Жіночий гороскоп на тиждень з 30 травня до 5 червня

Жінка-Овен

Овнам обов’язково варто приділити увагу своєму духовному та фізичному стану, адже йти до мрії набагато зручніше, коли ти в тонусі. Ось над цим треба попрацювати. Так Овни прекрасної статі зможуть залишатися максимально продуктивними протягом усього цього динамічного тижня. На цих жінок чекають можливості, романи, враження. Овни зможуть досягти бажаного на хвилі ентузіазму та посиленої мотивації від творчого Марса у їхньому знаку.

Жінка-Телець

Астрологи радять Тельцям прекрасної статі об’єктивно дивитися на речі: це допоможе їм можливість утриматися на плаву у справах, роботі, знайти кохання чи зміцнити його. Можливо, Тельцям зараз варто відкинути убік емоції, позбутися зайвих ілюзій та включити розум на повну. Перш ніж розпочати щось нове, потрібно співставити свої можливості з реальністю. Мрії краще будувати пізніше, а цього тижня спантеличитися створенням міцної бази на червень. У залученні успіху Тельцям допоможуть сім простих кроків.

Жінка-Близнюки

Всесвіт може змусити жінок-Близнюків зустрітися з деякими труднощами, але це нормально. Таким чином він намагатиметься допомогти їм списати кармічні борги. Представниці цього Знаку можуть зіткнутися з обманом цього тижня, особливо в неділю, коли розпочнеться ретроградний рух Сатурна. Астрологи радять не довіряти всім підряд, а також бути обережнішими з тими, хто вже пройшов перевірку на довіру. Це допоможе Близнюкам сприймати всі події правильно. Потрібно прислухатися до свого серця.

Жінка-Рак

Ракам прекрасної статі з 30 травня до 5 червня може здатися, що вони йдуть проти свого призначення. Планети повідомляють Ракам, що не варто уникати важливих рішень та рішучих дій. Бездіяльність, лінь та апатія можуть розчарувати, а також залучити лиха. Найрозумніше заплануватиме всі найважливіші справи на першу половину тижня. Наприкінці тижня потрібно влаштувати собі незабутній та яскравий відпочинок, переналаштувати енергетику та набратися сили.

Жінка-Лев

Пауза у справах зараз буде дуже корисною: у Лева вдасться абстрагуватися від метушні та помітити знаки долі, які дозволять розібратися у власних бажаннях. Це допоможе перемогти спокуси у майбутньому, відкрити заблоковані чакри, а також залучити щастя до свого життя. Цього тижня для цих жінок головну роль відіграє не Марс, а сильна Венера, що підказує: важливо попрацювати над своїм тілом та культивувати доброзичливість у собі. Чим добрішими Леви стануть до світу і до людей, тим значніше зміниться їхнє життя.

Жінка-Діва

Початок червня і кінець травня принесуть непогані можливості Дівам, якщо ті почнуть мислити позитивно і намагатимуться почати бачити у всьому не труднощі, а нові можливості. Тиждень не пройде без викликів, адже Марс частенько підкидає випробування на міцність, але Діви були б Дівами, якби боялися проблем. Ці жінки зможуть багато чому навчитися, але їх пам’ять зміцніє лише 3 червня — коли Меркурій нарешті позбавиться ретроградності.

Жінка-Терези

Астрологи попереджають жінок цього знаку про те, що можливі емоційні сплески, бурхливі сварки, відчуття відчуженості і навіть внутрішній розлад, тому цього тижня краще приділяти час і увагу енергетичному чищенню. Корисно медитувати, читати молитви. Щоб уникнути більшості проблем, варто дізнатися, хто керує цим тижнем. Головною є сильна та позитивна Венера, а отже, треба спиратися на свої почуття та емоції.

Жінка-Скорпіон

Вплив Марса знижує емпатію та інтуїцію, зате посилює розум і логічне мислення. Це означає, що Скорпіонам прекрасної статі потрібно буде частіше звертатися за допомогою до логіки та особистого досвіду. Також астрологи вважають, що Скорпіонам варто користуватися підтримкою свого числа-талісмана. Хоча тиждень загалом має позитивний характер, не всі його дні будуть позитивними. У неділю ретроградним стане Сатурн, що спровокує появу негараздів у справах. Останній день тижня краще провести вдома, відпочиваючи.

Жінка-Стрілець

У Стрільців високий ризик того, що справи підуть не за планом, а робота стане тягарем. Важливо пам’ятати, що будь-яка медаль має і зворотний бік. Перш ніж лаяти себе через відсутність сил, Стрільцям важливо подумати, чи правильний напрямок вони обрали. Цього тижня можна нажити багато проблем, якщо йти неправильним шляхом. Зірки та планети допоможуть Стрільцям стати на вірну дорогу та розкрити свій потенціал. Ці жінки можуть стати нервовими.

Жінка-Козеріг

Тиждень, що настає, для жінок, народжених під егідою Козерога — доленосний і переломний момент. Венера зробить мислення глибшим, що дозволить подивитись звичні речі під новим кутом. Наприкінці тижня корисно отримуватиме нові знання, оскільки Меркурій позбавиться ретроградності. Не виключено, що жінки-Козероги зможуть знайти найкращого кандидата на роль чоловіка. Навіть найпривабливіші чоловіки за знаком Зодіаку будуть готові до романтики. Усі підказки про те, як діяти краще, лежатимуть на поверхні.

Жінка-Водолій

Жінкам цього знаку нічні світила допоможуть позбутися ментального бруду. Вони стануть впевненішими в собі, більш зібраними та готовими до будь-яких поворотів долі. Альтруїзм жінок-Водоліїв цього тижня може стати для них справжньою проблемою. Астрологи радять піти проти нав’язаних тенденцій і стримати свою доброту, інакше вона зіграє з ними злий жарт. Вирішивши догодити всім довкола, прекрасні Водолії пожертвують своїм комфортом і витратить усю енергію. Не варто вирощувати у собі звички, які позбавляють життєвих сил.

Жінка-Риби

Активні планети обіцяють представницям Риб тиждень усвідомленості та відповідальних рішень. Астрологи відзначають, що думки і слова матимуть величезний вплив на майбутнє. Жінки цього знаку стануть активнішими, а щоб набути ще більше сил, їм знадобиться зробити енергетичне чищення будинку. Перед початком нового сезону це дуже важливо. У роботі та відносинах намічаються довгоочікувані зміни. Астрологи рекомендують не поспішати з рішеннями і не сумувати зайвий раз, якщо щось піде не так.