fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня: в березні не буде ретроградних планет, які могли б перешкодити успіху, проте часом події все одно можуть виявитися непередбачуваними

Березень вже вступив в свої права, і другий тиждень першого весняного місяця продовжує радувати багатьох.

Жінка-Овен

Дамам-Овнам астрологи рекомендують не зупинятися і наполегливо йти до поставлених цілей. Цей тиждень буде сприятливий для залучення в життя фінансової незалежності і змін. Жінки цього Знака зможуть змінити імідж, щоб відчути себе впевненіше і з легкістю завойовувати увагу оточення. Енергетика зірок і планет подарує шанс навести порядок в житті, і для цього Овнам важливо усвідомлювати відповідальність і відмовитися від авантюр.

Жінка-Телець

Астрологи рекомендують жінкам-Тельцям налаштуватися на отримання нових знань, які допоможуть відкрити нові горизонти і познайомитися з цікавими людьми. Посилити чарівність допоможуть щоденні афірмації, а залучити удачу вийде, якщо гнати геть сумні думки. Представницям цього Знака важливо пам’ятати і про те, що залучити бажане на цьому тижні вийде, якщо не поспішати і помічати деталі.

Жінка-Близнюки

Жінкам-Близнюкам цього тижня посміхнеться удача. Енергетика зірок і планет буде допомагати здійснювати задумане, з’явиться час на перетворення, як внутрішнє, так і зовнішнє. Астрологи рекомендують Близнюкам подбати про гарний настрій, який допоможе подолати тимчасові труднощі, налаштуватися на успіх і залучити в життя благополучні зміни.

Жінка-Рак

Дами-Раки будуть відчувати підйом творчої енергії, і астрологи рекомендують їм розвивати свої приховані здібності, щоб розширити горизонти. У діловому середовищі потрібно обережність: є ризик бути ошуканими, тому не можна поспішати під час укладення угод і фінансових операцій. Стосунки в родині будуть гармонійними, якщо знаходити компромісні рішення і обходити стороною конфліктні ситуації.

Жінка-Лев

Другий тиждень березня принесе Левам зміни. Астрологи рекомендують жінкам цього Знака налаштуватися на успіх, щоб залучити бажане силою думки, а також не боятися змінювати життя на краще, навіть якщо для цього будуть потрібні зусилля. Наполегливість, чесність і впевненість в своїх силах допоможуть жінкам-Левам не тільки розраховувати на тверду опору, але і залучити благополучні зміни.

Жінка-Діва

Дівам астрологи рекомендують почати понеділок з залучення в життя удачі. Не будуть зайвими і талісмани, які допоможуть захиститися від негативу з боку недоброзичливців. Цей тиждень пройде успішно, якщо вірити в свої сили і не зациклюватися на прикрих промахах. Жінки цього Знака зможуть знайти щастя, і для цього важливо долати перешкоди, а не намагатися обійти їх стороною.

Жінка-Терези

Дамам-Терезам на цьому тижні стануть в нагоді витримка і вміння бачити наперед. Астрологи попереджають про те, що події будуть розвиватися динамічно і не завжди за планом, і від представниць цього Знака потрібно вся вправність і вміння вчасно помічати важливі деталі. Увага до інтуїції допоможе обійти стороною пастки долі і прийти до поставленої мети без втрат.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам астрологи пророкують тиждень, наповнений хвилюючими пригодами. Енергетика зірок і планет буде сприятливою для особистих стосунків, а значить, настає час налагодити зв’язок з близькими, а також знайти другу половинку. Вдалим буде цей тиждень березня і для ділової сторони життя. Дами цього Знака можуть розраховувати на поліпшення, якщо не будуть сумніватися в собі і боятися змін.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям астрологи рекомендують запастися терпінням і почати шлях до перетворення. На цьому тижні зірки і планети будуть доброзичливі до тих, хто не боїться визнавати своїх помилок і витягати з них цінні уроки на майбутнє. Стрільцям випаде шанс змінити життя на краще, але для цього потрібно звільнити місце для нового, позбувшись стереотипів, застарілих планів і всього того, що заважає розвитку.

Жінка-Козеріг

Весна вже почалася, і другий тиждень березня обіцяє бути активним. Дамам-Козерогам на цьому тижні астрологи рекомендують бути більш активними, щоб вчасно встигнути виконати все, що було заплановано. Удача посміхнеться тим, хто мислить позитивно і не боїться долати тимчасові перепони на шляху до довгоочікуваних і позитивних змін.

Жінка-Водолій

У жінок-Водоліїв буде насичений тиждень, коли не можна зволікати з втіленням в життя найсміливіших планів. Астрологи рекомендують їм звернутися до кращих рис свого характеру, щоб не упустити перспективних можливостей і зарекомендувати себе. Друга половина тижня буде вдалою для налагодження особистих відносин, і Водолії зможуть як знайти гармонію в сім’ї, так і знайти свою любов, якщо серце ще не зайнято.

Жінка-Риби

Рибам другий тиждень березня буде підносити приємні сюрпризи. Енергетика зірок і планет буде вподобу тим, хто починає новий етап життя, прощаючись з усім, що віджило і заважає розвитку. На початку тижня Риби зможуть попрощатися з минулим, закрити старі борги і оновити енергетику, а другу половину тижня присвятити навчанню і засвоєнню нових знань, які допоможуть залучити в життя позитивні зміни.

You cannot copy content of this page