fbpx
Гороскоп

Жіночий гороскоп на тиждень з 30 грудня 2019 року по 5 січня 2020 року

Настає чарівний час, який дуже важливо провести правильно і закінчити найважливіші справи. 2019 рік має забрати весь негатив, а 2020 принести полегшення, свіжу енергію і нові зміни.

І зараз багато що залежить від нас самих. Те, з яким настроєм ви проведете святковий тиждень, визначить ваше життя на прийдешні 12 місяців. Джерело

Жінка-Овен

Перехідний тиждень від старого до нового дозволить жінкам-Овнам насолодитися результатами виконаної роботи. На цьому тижні з легкістю вийде дозволити навіть повислі питання, які в минулому році витали в повітрі і заважали жити. Представниць Знака чекають заохочення, слова подяки, подарунки долі – як духовні, так і матеріальні. Але, щоб отримати від життя максимум, астрологи радять використовувати нестандартні методи і ті якості, таланти, риси характеру, які ви зазвичай не афішуєте.

Жінка-Телець

В період новорічних свят до жінок-Тельців потягнуться оточуючі. Зірки впевнені: не так давно представниці цього Знака прийняли правильне рішення по відношенню до людей, і тепер в оточенні з’являться віддані друзі. Буде багато зустрічей з близькими, цілком вірогідні романтичні знайомства або поява в житті приємної людини з минулого.

Зросте включеність у справи родичів: Тельці зможуть вирішити за них питання, в яких вони самі пасують. Однак можливі якісь розтягнуті за часом сумніви щодо чесності. Необхідно остерігатися чуток, навіть якщо вони здаються нешкідливими.

Жінка-Близнюки

На цьому тижні буде багато зворотних ситуацій. Жінки-Близнюки не раз згадають минуле і скористаються отриманим досвідом. Однак астрологи рекомендують діяти невластивим чином: тільки так вийде розірвати порочне коло. Рішучі дії і кроки в потрібному напрямку повинні бути зроблені не за велінням душі, а виходячи з холодного розрахунку. Прийшов час навести порядок, заново розставити пріоритети і відкинути все зайве без жалю. Далеко не все, що є в житті, заслуговує переходу в новий рік.

Жінка-Рак

Представниці Рака ризикують зіткнутися з проблемами в тих сферах, в яких до цього все було спокійно. Втім, неприємності підуть на користь, оскільки вони виявлять слабкі місця, а значить, Раки зможуть «зміцнити тил» і максимально убезпечити себе. Та й на характері нові обставини позначаться кращим чином: додадуть відсутніх рис.

За прогнозом астрологів, вже в перших числах січня Раки помітно зміняться в кращу сторону, стануть веселіше і спокійніше. А той, хто оптимістично дивиться вперед, може сподіватися на щасливий результат.

Жінка-Лев

Всесвіт попереджає Левиць: потрібно проявити активність в соціальній сфері. На цьому тижні важливу роль в діловому та приватному житті зіграють люди. Навколишні своєчасно попередять про якісь назріваючих труднощі, важливі події або небезпеки, які можуть в чомусь нашкодити. Прислухавшись до порад, Леви зможуть підготуватися, поставити енергетичний захист, «підчистити хвости» і зміцнити свої позиції.

Експерти радять поспілкуватися з друзями, колегами, сім’єю і далекими родичами. Якщо цього не зробити, то неприємності заявляться набагато швидше, причому в самий невідповідний момент.

Жінка-Діва

Дівам на цьому тижні доведеться звернутися за допомогою до досвіду, отриманого в 2019 році. Не варто боятися помилок, оскільки їх зараз навряд чи вдасться уникнути, зате наполегливість, позитивний настрій і ясні думки допоможуть удосконалити набуті навички. Будь-які контрзаходи, спрямовані на досягнення успіху, будуть максимально ефективні на початку січня. А ось до настання нового року краще бути акуратніше в фінансових питаннях і в конфліктних ситуаціях.

Жінка-Терези

Череда новорічних свят – відмінний час, щоб затишно провести дні і повірити в казку. Зірки радять жінкам-Терезам звернути увагу на себе і свої почуття: на стику двох років в голову будуть приходити правильні думки, яким варто приділити достатню кількість уваги. Вони стосуються успіхів в майбутньому: цікаві і важливі в плані самопізнання події можуть підказати, як без особливого збитку реалізувати свої бажання або вирішити спірну ситуацію в свою користь.

Жінка-Скорпіон

Представниці Скорпіона будуть залучені в якусь незвичайну ситуацію. Це навряд чи буде пов’язано з кар’єрою або заробітком. Скоріше, мова йде про приватне життя, так що новорічні канікули подарують щасливі зміни. З небезпек астрологи виділяють прагнення до маніпуляції і корисливим методам досягнення бажаного.

Цілеспрямовані Скорпіони і самі не помітять, як вони вправно скористаються чужими ресурсами для досягнення особистих цілей і змусять іншого відповідати за їхні власні помилки. Це все, звичайно, дуже полегшить життя, але такою поведінкою можна нажити собі ворогів.

Жінка-Стрілець

Жінки-Стрільці за новорічні свята наберуться сил для того, щоб зробити великі звершення. Причому звершення ці будуть заради когось, хто звернеться за допомогою. Астрологічна ситуація вказує, що представниці даного Знака віртуозно впораються з усіма складнощами, зуміють розгорнути в свою користь спірні і напружені для психіки ситуації, підпорядкують і свої емоції, і обставини, і людей, які їх створюють.

До того ж Стрільці навчаться маніпулювати тим, з ким до цього в усьому погоджувалися.

Жінка-Козеріг

На цьому тижні якась двоїста ситуація допоможе Козерогам прийняти доленосне рішення. За словами астрологів, це буде цікава подія, яка розкриє очі на багато речей, допоможе більше дізнатися про себе і ще більше отримати в духовному сенсі. Відмінний час для того, щоб зробити прибирання в думках і позбавитися від зайвої негативу.

Не варто думати, що сама доля надумала ставити перед вами перепони і зводити стіни. Трохи завзятості, жменька оптимізму, віра в себе – і все зміниться найближчим часом, а удача перейде на вашу сторону.

Читайте також: Чого варто остерігатись кожному зі знаків Зодіаку у 2020 році

Жінка-Водолій

Поки всі дружно будуть зустрічати Новий рік, Водоліям доведеться повернутися до минулого і довести деякі події до логічного завершення. Не варто лукавити і відкладати щось на потім. Небажання розбиратися з проблемами матиме не найкращі наслідки: можливе перенесення в 2020 рік всього, про що хочеться забути.

А ось благополучне завершення відкритих ситуацій забезпечить багато приємних змін в майбутньому. Дуже важливо гармонізувати внутрішній стан і не пересваритися з близькими. Астрологи радять практикувати самоаналіз, скоротивши дозвільне проведення часу і тісне спілкування з неприємними людьми.

Жінка-Риби

Жінок-Риб чекає відмінний тиждень, щоб зайнятися своїм приватним життям. Особливі успіхи чекають в сфері захоплень, творчості, поїздок і любові. У представниць цього Знака можливий сплеск натхнення і творчої енергетики, що варто спрямувати не тільки на вирішення поточних проблем, але і на позитивну емоційну підзарядку.

Якщо до творчості душа не лежить, то можна перенаправити енергію в романтику – там є всі шанси витягнути щасливий квиток. Правда, деяким для цього доведеться докласти чимало психологічних зусиль, чимось пожертвувати, в чомусь змінити себе і своїм принципам або навіть піти на відкритий конфлікт з поважною людиною.

You cannot copy content of this page