Жіночий гороскоп на тиждень з 7 по 13 лютого: удача поряд – пам’ятайте про це

Триває найсприятливіший період року без ретроградних планет. Астрологи розповіли, чим буде гарний цей тиждень з 7 по 13 лютого для представниць різних знаків Зодіаку.

Наступний тиждень пройде під впливом позитивної енергії планет. Звичайно, будуть деякі негаразди та проблеми, але з ними вдасться швидко впоратися. Настав час покинути свою зону комфорту, щоб досягти найкращих результатів у всіх сферах життя. Удача поряд – пам’ятайте про це.

Жінка-Овен

Овни входять до списку найсильніших жінок за знаком Зодіаку. Цього тижня вони стануть ще сильнішими і успішнішими, ніж раніше. Планети допоможуть їм впоратися з хвилеподібним та непередбачуваним настроєм, підвищать фізичну та інтелектуальну активність, але водночас принесуть із собою бажання все контролювати. Єдине, що астрологи радять контролювати жінкам цього знаку, – свої емоції. Потрібно спокійно ставитися до того, що відбувається, і пам’ятати, що все змінюється тільки на краще.

Жінка-Телець

Меркурій не ретроградний вже кілька днів, але прекрасні Тельці відчують це лише зараз. Настав час активізуватися у роботі та справах. Для успіхів у коханні астрологи радять цим жінкам просто бути собою. Представницям цього знаку важливо бути трохи сміливішими у своїх починаннях. Настав сприятливий час для того, щоб докорінно змінити своє життя, якщо, звичайно, Тельці того хочуть.

Жінка-Близнюки

Важливі рішення більше не можна відкладати, оскільки зараз для них найсприятливіший період. Настав час докласти максимальних зусиль до вирішення завдань і постаратися не упустити удачу. Нічні світила допоможуть Близнюкам знайти нове хобі. Визначитись із захопленням допоможуть поради нумерологів. Кругообіг подій може трохи збити прекрасних Близнюків з пантелику. Наразі важливо обміркувати все, що було, а також скласти план подальших дій на найближче майбутнє.

Жінка-Рак

У жінок-Раків настає час самоаналізу. Меркурій допоможе правильно продумати свої рішення та дії, ділові питання та витрати. Що стосується особистого життя, то прогноз сприятливий: вдасться вирішити багато розбіжностей із близькими та другою половинкою. Також можна звертатися за підтримкою до родичів, коханого чоловіка, подруг.

Жінка-Лев

Левам прекрасної статі можна розраховувати на успіх у роботі та справах фінансового характеру. Щоденний ритуал на грошовий успіх допоможе підвищити доходи і правильно витратити або вкласти вже зароблені гроші. На цьому тижні можливі несподівані повороти долі.

Не виключено, що Левиці стануть трохи вразливішими, емоційнішими і дуже уразливими. У такому стані найважливіша рівновага і спокій. Якщо настане момент зробити рішучий крок, планети допоможуть зробити все правильно.

Жінка-Діва

Діви відносяться до списку найуспішніших жінок у коханні. Цього тижня вони будуть вкрай успішними не лише в амурних справах, а й у роботі. Астрологи радять виявляти довіру до подруг, чоловіка та родичів. Корисно дивитися світ через призму оптимізму. Багато негативних подій виявляться не тим, чим здаються на перший погляд. Дуже важливо мислити об’єктивно та приймати виважені рішення. У роботі та в особистому житті варто бути більш прискіпливими та прагматичними.

Жінка-Терези

Почати тиждень Терезам варто з чищення інформаційного поля. Це допоможе поліпшити зв’язок з Меркурієм, який знає інформаційними потоками. Так Терези прекрасної статі знайдуть успіхи в роботі та справах, зможуть чіткіше висловлювати свої думки. Виходячи на любовне полювання, жінкам-Терезам важливо буде все як слід продумати. Усі вчинки та слова цього тижня мають бути виваженими. Негатив та сумніви не завадять справам. У роботі краще підходити до вирішення завдань із творчого боку.

Жінка-Скорпіон

Зірки та планети допоможуть прекрасним Скорпіонам усунути негативні прив’язки, стати позитивнішими, щасливішими та продуктивнішими. Цей тиждень зіткне жінок і дівчат цього знаку із сумнівами та страхами, але лише на початку тижня. Інтуїція хоч і корисна, але їй не можна довіряти постійно. Зараз найважливіше підключити розум та логічне мислення. На щастя, Скорпіони вміють це робити краще за більшість. За словами астрологів, тиждень буде сприятливим для пошуку нових знайомств.

Жінка-Стрілець

Представницям цього знаку, швидше за все, доведеться розраховувати лише на себе. Найважливіше — не витрачати даремно свою енергію, адже завжди є речі, на які даремно витрачаємо час і сили. Розуміння цього забезпечить чудових Стрільців новими можливостями. Про всяк випадок, цим жінкам варто скористатися слов’янськими оберегами, які не дадуть впасти духом і поставлять захист. Надмірна напруга може перерости в нові проблеми та позбавити Стрільців удачі.

Жінка-Козеріг

Козерогам варто обмежити спілкування із токсичними людьми. Поки планети у сприятливому становищі, краще оминати все неприємне. Прекрасним Козерогам варто навчитися захищати свою енергію у періоди високої чутливості. Наразі доведеться бути стриманими в емоційних реакціях. До представниць Козерога нагрянуть домашні турботи, з’являться нові завдання на роботі. Меркурій у прямому русі, тому допоможе впоратися з усім максимально швидко.

Жінка-Водолій

Астрологи радять підтримувати добрі стосунки з оточуючими, особливо з колегами. Дипломатична позиція зараз дуже вигідна, оскільки допоможе зберегти нервові клітини та зберегти стосунки. Всесвіт надасть прекрасним Водоліям багато нових можливостей у любові та справах, тому потрібно позбутися страху за допомогою спеціальних змов та молитов. Астрологи радять жінкам цього знаку не відкладати на згодом доленосні рішення.

Жінка-Риби

Жінкам-рибам астрологи радять приділити час самоаналізу. Можна спробувати знайти відповідь на питання про те, чому не щастить у житті. Зараз важливо не забувати про себе: астрологи радять упорядкувати особисте життя, розібратися з домашніми клопотами та грошовими питаннями, зайнятися зовнішнім виглядом. А якщо ні, то планети можуть змусити Риб відчути себе не у своїй тарілці. Це сприятливий час для спокійного відпочинку, але приділяти йому час краще після вирішення всіх проблем.