде надавати безліч можливостей для того, щоб дами цього Знака змогли повністю розкрити свій творчий хист і користуватися ним для досягнення нових висот. Посміхнеться удача і в любові, якщо відкритися назустріч світлому почуттю.

Жінка-Скорпіон

Дамам-Скорпіонам астрологи рекомендують менше говорити і більше робити. На цьому тижні є ризик зіткнутися з недоброзичливцями, які, дізнавшись про плани, можуть нашкодити. Дамам цього Знака важливо вміти захищати себе від їх впливу і не розповідати про те, що задумано. Так вдасться уникнути безлічі проблем.

Жінка-Стрілець

Дами-Стрільці зможуть змінити життя на краще, якщо змінять до нього ставлення. Починаючи кожен день з позитивних установок буде простіше справлятися зі стресом і сумними думками. Успіх чекає і тих прекрасних представниць Знака, які будуть простягати руку допомоги тим, хто її потребує.

Жінка-Козеріг

У дам-Козерогів починається період, коли доля буде балувати новими можливостями. Астрологи рекомендують уважно стежити за подіями і використовувати жіночу інтуїцію, щоб не упустити свого успіху. Активність і доброзичливість приведуть Козерогів до нових успіхів.

Жінка-Водолій

Водоліям астрологи рекомендують починати квітень з повноцінного відпочинку. Відновити енергію важливо для майбутніх перемог, і дамам цього Знака можна вибрати час для того, щоб повністю розслабитися і поповнити запас сил. Ближче до кінця тижня з’явиться можливість розраховувати на твердий ґрунту під ногами і досягти чергової вершини.

Жінка-Риби

Дами-Риби можуть повністю покластися на свою інтуїцію. Внутрішній голос допоможе вибрати правильний шлях до успіху і не помилитися у виборі партнерів. Увага до деталей буде також важлива, особливо якщо мова йде про нові досягнення в діловому середовищі. Активність і відповідальність не дадуть шансів конкурентам.