fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 5 по 11 вересня

Жінка Овен

Представниць Овна цього тижня буквально переповнюватиме бажання поділитися з навколишніми ідеями, планами, враженнями. Проте астрологи радять робити це обережно — особливо у вихідні.

На тлі впливу ретро-Меркурія активізуються недоброзичливці, заздрісниці, суперниці та ті, хто давно шукає спосіб насолити Овнам. Це може зіпсувати настрій, позбавити жінок цього Удачі. Цього тижня не треба боятися тривалої усамітнення.

Жінка-Телець

Більша частина тижня пройде під заступництвом Венери, яка відзначиться сприятливим становищем на нічному небі. Більшою мірою її сприятливий вплив відчують на собі саме жінки-Тельці, оскільки планета є їхнім покровителем.

Навіть найнегативніше налаштовані жінки цього Знаку можуть зіткнутися з низкою приємних збігів. Сприятливі зміни можуть бути пов’язані зі справами, кар’єрою та сферою кохання. Це дуже сприятливий час для проведення обрядів на любов та достаток у сім’ї , для покупки нового одягу та нових починань.

Жінка-Близнюки

Планети тимчасово перестануть вести думки прекрасних Близнюків у бік переживань. Концентруватися на роботі стане у рази простіше. Астрологи радять придивитися до незвичайних випадків: у них можна знайти відповідь на питання про те, що доля приготувала на найближчі тижні або навіть місяці.

У ці сім днів жінкам даного знаку варто побоюватися надлишку негативної енергії в організмі. Якщо буде багато негативної енергії, позбавитися її допоможе своєчасний відпочинок.

Жінка-Рак

Завдяки своїй енергійності, комунікабельності та унікальним здібностям, посиленим Венерою, Раки прекрасної статі зможуть досягти благополуччя практично у всіх сферах життя. Головне — обережно діяти, не розповідаючи нікому про плани на майбутнє. Вести справи потрібно поспіхом і не звалити всю відповідальність себе.

Якісь проблеми можна делегувати коханому чоловікові. З високою ймовірністю він сам запропонує свою допомогу в період із 5 по 11 число. Якщо будуть проблеми у спілкуванні з близькими, уберегти себе від фіаско Ракам допоможуть обереги для дому та сім’ї.

Жінка-Лев

Досягти цілей, які були намічені, Левам допоможе вміння правильно розставляти пріоритети у житті. Тиждень з 5 по 11 вересня – це час, коли важливо ігнорувати дрібниці, доводячи розпочате до кінця. У самотніх жінок-Левів на любовному радарі можуть з’явитися нові претенденти на роль другої половинки.

Усім, хто вже у стосунках, варто почати частіше приділяти увагу своєму чоловікові. Також представницям цього Знаку з великою ймовірністю пощастить у сфері кар’єри та грошей. Це гарний час для покупок, ділових зустрічей та співбесід .

Жінка-Діва

У прекрасних Дів є всі шанси на кардинальні зміни у сфері роботи: можуть з’явитися нові обов’язки, надійти нові пропозиції від роботодавців. Астрологи радять Дівам прислухатися до інтуїції. Можливо, це допоможе знайти новий шлях, що веде до приголомшливого успіху, нові можливості, які допоможуть розбагатіти в найближчому майбутньому.

Головне — не сидіти склавши руки, а використати всі шанси, які надасть Всесвіт. У спілкуванні з людьми корисно розвиватиме дар переконання. Він виявиться вкрай корисним у амурних справах та у роботі.

Жінка-Терези

Досить часто Терези роблять життєві помилки, що заважають бути їм щасливими. У період з 5 по 11 число ймовірність таких помилок буде підвищеною. Важливо стежити за кожним своїм словом і всіма діями, роблячи обдумано та обережно.

Щасливі зміни принесе Венера — їхній головний заступник на нічному небі. Слід чекати приємних новин від бізнес-партнерів, коханого чоловіка, близьких людей, подруг або просто знайомих. Ретро-Меркурій посилить дратівливість та нервозність у вихідні дні. Важливо навчитися тримати себе в руках.

Жінка-Скорпіон

Щоб ненароком не зіпсувати стосунки з оточуючими, Скорпіонам прекрасної статі варто перестати сипати претензіями, критикою та шпильками на адресу оточуючих. У найгіршому разі такими діями можна буде спровокувати відкритий конфлікт. Рекомендується приборкати свій гнів, щоб перестати руйнувати свою жіночу енергетику.

Якщо цього тижня плисти за течією і нічого не робити, то тиждень пройде спокійно, проте без великих досягнень. Якщо жінки-Скорпіони вирішать взятися за важливі справи, то встигнуть закінчити їх до кінця тижня, щоправда, з’явиться небезпека енергетичного виснаження.

Жінка-Стрілець

За словами астрологів, тиждень із 5 по 11 вересня абсолютно не підходить для підвищеної активності. Цього тижня Стрільці відчують потужний приплив сил та енергії завдяки позитивному впливу Венери, яка проходить сузір’я Діви.

Рішучість, наполегливість – ось що знадобиться цим жінкам. Однак, початок ретро-фази Меркурія може сплутати карти, тому 10 та 11 число краще провести у відпочинку. Властива Стрільцям відкритість допоможе завести нові знайомства.

Жінка-Козеріг

Перед Козерогами з 5 по 9 число відкриються нові можливості у сфері кохання. 10 та 11 вересня краще не знайомитися з новими людьми і не давати нікому порожніх обіцянок, оскільки це може призвести до серйозних проблем. Щоб уникнути помилок, астрологи радять тверезо оцінювати ситуацію, перш ніж починати діяти.

Керуючись цим простим правилом, представниці цього Знаку змінять ситуацію на свою користь. Щоб зробити своє життя кращим, Козерогам варто навчитися чути самих себе. Це важлива навичка, яка змінить з життя на краще .

Жінка-Водолій

Самотні жінки-Водолії зможуть знайти приємного чоловіка. Якщо захочеться одружити його на собі, то можна звернутися за допомогою до порад астрологів про те, як це зробити найбільш швидко та ефективно. Венера переверне життя багатьох представниць цього знаку.

Щоправда, процес трансформації припиниться 10 вересня, коли Меркурій увійде до ретро-фази. Жінкам-Водоліям необхідно буде підвищити самодисципліну, щоб просунутися вперед. Також корисно цього тижня скористатися творчим підходом.

Жінка-Риби

Нічні світила допоможуть прекрасним Рибам поглянути по-новому на світ. Також вони дозволять знайти правильне рішення чи розглянути помилку, яку раніше неможливо було помітити. Рибу буде доступно набагато більше, ніж іншим Знакам, і цим варто скористатися.

Чужі підказки та поради дратуватимуть більше звичайного, негативно позначаючись на результаті. Якщо вдасться спокійно вирішувати свої справи, то риби прекрасної статі вирвуться вперед.

You cannot copy content of this page