Жіночий гороскоп на тиждень з 31 серпня по 6 вересня: Перехідний тиждень від літа до осені приготував представницям зодіакального кола багато сюрпризів

Всесвіт буде провокувати на емоції: зміна сезону – це завжди переломний момент. Астрологи не виключають, що якісь з цілей не будуть реалізовані. Це може вивести з доброго настрою, але краще ставитися до всього щодо холодно. Багатьом цей тиждень принесе успіх в духовних практиках, саморозвитку, пошуку глибинних сторін свого «я» . Якщо беззастережно довіряти своїй інтуїції, то вона виведе на вірну стежку життя.

Жінка-Овен

Вересень ознаменується містикою і таємничістю для жінок-Овнів, проте іноді чорна кішка, що переходить дорогу, – це всього лише кішка. Зірки застерігають від надмірної підозрілості. Не варто в усьому шукати погані прикмети і лякаючі знаки. В іншому випадку на зміну недовірливості прийде невдоволення собою і оточуючими. Дуже важливо зберігати внутрішню гармонію, щоб деструктивні думки не привели до серйозних проблем.

Жінка-Телець

Грошові труднощі, які можуть переслідувати жінок-Тельців з перших чисел вересня, не повинні їх хвилювати – як тільки вдасться зрозуміти причини невдач, ситуація в діловій сфері зміниться на краще. Тиждень обіцяє бути продуктивним і таким, що запам’ятовується. Особливо він підійде для справ, які вимагають енергії, везіння і рішучості. Астрологи радять приділити більше часу рекламі своєї справи і своїх здібностей: є шанс отримати вигідну пропозицію, якщо потрібні люди дізнаються про те, якими навичками ви володієте.

Жінка-Близнюки

Початок осені надихне жінок-Близнюків на самореалізацію і творчу активність. Вибираючи між рутиною і складними, але цікавими цілями, астрологи радять вибирати друге і не відмовлятися від першого. При правильній організації тижня і вірно розставлених пріоритетах сил має вистачити на все. Вересень – час втілювати плани, які вже давно чекали свого часу. А щоб успіх не змусив себе чекати, спробуйте згуртувати людей навколо якогось спільного завдання.

Жінка-Рак

На початку вересня представницям Рака може бути не до роботи: сімейні або особисті справи потребують особливої уваги. Втома і небажання розплутувати клубок проблем можуть погіршити ситуацію, тому зірки гороскопу радять частіше знімати напругу за допомогою духовних практик, творчості чи спорту. Коли енергетика на висоті, набагато простіше реалізувати свої ідеї і «підтягти хвости». І не потрібно йти до цілей поодинці. Набагато легше добиватися бажаного, коли є підтримка близьких людей, яка дарує впевненість у собі і своїх силах.

Жінка-Лев

Левицям вересень принесе багато парадоксів і нестандартних ситуацій. З одного боку, це віщує великі проблеми, з іншого – дарує щасливі зміни. Щоб скористатися всіма можливостями тижня, не варто плисти за течією – потрібно вірно розставити пріоритети і взяти життя в свої руки. Для вільних жінок тиждень може бути насичений зустрічами і враженнями романтичного характеру. Новий роман матиме високі шанси на перспективний союз, особливо якщо між закоханими простежується висока астрологічна сумісність.

Жінка-Діва

Щоб прийдешній тиждень минув на позитивній ноті, дамам-Дівам рекомендується об’єктивно оцінювати те, що відбувається і не упускати вдалі можливості з уваги. З 3 по 4 вересня можуть виникнути ситуації, коли буде потрібна допомога з боку або порада більш мудрої людини. Можливо, Дівам буде бракувати досвіду в роботі, особистому житті або питаннях здоров’я. Так чи інакше важливо пам’ятати, що особиста думка добре, але іноді корисно звернутися за допомогою. Вплив планет може позбавити мотивації і посіяти сумніви. Саме тому як ніколи важлива підтримка оточуючих, а також вправи на підвищення самооцінки.

Жінка-Терези

Зірки закликають пам’ятати: бажання бажаннями, але і про повсякденні справи забувати не слід. На цьому тижні уваги зажадають цілком приземлені речі. Астрологи виділяють дві головні теми – робота і здоров’я. Їх не можна випускати з уваги. З приходом вересня жінки-Терези відчують приплив сил і зможуть визначитися з найближчими завданнями. Але можуть загостритися проблеми, особливо ті, які відносяться до питань кар’єри, духовного і фізичного здоров’я. Кульмінація у важливих сферах очікується до кінця тижня. Щоб не втратити контроль над ситуацією, бажано придивитися до самопочуття, доходу і витрат.

Жінка-Скорпіон

На цьому тижні у жінок-Скорпіонів буде шанс переконатися в тому, що ніщо не відбувається випадково. Можливо, неприємні події в підсумку принесуть щастя і везіння в справах. Так що не варто заздалегідь звинувачувати Всесвіт у всіх проблемах і робити поспішні висновки: у вересні цілком ймовірно, що під виглядом невдачі планети принесуть щасливі зміни в долі. Астрологи радять не втрачати контроль над побутовими справами і робочими обов’язками, навіть якщо обставини занурять в легку апатію, інакше можна потрапити в неприємності.

Жінка-Стрілець

Представницям Стрільця на цьому тижні забезпечений калейдоскоп подій. Якщо вони на порозі нового життя, то зміни можуть отримати стрімкий розвиток. У звичних і буденних справах теж буде відзначатися оновлення і потреба нестандартно підійти до вирішення злободенних питань. Зірки радять наповнити своє життя різнобічними завданнями, поєднуючи трудові подвиги з приємними інтересами та іншими задоволеннями. Чим дбайливіше жінки-Стрільці будуть ставитися до себе і своїх справах, тим швидше вдасться закрити стару і почати нову главу життя.

Жінка-Козеріг

Енергія вересня створить стимул для початку нового витка професійної активності та самовдосконалення. Але астрологи радять не поспішати: є небезпека необачних рішень, поспішних висновків і неправильного вибору. Планети у вересні розташовують до розуміння таємниці Всесвіту і своєї душі. Саме підвищене прагнення до навчання і духовного зростання стане приємним бонусом до енергії, яка буде бити через край. Після п’ятниці добре почати новий цикл доглядаючих процедур і оздоровчих вправ.

Жінка-Водолій

Вересневі зірки обіцяють неспокійний тиждень. Під вплив планет потраплять всі сфери життя. Саме тому астрологи назвали початок вересня вдалим моментом для радикальних перестановок і метаморфоз. Жінки-Водолії, які не готові до нових змін у долі, можуть обійтися і менш епохальними планами: зміною іміджу, перестановкою в будинку. Навіть ці, здавалося б, незначні дрібниці можуть залучити в життя хвилю удачі і змін. Правда, якість нових подій багато в чому буде залежати від настрою: 31 серпня важливо налагодити внутрішню гармонію і зберегти її хоча б до 4 вересня.

Жінка-Риби

Запорукою успіху для жінок-Риб у вересні стане уважність і обережність: тиждень буде буквально пронизаний напругою, здатною перерости в конфлікт або велику проблему. Астрологи радять заздалегідь убезпечити себе від можливих прецедентів, поставивши енергетичний захист або змайструвавши особистий оберіг. Іншою важливою темою тижня стане можливість втілити в реальність мрії і таємні плани, які були задумані влітку. Найголовніше – поставитися до них серйозно і сказати їм «так», додавши трохи наполегливості і завзятості. Додані старання не пройдуть даром навіть в найбільш тонких і особистих сферах, таких як спокушання, планування спільного життя.