Жіночий гороскоп на тиждень з 7 до 13 грудня: успіх чекає багатьох і для того, щоб не упустити свою удачу, важливо прислухатися до інтуїції, а не до думки оточуючих

Кожен тиждень грудня – це ще один крок до завершення року. Заряджайтеся оптимізмом, а також поповнюйте запаси енергії, щоб без зусиль справлятися з щоденними обов’язками.

Жінка-Овен

Жінкам-Овнам на цьому тижні астрологи рекомендують звернути увагу на сферу стосунків. Енергії буде досить як для налагодження сімейного життя, так і для романтичних побачень, які піднімуть настрій і підвищать самооцінку. У робочий час Овнам важливо стримуватися, щоб не провокувати конфлікти з колегами і начальством.

Жінка-Телець

Тельцям зірки обіцяють сприятливий час, який можна провести з користю для себе. На цьому тижні ці жінки зможуть перетворитися, змінивши імідж, який допоможе відчути впевненість, необхідну для захисту від неприємних людей. Астрологи рекомендують не вплутуватися в авантюри, які можуть позбавити фінансів і поставити в глухий кут.

Жінка-Близнюки

Дамам-Близнюкам астрологи рекомендують взяти кермо влади в свої руки, щоб не стати жертвами маніпуляторів. Цей грудневий тиждень буде успішним, якщо почати його з стверджувальних афірмації, які допоможуть впоратися з тривогою і стресом, а також повернуть позитивний настрій і необхідну активність.

Жінка-Рак

Ракам на цьому тижні астрологи рекомендують звернути увагу на свої таланти. Їх розвиток допоможе дати старт новому проекту, який швидко принесе прибуток. Дамам важливо зберігати позитивний настрій, щоб справлятися зі стресом і сумнівами, які будуть гальмувати їх і негативно впливати як на працездатність, так і на енергетику.

Жінка-Лев

Левиці на цьому тижні будуть блищати. Енергетика зірок і планет позитивна, а значить, настає час для активних дій. У діловому середовищі успіх чекає тих, хто не зволікає з рішеннями, а в особистому житті настає романтичний період. Відносини будуть прекрасно відновлювати сили і давати мотивацію для подальших успіхів.

Жінка-Діва

Дівам на цьому тижні астрологи рекомендують не замикатися в собі. Важливим буде спілкування, і жінки цього Знака зможуть як обзавестися корисними контактами, так і поспілкуватися з близькими, щоб отримати цінні поради і відпочити після напруженої роботи. Не виключені і романтичні відносини: зірки будуть прихильні ближче до вихідних.

Жінка-Терези

Терезам в цей період сили знадобляться для вирішення ділових питань, і для того, щоб енергії вистачало, важливо підтримувати позитивний настрій. Цей тиждень грудня буде вдалим для залучення матеріального благополуччя, однак астрологи рекомендують займатися поточними справами, а втілення нових ідей залишити до наступного тижня.

Жінка-Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам астрологи рекомендують більше часу приділяти сім’ї та особистому житті. Тим, хто вже в шлюбі, варто проводити з сім’єю вечори, щоб заряджатися позитивом і енергією. Одиноким представницям Знака на цьому тижні зірки допоможуть в пошуках другої половинки, тому їм варто уважно стежити за вісниками любові.

Жінка-Стрілець

Стрільцям на цьому тижні астрологи рекомендують зосередитися на роботі. Цей період буде успішним для тих, хто не зволікає і активно домагається свого благополуччя. Справитися з великою кількістю роботи допоможе відновлення енергії у вечірній час, і для цього жінкам-Стрільцям варто організувати в квартирі місце сили.

Жінка-Козеріг

Дамам-Козерогам на цьому тижні важливо зберігати душевну рівновагу. Енергетика зірок і планет буде досить агресивною, тому так важливо залишатися в доброму гуморі. Самота, улюблені хобі і позитивне мислення допоможуть впоратися зі стресом і уникнути конфліктних ситуацій.

Жінка-Водолій

Жінкам цього Знака астрологи рекомендують починати тиждень з вправ по підвищенню впевненості в собі. В період з 7 до 13 грудня важливим компонентом успіху буде вміння відстоювати свої права і особисті кордони, а також відповідальність, без якої Водолії ризикують переоцінити свої сили і взятися за проекти, виконати які до кінця року не вийде.

Жінка-Риби

Рибам зірки і планети будуть допомагати позитивною енергетикою, і цей тиждень вдалий як для завершення поточної роботи, так і для втілення в життя нових ідей. Прогулянки на свіжому повітрі допоможуть розслабитися і знайти джерело натхнення, а вечори, проведені в компанії близьких людей, подарують заряд оптимізму .