Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 липня: готуйтеся до приємних змін і прийняття відповідальних рішень

Тиждень відзначений впливом підступного ретро-Меркурія. Якщо виникне непереборне бажання сховатися від реальності, то це абсолютно зрозумілий порив. Але не варто йому піддаватися: в будь-якій ситуації у людини знайдеться достатньо сил, щоб прагнути до бажаного майбутнього. А тому, в першу чергу, бережіть свої бажання і не забувайте їх регулярно оновлювати.

Плануючи щось нове і відповідаючи на власні питання, підключайте інтелект, слухайте інтуїцію, шукайте потрібну інформацію. Цей внутрішній процес дуже корисний і в духовному, і в практичному сенсі: останній тиждень ретро-Меркурія дасть шанс розібратися з різними проблемами, особливо – з грошовими.

Жінка-Овен

Представниць Овна очікують складні дні: ретроградний Меркурій забезпечить сильну турбулентність. Але астрологи радять не переживати, адже саме зараз це не стане проблемою. Планета-покровитель Марс допоможе стримати натиск, відкрити в собі величезні можливості і впоратися з будь-якими труднощами. Тому жінкам-Овнам варто посилити впевненість у собі. Попереду їх чекає відмінний тиждень, якщо вони наберуться сміливості.

Жінка-Телець

Гнучкість і легкість на цьому тижні – ключовий момент. Астрологи повідомляють, що жінкам-Тельцям, ймовірно, не вдасться отримати в точності те, чого вони бажають, але буде шанс досягти досить близького результату. Важливо переконати себе, що досягнуте зараз – реальна альтернатива бажаного і, можливо, навіть більш вигідна. Якщо все зробити правильно, то найближчими днями поправлять стан справ і принесуть наснагу.

Жінка-Близнюки

Жінкам-Близнюкам зірки радять поставитися до того, що відбувається, як до гри. Можливості, які не так давно обіцяли вірний шлях до щастя, можуть підвести, а ті, що здавалися марною тратою часу, навпаки, виявляться тим, що потрібно для успіху. Під впливом ретроградного Меркурія небезпечно чогось беззастережно довіряти, але можна отримати від нової гри вигоду: головне – не втягуватися в неї серйозно і не ставити багато на кін. Астрологи радять бути особливо обачними в середу і четвер: в ці дні ілюзії загрожують бути особливо яскравими.

Жінка-Рак

Двері, що закрилися перед жінками-Раками на початку ретроградного руху Меркурія, як і раніше здаються закритими, але, за словами астрологів, це не більше, ніж міраж. Так, розлучитися зі своїми ілюзіями буде непросто, але є реальний шанс позбутися від негативних установок і проблем, які їх провокують. На цьому тижні в руках Раків опиняться і ініціатива, і потрібні можливості, незважаючи на відчуття, що справа йде рівно навпаки. Це говорить про те, що якщо жінки цього Знака вирішать спробувати своє щастя, то успіх їм майже гарантований.

Жінка-Лев

За гороскопом на цьому тижні у Левів настане час рішучих дій, особливо в сфері професії та фінансів. Характерні здібності і таланти допоможуть впоратися з усіма поставленими завданнями, а космічна підтримка зірок допоможе просунутися в особистих і професійних справах. Головне, забезпечити собі хорошу підтримку і заздалегідь підготуватися до ривка: краще витратити трохи більше часу на збори, ніж втратити все відразу через поспішні рішення.

Жінка-Діва

Проблеми в особистому житті і на роботі, що утворилися з вини ретроградного Меркурія, ймовірно, дадуть про себе знати з новою силою – але на цьому тижні впоратися з ними буде набагато легше. Перш за все, тому, що Діви вже з ними стикалися і знають, як потрібно діяти. По-друге, астрологи нагадують, що те, що відбувається зараз – всього лише тимчасове повернення до минулого, з усіма наслідками, що випливають. Рішення, знайдене тоді, спрацює і зараз – головне, діяти трохи твердіше звичайного.

Жінка-Терези

Жінки-Терези на цьому тижні відчують себе сильними і всемогутніми і з задоволенням приймуть не тільки можливості, а й виклики долі. Але навіть якщо все навкруги настроює на рішучі зміни, не варто забувати, що зараз можна дозволити собі безтурботно насолоджуватися життям. Завдяки включенню покровительки Венери, представниць цього Знака чекає час захоплюючих подій, але щастя постукає в двері лише до тих, у кого на серці легко і вільно.

Жінка-Скорпіон

На цьому тижні астрологи радять жінкам-Скорпіонам не відступати від своїх рішень, навіть якщо щось піде не за планом. Не варто давати задній хід: домогтися бажаного вийде лише у тих, хто зможе пробитися через перешкоди. Крім того, ретроградний Меркурій подарує можливість переграти ходи, зроблені раніше, без будь-яких відступних. І це не жарт або розіграш, а реальний шанс, який запропонує Скорпіонам доля.

Жінка-Стрілець

Представниці Стрільця зіткнуться з неприємними відчуттями: їм несподівано може здатися, що життя розбилося вщент і розлетілось на дрібні скельця. Частково це буде правдою, але не варто переживати: все на краще. Перед жінками-Стрільцями відкриються нові перспективи і шанси зібрати з цеглинок щось нове. До кінця тижня у найстійкіших вже почнуть вимальовуватися контури нового життя, тому якщо в планах змінити свою долю і внести зміни в життєвий план, краще зайнятися цим на початку тижня.

Жінка-Козеріг

Представницям Козерога астрологи радять уявити, що довелося терміново їхати кудись, перебиратися на нове місце, а з собою можна захопити лише деякі речі, деяких людей і певні цілі. У найближчі 7 днів у житті складеться схожа ситуація, коли доведеться вибирати, що варте уваги, а що тільки забирає дорогоцінний час і сили. Але не варто приймати доленосні рішення поодинці: важливо прислухатися не тільки до голосу серця, а й до порад близьких людей.

Жінка-Водолій

З 6 по 12 липня ретро-Меркурій не тільки змусить згадати про минуле, а й буде вимагати задуматися про віддалене майбутнє. Зрозуміло, буде повно та інших справ, але важливо знайти час на ревізію пріоритетів і постановку нових планів. Астрологи рекомендують розчистити плацдарм для нових ідей, свіжих струменів натхнення і можливостей. На цьому тижні щастя жінок-Водоліїв залежить від уміння бути в тіні, проникливості і знання суворих законів Всесвіту.

Жінка-Риби

Цей тиждень Марс пробуде в сузір’ї Риб, а значить, для просування вперед потрібно не тільки ініціатива, але і самодисципліна, впевненість в собі і висока мотивація. Це не найвдаліший час для того, щоб жити за інерцією – плисти без керма і вітрил, розслаблятися і отримати задоволення від того, що відбувається. Збіг обставин потребує напору, повернення до минулих забутих, але дуже амбітних цілей. Безумовно, складно буде йти проти всіх, але ціна такої пригоди – майбутнє щастя, заради якого варто знехтувати комфортом.