Жіночий гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня: Нас чекає 7 дивовижно м’яких, «повітряних» днів, насичених радістю і енергією творчості

Вересень вже став повноправним господарем, але не піддавайтеся апатії з приходом осені, посміхніться життю – і воно посміхнеться у відповідь. Використовуйте силу зірок цього тижня без обмежень. Зіпсувати тиждень здатні лише гнів, жадібність, заздрість або звичка до суєти.

Жінка-Овен

Зусилля, яких жінки-Овни доклали в минулі місяці, нарешті принесуть результати і дозволять перейти на новий виток розвитку. Астрологи радять пильно дивитися по сторонах і брати те, що належить по праву. Сила Марса дасть потужний імпульс для розвитку, вирішення завдань будь-якої складності і виконання найсміливіших бажань.

Залишається тільки поставити мету і взяти під контроль своє життя. На жаль, не все зараз вийде охопити, але це тимчасові труднощі. Необхідно довіритися собі і в потрібний момент зробити все правильно.

Жінка-Телець

На цьому тижні астрологи радять жінкам-Тельцям робити все трохи швидше, ніж зазвичай. Час буде йти занадто швидко, і треба буде закінчити багато невідкладних справ в стислі терміни. Але кожна закінчена справа буде наповнювати силою, завдяки якій вийде реалізувати масу своїх ідей.

Зараз внутрішнього підйому і творчого адреналіну вистачить, щоб почати нову справу і домогтися в ній успіху, незважаючи на обмеження, з якими можна зіткнутися. Головне – не розтрачувати свою енергію і час на порожні розмови.

Жінка-Близнюки

Дамам, які народилися під заступництвом знака Близнюки, гороскоп обіцяє відмінний тиждень для вирішення накопичених проблем і нагальних справ. Астрологи радять скласти список важливих завдань і дотримуватися його, щоб не випустити з уваги щось важливе і уникнути появи зайвих неприємностей.

Від самодисципліни зараз залежить багато чого, в тому числі успіх в справах і особистому житті, тому не варто розраховувати на вдалий випадок – найважливіше необхідно закінчити, щоб подолати труднощі і зустріти наступний тиждень вільними від проблем.

Жінка-Рак

На цьому тижні представницям Рака зірки гороскопу радять чітко сформувати план бажань, де буде точно і детально описано все, чого хочеться досягти в рамках тижня, місяця або кварталу. В іншому випадку тиждень буде порожнім і принесе ситуації, що поставить в незручну позицію і виснажать ресурси.

Рекомендується навести порядок там, де це необхідно: в пріоритетах, думках і житті. Тоді вийде увійти в потрібний стан і залучити благополуччя.

Жінка-Лев

Астрологи попереджають про те, що для жінок-Левів наступний тиждень буде дуже важким в емоційному плані. Різкі перепади настрою можуть створити складності на роботі, в спілкуванні з оточуючими і в досягненні особистого успіху.

Важливо не перевантажувати себе справами і завжди залишати час на якісний відпочинок і повноцінний сон – зараз це найважливіші чинники, що відповідають за душевний комфорт і внутрішні сили. Не варто нехтувати допомогою близьких – рідні допоможуть подолати будь-які перешкоди і закінчити тиждень на позитивній ноті.

Жінка-Діва

Емоційний фон на цьому тижні буде трохи скакати, і Дів може потягнути на неприємності. Астрологи радять уважно стежити за своїм внутрішнім станом, керувати емоціями і чітко продумувати свої кроки: куди ви йдете, навіщо і чому саме туди. Якщо прислухатися до цих порад, можна не тільки уникнути неприємних пригод, а й отримати хороші рекомендації від начальства і фінансовий дохід. Потрібно не поспішати з прийняттям рішень і більше часу приділяти особистим інтересам.

Жінка-Терези

Жінок-Терезів чекає багато сюрпризів, особливо в першій половині тижня. Але в цілому вересень має бути вдалим. Несподівані дзвінки, знакові зустрічі, що хвилюють і зміни вишикуються в чергу, щоб нанести візит.

Однак динаміці краще віддати перевагу помірність, хоча б до 9 вересня. Агресію і бажання стояти на своєму краще згладити: натиск і сміливі ініціативи в цей час можуть зіграти проти. 9 вересня за кожну вирвану перемогу доведеться розплачуватися чимось більшим, зате після вплив планет гармонізує, надавши Терезам можливість досягти бажаного .

Жінка-Скорпіон
Астрологи рекомендують представницям Скорпіона стати актрисами свого кіно і створити той сценарій, який хочеться прожити. Завдяки підтримці активних планет і їх потужній енергії вдасться підзарядити внутрішні батарейки і взяти своє.

Не слід блокувати свої ресурси і таланти, ховаючись у своїх внутрішніх установках – це не дасть енергії вихід, а як наслідок, і практичного результату не принесе. Собі потрібно дати можливість руху, зростання, розвитку і активності. Тоді будь-які починання увінчаються успіхом.

Жінка-Стрілець

Народженим під егідою Стрільця ретроградний Марс принесе дивні новини з минулого. У вересні їм важливо зберігати спокій, незворушність і розміреність, інакше примари минулого і недозволені ситуації задавлять своїм масивом. Дрібні недоліки, забуті обіцянки, колишні – все це буде заважати життя в сьогоденні, занурюючи в ностальгію. Астрологи застерігають про проблему вибору: пустити минуле в своє життя або остаточно позбутися від нього, розібравшись з дійсно хвилюючими питаннями. Будь-яке рішення змінить життя.

Жінка-Козеріг

Внутрішня бурхлива неприборкана енергія жінок-Козерогів на цьому тижні вимагатиме звільнення. Астрологи радять не засиджуватися в зоні комфорту: настав час поставити перед собою високі цілі і почати шлях до нового життя. Стрімкий прорив чекає тих, хто вірить в свої сили.

Самоконтроль – опорна риса на найближчі дні. А після відкриється новий виток розвитку, який вкаже шлях. Любов, робота, задоволення, спілкування на цьому тижні залишать яскраві емоції та враження, але все, що відбувається може мати і віддалені наслідки.

Жінка-Водолій

На цьому тижні дисципліна і порядок допоможе представницям Водолія нейтралізувати негатив ретроградного Марса. Бути особливо обережними астрологи радять у сфері особистих відносин: висока небезпека конфлікту і розриву.

Зараз найкраще дотримуватися у всьому обережність, ухилятися від емоційно бурхливих суперечок і стресових ситуацій. Будь-який зовнішній і внутрішній негатив слід зводити до мінімуму, щоб не втратити сили і енергетику даремно. Душевний комфорт і гігієна свідомості на цьому тижні – найкращі помічники.

Жінка-Риби

Тиждень виявиться на диво спокійним і збалансованою. Жінки-Риби почуватимуться безпечно і залучати події, які принесуть максимально корисний і швидкий результат. Гарний тиждень, щоб відновити втрачені зв’язки і прокласти дорогу до нових відносин і можливостям.

Всесвіт зараз відкритий і готовий отримати будь-які прохання. Справа за малим – навчитися правильно формувати бажання. Крім того, у Риб підвищиться рівень інтуїтивного світовідчуття: вони зможуть вгадати події ще до того, як ті відбудуться.