Жіночий гороскоп на тиждень з 4 по 10 жовтня: дізнайтеся, як провести цей тиждень вдало і бути в усьому на крок попереду

Будь-якій жінці важливо відчувати себе коханою. Для того, щоб на цьому тижні все виходило і всюди супроводжувала удача, самотнім жінкам варто зайнятися пошуками другої половинки. Якщо у вас вже є коханий, корисно буде знову розпалити в ньому вогонь і почуття.

Жінка-Овен

Енергія планет з 4 по 10 жовтня яскрава, але контрастна – протягом цих днів часто доведеться робити непростий вибір, шукати оптимальні рішення. Прекрасним Овнам не варто піддаватися емоціям. Не потрібно йти ва-банк в любові і в справах. Вибрати вірну лінію поведінки може бути непросто, особливо в стані стресу і тривожності.

Жінка-Телець

Головна підказка фахівців для жінок цього знаку полягає в тому, що тиждень краще починати з простих і невигадливих завдань. З 6 жовтня можна буде починати ставити перед собою нові цілі і приступати до реалізації задуманого раніше. Астрологи пропонують знайти компроміс між бездумними ризиками і відпочинком. В такому випадку внутрішні протиріччя вщухнуть, а тиждень принесе успіх.

Жінка-Близнюки

На цьому тижні слова можуть зіграти з жінками-Близнюками злий жарт, тому варто уважніше ставитися до спілкування з ким завгодно: з коханим чоловіком, подругами, колегами, батьками. Одне недоречне зауваження може стати великою проблемою. Можливе зростання побутових проблем. Щоб знизити їх кількість, необхідно опрацювати причини, за якими вони з’являються.

Жінка-Рак

Найвдаліша точка докладання зусиль зараз – кар’єра, справи по дому і фінанси. Астрологи радять Жінкам-Ракам прислухатися до інтуїції і підказок Всесвіту, щоб не упустити можливості для професійного зростання. На любовному радарі цих жінок можуть виникнути нові претенденти на роль другої половинки.

Жінка-Лев

Левів прекрасної статі очікує непростий тиждень. Багато з тих, хто оточують можуть в цей період проявляти фальшиві почуття. Жінок цього знаку подібний вплив планет і зірок не торкнеться. Навпаки, Леви стануть більш відкритими і чесними.

Жінка-Діва

Кажуть, що той, хто хоче змінити своє життя, докладає до цього зусиль. На цьому тижні завдяки підтримці планет жінки-Діви будуть здатні на багато що, але для цього зірки радять їм переглянути своє ставлення до життя і змінити лінію поведінки. Можливо, настав час позбутися від тих речей, які блокують шлях до щастя. Астрологи закликають відмовитися від тактики обережності: Дівам потрібна рішучість.

Жінка-Терези

Проблеми не вирішаться самі собою. Тільки від самих Терезів залежить, чи зрушиться життя з точки. Жінки цього знаку будуть дуже щасливі і здатні дійсно на багато що. Все в їх власних руках. Це гармонійний тиждень, коли можна і навіть потрібно слухати підказки інтуїції.

Жінка-Скорпіон

На самому початку місяця Скорпіонів могла наздогнати чорна смуга в житті. На цьому тижні їм вдасться повернути все на круги своя. Жінки цього знаку повинні протистояти природному перебігу подій. В іншому випадку все залишиться незмінним. У спілкуванні з оточуючими важливими будуть такі риси, як ввічливість і доброта. Навіть вороги зараз заслуговують трохи теплоти.

Жінка-Стрілець

Тиждень вдалий для роботи і творчості, турботи про своє здоров’я і зовнішню красу. А ось складні справи і проблеми почекають – зараз набагато важливіше знизити напругу і відпочити. Астрологи радять жінкам цього знаку менше втомлюватися. Варто бути обережнішим при нових знайомствах.

Жінка-Козеріг

Чого точно не варто робити з 4 по 10 жовтня, так це втручатися в життя оточуючих. Навіть якщо рухати прекрасними Козерогам будуть виключно благі мотиви, нічим хорошим це не закінчиться. В роботі жінкам цього знаку потрібно активізувати всі свої внутрішні ресурси. Прийшов час діяти.

Жінка-Водолій

Цей тиждень відкриє перед жінками-Водоліями нові дороги, тому багатьом доведеться зіткнутися зі складним вибором. Щоб рішення було максимально правильним, необхідно очистити свою свідомість від переживань. Їх жіноча енергія зараз виходить на свій максимум, тому астрологи застерігають цих жінок від зайвої гарячкуватості і впертості.

Жінка-Риби

Потужний потік енергії планет і зірок спрямований в бік поліпшення сфери стосунків і духовного зростання. На цьому тижні цей вплив дуже сприятливий для прекрасних Риб. Блокувати його будуть шкідливі звички, тому від них варто позбутися, причому відразу і без будь-яких «але» і «якщо». У багатьох жінок-Риб вийде легко розібратися в особистих питаннях – не ранячи себе і не зачіпаючи самолюбство інших людей.

Автор фото – Сергій Майстер