Жіночий гороскоп на тиждень з 5 по 11 липня: цей тиждень липня буде активним через енергетику зірок і планет

Жінка-Овен

Для дам-Овнів внутрішня рівновага буде важливою складовою для залучення в життя позитивних змін, цього тижня важливо скласти план дій і втілювати його крок за кроком. Відмовившись від усього, що гальмує розвиток, буде простіше приймати правильні рішення і відкривати нові двері, що ведуть до благополучного майбутнього. Важливим супутником успіху буде і вміння приймати зважені самостійні рішення.

Жінка-Телець

Жінкам-Тельцям на цьому тижні астрологи рекомендують більше спілкуватися. Завдяки новим знайомствам вийде обзавестися корисними зв’язками, за допомогою яких буде простіше вирішувати ділові питання. Пощастить дамам-Тельцям і в особистому житті. Для вибудовування довірчих стосунків важливо не тільки думати про своє благополуччя, а й звертати увагу на прохання з боку тих, хто дорогий серцю.

Жінка-Близнюки

У дам-Близнюків цей тиждень буде наповнений радісними подіями, проте астрологи рекомендують не забувати про обережність. Необдумані вчинки можуть призвести до сумних наслідків, а значить, важливо бути пильними. Знаки долі допоможуть знайти шлях у щасливе майбутнє, якщо прислухатися до інтуїції і уважно стежити за тим, що відбувається. Дамам-близнюкам не складе труднощів вирішити складні завдання, а відновити енергію допоможе місце сили, створене в будинку.

Жінка-Рак

Жінкам-Ракам астрологи рекомендують почати тиждень з перетворень. Зміна іміджу, а також вправи з підвищення впевненості допоможуть подолати страхи і сумніви, що закривають шлях до щастя. На цьому тижні буде можливість залишити за спиною негаразди і проблеми, якщо не боятися невідомості і роботи. Успіх чекає тих, хто вміє боротися з поганим настроєм і не занепадати духом, якщо з першого разу не виходить вирішити складне завдання.

Жінка-Лев

У Левів починається тиждень, повний нових успіхів. Для того, щоб зміни на краще не змусили себе чекати, важливо не відмовлятися від сміливих ідей і не йти на поводу у чужої думки. Самостійні зважені рішення допоможуть обійти стороною пастки долі і досягти нових успіхів як у справах, так і в питаннях особистого життя. Важливим супутником успіху для Левів буде гарний настрій – на хвилі позитиву буде простіше справлятися з тимчасовими негараздами.

Жінка-Діва

Дівам астрологи рекомендують не відмовлятися від нових ідей і планів. На цьому тижні буде унікальна можливість втілити в життя сміливі проекти, завдяки яким Діви зможуть не тільки поправити матеріальне становище, а й розкрити нові грані своїх талантів. Творча активність допоможе заповнювати запаси енергії, а також стане незамінним помічником у вирішенні нагальних проблем. В кінці тижня Діви зможуть розпочати або продовжити навчання і скористатися отриманими знаннями для нових досягнень.

Жінка-Терези

Жінкам-Терезам для благополуччя важливо пам’ятати про дані раніше обіцянки і про те, що відкладені на невизначений термін справи можуть нашкодити. На цьому тижні Терези зможуть досягти нових успіхів, якщо не будуть сумніватися в своїх силах і відмовляться від ілюзій. Для гармонії в родині їм варто прислухатися до прохань близьких.

Жінка-Скорпіон

На цьому тижні буде безліч подій, не кожна з яких виявиться приємною, однак засмучуватися через дрібниці не має сенсу. Негативні емоції будуть провокувати невдачі, і дами цього Знака на хвилі сильних емоцій можуть приймати рішення, які не кращим чином позначаться на майбутніх успіхах. Не будуть зайвими і вправи по досягненню рівноваги, які допоможуть зберегти спокій в скрутну хвилину.

Жінка-Стрілець

Жінок-Стрільців чекає насичений тиждень. Удача буде чекати впевнених в собі особистостей, які не йдуть на поводу емоцій і узгодять рішення з доводами розуму. Справитися з перешкодами на шляху до щасливого життя в поодинці буде складніше, і дамам цього Знака важливо заручитися підтримкою близьких людей. Вони допоможуть подолати тимчасові труднощі і дадуть цінні поради для вирішення складних питань.

Жінка-Козеріг

Жінок-Козерогів чекає вдалий тиждень, проте події будуть розвиватися стрімко, тому астрологи рекомендують підлаштовуватися під обставини і не зволікати з рішеннями. Стати більш впевненими допоможуть не тільки вправи, але і зміна іміджу. Оновлений імідж додасть сміливості, яка стане в нагоді в спілкуванні з маніпуляторами. Друга половина тижня буде більш спокійною, і ближче до вихідних дами зможуть зайнятися наведенням порядку в оселі.

Жінка-Водолій

Жінкам-Водоліям астрологи не радять розголошувати свої плани та ідеї, щоб не провокувати заздрісників на активні дії. Справи будуть вимагати повної віддачі, а отже, Водоліям знадобляться вправи по відновленню енергії. Не будуть зайвими і прогулянки на свіжому повітрі.

Жінка-Риби

Жінкам-Рибам доведеться захищатися від емоцій, здатних зруйнувати щастя і удачу. На цьому тижні вплив планет зробить настрій нестабільним, тому так важливо залишатися в спокійному стані, щоб приймати зважені рішення. Знайти душевну рівновагу Рибам допоможе підтримка з боку рідних і відданих друзів. Невимушене спілкування в приємній компанії допоможе розслабитися і не реагувати гостро на не найприємніші події.