Жіночий гороскоп на тиждень з 6 до 12 грудня: цього тижня буде лише один небезпечний день для більшості знаків – 11 грудня

Жіноча енергетика вимагає постійного підживлення. Експерти в галузі астрології розповіли, як нічні світила впливатимуть на жінок усіх Знаків, їхню удачу та біополе цього тижня.

Цього тижня буде лише один небезпечний день для більшості pнаків – 11 грудня. Цього дня покровитель жінок Венера опиниться у несприятливому аспекті з Плутоном.

Жінка-Овен

Негативні емоції, навіяні ззовні, можуть негативно зашкодити енергетиці прекрасних Овнів. Представницям цього знаку необхідно переглянути своє ставлення до життя, особливо якщо вони довго не можуть зрозуміти, чого хочуть від життя. Цього тижня складуться чудові обставини для сприятливих змін у коханні та справах. Зміни це те, що зараз необхідно. Всесвіт допоможе змінити кармічні сценарії цих жінок, якщо, звичайно, такі є.

Жінка-Телець

Жінкам цього Знаку варто зайнятися перетворенням свого будинку. Астрологи вважають, що настає ідеальний час для покупки домашніх тварин та прикраси будинку новими рослинами для залучення жіночої удачі. У розпал грудня жінок-Тельців зможуть захопити приємні турботи. Цього тижня абсолютно будь-яка справа приноситиме задоволення, якщо Тельці займатимуться нею самостійно. Також астрологи зазначають, що потрібно правильно розставити пріоритети.

Жінка-Близнюки

Астрологи впевнені, що Близнюкам зараз варто вибирати ті цілі, які цікавлять і хвилюють їх найбільше. Чужа думка не повинна грати особливої ​​ролі, особливо у вихідні дні. Щоб справи просувалися, бажано позбавитися того, що заважає досягти успіху, — наприклад, шкідливих звичок, негативних установок і переживань.

Самотнім Близнюкам вдасться знайти чоловіка мрії. Головне – навчитися аналізувати характер без слів.

Жінка-Рак

У Жінок-Раків цього тижня все може різко змінитись, причому астрологи не можуть точно передбачити, в який саме бік. Є можливість повної втрати успіху на нетривалий період. Життя підкине цим жінкам чимало головоломок. Вирішити одразу всі свої проблеми не вдасться — доведеться докласти великих зусиль, звернутися по допомогу.

Жінка-Лев

Деяким левицям доведеться дуже багато спілкуватися з новими людьми. Але в цьому є й свої плюси: правильні знайомства відкриють шлях до щастя у коханні та у справах, у роботі та у бізнесі. Зараз жінкам-Левам важливо впевнено дивитися у майбутнє.

Корисно розпочати готуватися до Нового року. Можливо, настав час поставити ялинку або купити подарунки близьким. Серед оточуючих буде чимало токсичних людей, тому астрологи радять потурбуватися про захист від чужої негативної енергії.

Жінка-Діва

Ніщо так не зміцнить самооцінку Дів та їх віру в себе, як робота над собою та вихід із зони комфорту. Найголовнішою сферою життя для цих жінок з 6 по 12 грудня мають стати фінанси та робота.

Дівам краще ні з ким не обговорювати свої успіхи та провали, проблеми інших людей, своє особисте життя, далекосяжні плани. Плітки, заздрість і зловтіха ще нікому не допомогли здобути щастя.

Жінка-Терези

Загалом тиждень буде позитивним і продуктивним, тому у відповідальних і працьовитих жінок цього знаку все вийде само собою. Планети на стороні Терезів, так що вони цілком можуть очікувати низку романтичних пригод, успіхів у роботі та доленосних зустрічей. Нічні світила підвищать працездатність, загальний тонус та витривалість цих жінок.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам прекрасної статі дуже везтиме у творчій сфері. Якщо робота цих жінок пов’язана з креативом, вона точно піде в гору. Жінкам цього Знаку вдасться створити щось визначне, що запам’ятовується, знайти вихід із складної ситуації, а також кардинально покращити своє життя загалом.

Жінка-Стрілець

Цей тиждень буде активним, динамічним і позитивним, але ближче до вихідних Стрільцям необхідно трохи зменшити оберти. Астрологи відзначають, що щастя можна досягти. Потрібно лише знати, де його шукати.

Жінкам-Стрільцям знадобиться сміливість та рішучість у період з 6 по 12 грудня. На горизонті може виникнути проблема любовних справ. Більшість досягнень у середині грудня залежатимуть саме від любовних успіхів, тому астрологи радять навести у ній порядок.

Жінка-Козеріг

Козероги зможуть знайти відповідь на питання, що їх турбує. На цих жінок чекає час прозрінь. Починати нові справи цього тижня точно не слід. Настає час підбиття підсумків та завершення проектів. Майбутнє варто відсунути убік, сфокусувавшись на поточному часі. Настав час змінити своє життя.

Жінка-Водолій

Водолії прекрасної статі можуть відчувати брак удачі в період з 6 по 12 число. Всі негаразди цього періоду дуже швидко себе вичерпають, якщо Водолії не фокусуватимуть на них свою увагу. У житті є багато хорошого, тому завжди можна знайти щось таке, на що вдасться відволіктися у складній ситуації.

Жінка-Риби

Настає час, що ідеально підходить для генерального прибирання, чищення інформаційного простору, позбавлення від страхів і забобонів. Також прекрасним Рибам варто спробувати очистити свою ауру. Можна позбавлятися непотрібних речей. Все це благотворно позначиться на вдачі цих жінок.

Нехай і не без зусиль, але цього тижня Рибам точно вдасться досягти поставлених цілей та завдань. Цілком можливо, що хтось захоче простягнути їм руку допомоги. Потрібно користуватися цим, поки є така можливість.