fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 червня: багатьом жінкам вдасться переглянути багато сфер свого життя, почати щось нове

Жінка-Овен

Неприємні ситуації на роботі або особистому житті можуть викликати в Овнах дуже сильні негативні почуття, але вони будуть ефемерні і швидко зійдуть нанівець. Тож немає особливого сенсу щось змінювати під їхнім впливом. Астрологи радять Овнам взяти себе до рук. Події цього тижня будуть прямим відображенням вчинків, прихованих думок та почуттів. Якщо жінки цього знаку будуть налаштовані агресивно, життя відплатить їм тієї ж монетою. Овни рідко бувають самотніми жінками, але можуть стати ними, якщо почнуть ставити свої інтереси понад усе.

Жінка-Телець

Добрі пориви, оптимізм та позитивне мислення не залишаться непоміченими: Всесвіт обов’язково вкаже вірний шлях у житті таким Тельцям прекрасної статі. Будь-які добрі справи повернуться до представниць цього знаку сторицею. Для того, щоб творити добро і допомагати іншим, необхідно впоратися спочатку зі своїми проблемами. Також Тельцям знадобиться навчитися якнайшвидше відновлювати свої сили. Ще корисно буде позбутися речей, які крадуть жіночу енергію.

Жінка-Близнюки

Загалом тиждень для прекрасних Близнюків буде дуже насиченим та позитивним. З іншого боку, кінець тижня може стати проблемним і сповненим негараздів. Труднощі Близнюків будуть пов’язані насамперед із їх настроєм, думками та почуттями. Не виключено, що у вихідні з’явиться почуття, ніби вони заблукали і не знають, що робити далі. Це лише ілюзія, яка має нічого реального. Астрологи радять представницям цього Знаку повинні йти вперед, незважаючи на перепони.

Жінка-Рак

У Раків прекрасної статі може бути дуже насичений тиждень, тому незважаючи на те, що планети та зірки у хорошому положенні, їм все одно варто скористатися талісманами удачі. Рекомендується продумати про всяк випадок запасний план: що робити, якщо несподівано зміняться умови та події приймуть абсолютно новий або несподіваний оборот. Цього тижня варто бути особливо уважними при спілкуванні з людьми та роботі з цифрами. Планети схилятимуть до зібраності, але лише до четверга включно.

Жінка-Лев

Левам астрологи радять уникати прийняття поспішних рішень. Є велика небезпека переглянути щось важливе. Левицям треба увійти до режиму підвищеної пильності. Особливо це стосується поводження з грошима. Також можна зайнятися самоаналізом. У коханні Леви прекрасної статі можуть серйозно досягти успіху. Вони зможуть привернути увагу чоловіків у понеділок.

Жінка-Діва

У любовних справах представницям даного знаку варто виявляти креативність. Що стосується роботи та бізнесу, то тут можуть виникнути ситуації, які поставлять Дів у глухий кут. Тиждень буде настільки багатим на події, що діви випадково можуть не помітити щось дуже важливе. Що стосується амурної сфери, то тут потрібно буде спокійно сприймати несподівані зміни та дивні події.

Жінка-Терези

Терезам зірки і планети допоможуть вирішити деякі їх кармічні завдання. Це буде час осяянь, важливих думок, нових ідей. На цих жінок чекає досить незвичайний тиждень, на якому можуть з’являтися нові спонтанні плани та домовленості. Не треба цього боятися. Астрологи радять наперед налаштуватися на філософський лад і прийняти всі зміни та перепони як належне. Воювати з ними надто енерговитратно. Правда, якщо Терези вміють відпочивати, їм буде все по плечу. Не варто надто довго затримуватись на роботі в період з 6 по 12 червня.

Жінка-Скорпіон

Жінкам цього знаку везтиме у фінансовій сфері. Венера створить сприятливі умови для того, щоби представниці цього знаку здійснили задумане, незважаючи на перепони. Цілеспрямованість, інтуїція та наполегливість принесуть свої плоди. Це вдалий час на навчання, розширення сфери впливу, поїздок.

Жінка-Стрілець

Настав час досягати успіху будь-якими засобами. Єдине, про що попереджають астрологи: жінкам-Стрільцям варто бути обережнішими з почуттями близьких людей. Подруг та коханого чоловіка, щоб уникнути сварок. У досягненні своїх цілей не слід забувати про почуття такту. Це ідеальний період для того, щоб завести домашніх тварин та покупки або прийняття в дар рослин. Деякі з них, до речі, можуть допомогти у залученні чоловіка, тому краще вибирати «зеленого друга» гранично відповідально уважно.

Жінка-Козеріг

Жінки цього знаку зможуть отримати відповіді на найважливіші життєві питання. Шосте чуття прекрасних Козерогів буде дуже потужним та корисним. Сильний Марс допоможе направити сили на те, щоб вирішувати проблеми у фінансовій та робочій сферах, так що чорна смуга у цих життєвих напрямках може закінчитися. Не виключені містичні збіги та випадковості.

Жінка-Водолій

У Водоліїв, як і в Козерогів, можлива поява в житті різних збігів. При детальному розгляді вони виявляться ознакою чогось важливого та доброго. Найкраще рішення для цих жінок зараз – зайнятися своїм здоров’ям, а не грати з долею в кішки-мишки. Можна більше рухатися, відвідувати спортзал, бігати, ходити до басейну та частіше бувати на природі.

Жінка-Риби

Жінкам цього Знаку варто розпочати тиждень із налагодження гармонії у домі. Можна зробити перестановку та навести порядок. Це дуже благотворно позначиться на настрої та вдачі. Астрологи закликають жінок-Риб бути трішки обережнішими у поводженні з грошима. Навіть запланований похід у магазин може вилитися у спонтанні покупки. Можливі нові знайомства. Ось вони, швидше за все, обернуться чимось добрим. Спілкування з людьми буде дуже важливим. Рибам варто максимально використовувати свою красу, щоб отримати те, його вони хочуть.

You cannot copy content of this page