fbpx
Гороскоп

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 жовтня

Жінка Овен

Вплив планет сильно зміцнить енергетику прекрасних Овнів. Особливо це стосується жінок, які не бояться нових змін та відкриттів. Астрологи кажуть, що варто бути напоготові: не виключено, що минуле нагадає про себе, тим самим зіб’є з правильної дороги.

Варто двічі подумати, перш ніж дзвонити колишньому чоловікові чи давати другий шанс тому, хто зрадив, обдурив, втратив довіру. Це ідеальний час для духовного зростання, тому потрібно обходити стороною пастки, які заважають ставати кращими в цьому аспекті. Не варто згадувати свої помилки, щоб не втратити успіх.

Жінка-Телець

Венера, покровителька всіх жінок, зараз сильна як ніколи, тому Тельцям прекрасного вдасться досягти великих успіхів у роботі та справах. Можна затримуватися на робочому місці, а за бажання, навпаки, взяти відпочинок і позбутися думок про справи.

Астрологи пропонують приготуватися до несподіваних успіхів і перемог, а також невеликих і легко переборних перешкод на шляху. Дрібні проблеми можуть вилізти звідти, звідки їх найменше чекаєш. Щоб уникнути негараздів, краще мати запасний план.

Жінка-Близнюки

Вже на початку тижня для жінок цього знаку Зодіаку багато чого докорінно зміниться, причому на краще. Головне — виявляти уважність і не втрачати можливості. Найбільший ворог Близнюків цього тижня – страх.

Активізація Меркурія принесе цим жінкам чимало нових можливостей у бізнесі та роботі, а також покращить пам’ять. Вийде виправити помилки минулого та взяти своє життя під контроль. Наразі потрібно бути в курсі всіх подій і не затягувати з прийняттям рішень.

Жінка-Рак

Раки можуть стати більш чутливими через союзницю Венеру. Це добре для кохання та загалом для аналізу оточуючих людей, адже Раки стануть проникливішими. З іншого боку, їхня чутливість може бути хворобливою.

Зволікання та неробство можуть вилитися у проблеми в роботі. Ці сім днів найкраще провести у творчому пошуку, наголошуючи на справах. Астрологи пропонують бавитися маленькими жіночими радощами: походами в магазин, смачною їжею.

Жінка-Лев

У Левів прекрасної статі цього тижня через високу енергетичну активність може почати «стрибати» настрій. На горизонті чітко виділяється вплив Венери, що проходить градус Терезів.

Левам знадобиться вся їхня харизма у спілкуванні з людьми. Меркурій сильний, тому важливо виявляти більше самостійності у справах. Жінки цього Знаку зможуть нарешті повернути втрачену довіру.

Жінка-Діва

У період з 3 по 9 жовтня Дівам краще не ділитися планами та цілями зі сторонніми: є ризики нажити нових заздрісників або додати собі зайвих проблем. Спираючись на власні сили, можна досягти набагато більшого, тому допомоги теж краще поки що ні в кого не просити.

Меркурій допоможе Дівам стати кращою версією себе і впоратися з усіма негараздами. У любовній сфері на них теж чекатимуть успіхи. У коханні цим жінкам потрібна буде ініціативність.

Жінка-Терези

Терезам прекрасної статі потрібно почати тиждень з енергетичного чищення. Особливо це важливо для тих жінок, які останнім часом часто зустрічали на своєму шляху токсичних людей. Боротьба з обставинами добігає кінця. Жінки-Терези зможуть спостерігати за тим, як усе складається на їхню користь.

Ситуація в житті розвивається на руку, щоправда, відчутні результати прийдуть трохи згодом. Грошові проблеми підуть, так само як і часті сварки у відносинах. Це буде найкращий час для підвищеної активності у справах або відпочинку. Вибір за самими Терезами.

Жінка-Скорпіон

Жінкам цього Водного Знаку необхідно буде дотримуватися законів Всесвіту. Так вони зможуть залучити до свого життя більше успіху. Час ідеально підходить для будь-яких нових починань та справ по дому, активної роботи. Там, де необхідно швидко реагувати на зміни, жінки даного Знаку виявлять себе найкраще.

Складний вибір чи дилема не будуть проблемою. Ці сім днів потрібно просто діяти, не піддаючись на провокації недоброзичливців. Венера сприятиме тому, щоб усі проблеми вирішилися на користь Скорпіонів.

Жінка-Стрілець

Порятунок Меркурія від ретроградності додасть Стрільцям сил для руху вперед. Цього тижня найкраще займатися вирішенням інтелектуальних завдань: вони обов’язково набудуть рішення, яке виявиться не лише простим, а й ефективним. Покладатися на поради оточуючих поки що не слід.

Особливо не варто погоджуватись на те, що не подобається, суперечить життєвим принципам. Астрологи радять прислухатися до себе на цьому тижні і робити лише те, що здається правильним. Важливо стежити за своєю енергетикою. Венера допоможе позбавитися речей, які крадуть життєві сили.

Жінка-Козеріг

Прекрасним Козерогам астрологи рекомендують сфокусуватися на пошуках другої половинки. Всім, хто вже перебуває у стосунках, важливо піклуватися про чоловіка, слухати те, що він говорить та підтримувати його морально.

У діловому та фінансовому житті представниць цього Знаку теж усе складатиметься досить непогано. У деяких справах буде потрібна імпровізація. Це допоможе не упустити можливості.

Жінка-Водолій

Щоб не потрапити у неприємну ситуацію, астрологи рекомендують виконувати дані раніше обіцянки. Виграють ті Водолії, які вирішать провести роботу над собою та позбутися занепокоєння. А ось жінкам, захопленим самокритикою, удача посміхатися припинить, тож краще не копатися в минулому.

На тижні з 3 по 9 число для жінок даного знаку головною умовою успіху стане спокій. Меркурій та Венера допоможуть оминути серйозні проблеми та переживання.

Жінка-Риби

Ці сім днів Рибам варто в першу чергу сфокусуватися на сфері здоров’я. Афірмації на лікування допоможуть представницям даного знаку перемогти свої психологічні та фізичні недуги. Венера допоможе Рибам подолати осінню нудьгу і розпочати жовтень із позитивної ноти.

Зірки прихильні: цього тижня їхній вплив буде вкрай відчутним. Якщо хочеться просунутись по службі або зірвати грошовий куш, у розпорядженні цілий тиждень. Однак активно проводячи будні, потрібно залишити сили і для вихідних, щоб розважитися як слід.

You cannot copy content of this page