Жіночий гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня: Перехід від осені до зими не всім дається легко, проте справи не чекають

Представниці прекрасної статі відрізняються більш тонкою душевною організацією, і астрологи рекомендують їм тренувати інтуїтивні здібності. Увага до внутрішнього голосу вбереже від безлічі неприємностей, а також допоможе впоратися зі справами в перший тиждень зими.

Жінка-Овен

На цьому тижні енергетика зірок і планет будуть підштовхувати жінок-Овнів до роздоріжжя, на якому доведеться зробити важливий вибір. Овнам не можна братися за всі справи відразу, щоб не розгубити енергію, і тому їм доведеться скласти план дій, щоб вчасно відпочивати і заповнювати запас енергії. Збалансованість у всьому дозволить успішно завершити тиждень.

Жінка-Телець

Жінки-Тельці повинні бути готові до нових зустрічей і знайомств. Цей період буде насиченим на події, тому так важливо розподіляти навантаження і не брати на себе більше, ніж можна виконати. Астрологи рекомендують жінкам не послаблювати увагу, щоб не стати жертвами інтриг, а також не ігнорувати інтуїцію, яка допоможе з вірними рішеннями.

Жінка-Близнюки

Енергія дам-Близнюків буде на висоті, і цей тиждень обіцяє бути позитивним. Для того, щоб не злякати удачу, астрологи рекомендують починати тиждень з підвищення енергетики і не забувати про свої обов’язки, навіть якщо настрій у своєму розпорядженні до тривалого відпочинку. Зібравшись з силами, Близнюки зможуть досягти чудових результатів.

Жінка-Рак

Жінкам-Ракам важливо прислухатися до своєї інтуїції, щоб обійти стороною тих, хто намагається ними маніпулювати. На цьому тижні допомога прийде від Меркурія, і завдяки енергетиці цієї планети у Раків вийде знаходити спільну мову з оточенням. Спілкування буде важливою умовою для того, щоб правильно оцінити обстановку і заручитися підтримкою тих, кому можна довіряти.

Жінка-Лев

Левицям на цьому тижні вдасться обійти конкурентів. Для того, щоб удача не відвернулася у відповідальний момент, варто запастися амулетами. Активність не залишиться без уваги, і жінки цього Знака повинні бути готові до того, що хтось із заздрісників вирішить перешкодити їхньому щастю. Впевненість в собі і відмова від поспішних дій не дадуть кривдникам можливості нашкодити.

Жінка-Діва

Позитивний настрій і відмінну працездатність Дівам забезпечить підтримка Меркурія. Енергетика планети буде надихати їх на нові звершення, тому тиждень потрібно починати активно, щоб впевнено увійти в робоче русло і не відставати від складеного плану. На початку грудня у Дів трапляться нові знайомства, деякі з яких будуть корисні в майбутньому.

Жінка-Терези

Жінкам-Терезам прийдешній тиждень навряд чи здасться нудним. У перші дні грудня на перший план вийде робота, а до кінця тижня з’явиться час для особистого життя. Нові знайомства можуть стати джерелом гарного настрою, проте жінкам не варто близько підпускати тих, хто інтуїтивно викликає побоювання, щоб виключити неприємності.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам перемогти нудьгу з приводу настання зими допоможе енергетика Венери. Її вплив допоможе залишити сумні думки і взятися за справи з ентузіазмом. На цьому тижні астрологи рекомендують жінкам-Скорпіонам тренувати впевненість у собі, щоб вони могли протистояти неприємностей і з легкістю долати тимчасові перешкоди на шляху до мети.

Жінка-Стрілець

Зірки і планети на цьому тижні будуть прихильні до жінок-Стрільців. Нові ідеї знайдуть втілення в життя, якщо Стрільці не стануть сумніватися в своїх силах і прислухаються до свого серця. Удача буде поруч. Для того, щоб її утримати, знадобиться позитивний настрій, а також вміння справлятися з емоціями і пускати їх в русло вирішення нагальних проблем.

Жінка-Козеріг

Жінкам цього Знака необхідна невелика перерва, яка допоможе відновити сили і потім взятися за справи з ентузіазмом. Астрологи рекомендують Козерогам на початку тижня як слід виспатися, а потім без зволікання зайнятися запланованими справами. Тривалий відпочинок може стати причиною промахів і зростаючої конкуренції.

Жінка-Водолій

Дамам-Водоліям астрологи рекомендують довіритися інтуїції. На цьому тижні вдасться уникнути багатьох конфліктів, якщо навчитися заздалегідь розпізнавати наміри людей, а також не боятися давати відсіч тим, хто намагається маніпулювати. Впевненість в собі і позитивний настрій допоможуть протистояти обставинам і взяти долю у свої руки.

Жінка-Риби

Енергії жінок-Риб буде досить, щоб виконати все, що було в планах. Чи не розгубити бойовий запал допоможуть позитивні установки і думки про швидке винагороду. Рибам астрологи рекомендують вірити в себе і не піддаватися на провокації, щоб не втрачати час на вирішення конфліктних ситуацій.