fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 8 по 14 листопада: настає чарівний час, коли дуже важливо закінчити найважливіші справи

Цей тиждень – непростий час, але часом у житті кожної жінки бувають складні періоди.

настає чарівний час, коли дуже важливо закінчити найважливіші справи. Нічні світила повинні забрати негатив, давши натомість свіжу енергію та нові зміни. І зараз багато залежить від вас самих. Цього тижня очікується одразу два небезпечні дні — 8 та 10 число. У ці дні чоловіча енергія переважатиме над жіночою.

Жінка Овен

Жінкам цього Знаку астрологи наполегливо радять зайнятися своїм здоров’ям. Потрібно виявляти обережність у всьому та користуватися трьома вправами для покращення самопочуття. У хорошому настрої та міцному здоров’ї з легкістю вдасться вирішити найскладніші завдання на роботі та вдома. Працьовитих та сумлінних представниць Знаку чекають заохочення та подарунки долі – як духовні, так і матеріальні.

Жінка-Телець

Щоб отримати від життя максимум, астрологи радять прекрасним Тельцям використовувати нестандартні методи та свої таланти. У період з 8 по 14 число до жінок-Тільців потягнуться оточуючі. В оточенні можуть з’явитися віддані друзі, нові чоловіки-залицяльники. Буде багато нових зустрічей, цілком можливі романтичні знайомства. Будуть і неприємні люди, від яких виходитиме негатив.

Жінка-Близнюки

У будь-яких життєвих проблемах Близнюкам на допомогу прийдуть власні таланти: харизма, товариськість, легкість. Свої найкращі риси цим жінкам просто необхідно використовувати по максимуму. Необхідно остерігатися чуток, навіть якщо вони здаються невинними. Астрологи вважають, що цей тиждень ідеальний для покупки або прийняття в дар домашньої тварини. Також це чудовий час для перетворення житла.

Жінка-Рак

Жінки-Раки не раз згадають минуле та скористаються здобутим досвідом. Будь-які дії в любові і роботі повинні бути вжиті не за велінням душі, а виходячи з логіки. Настав час навести лад у житті, наново розставити пріоритети та відкинути все зайве без жалю. Астрологи вважають, що цього тижня прекрасним Ракам вдасться вирішити свої кармічні завдання та зробити своє життя в рази кращим. Цим жінкам варто чинити по совісті.

Жінка-Лев

Представниці даного «Знаки» ризикують зіткнутися з проблемами в тих сферах, у яких до цього все було спокійно. Втім, неприємності будуть частково корисними, оскільки допоможуть Левам стати сильнішими. У важких ситуаціях Левам варто покладатися на шосте чуття. Ті Леви, що оптимістично дивляться на життя, можуть сподіватися на щасливий результат. З 8 по 1 число краще якнайменше переживати по дрібницях.

Жінка-Діва

Всесвіт попереджає жінок цього знаку про те, що їм слід навчитися чути самих себе. Важливо покладатись на інтуїцію у складні хвилини. Також важливо виявляти активність у соціальній сфері. На цьому тижні важливу роль у роботі відіграють інші люди. Оточуючі вчасно попередять про труднощі, що назрівають, дадуть хорошу пораду. Експерти наполегливо радять Дівам спілкуватися з подругами, колегами, родиною та далекими родичами.

Жінка-Терези

8 і 10 числа прекрасним Терезам краще бути уважними. В решту часу на цих жінок чекають яскраві події та приємні зміни. Наполегливість, позитивний настрій допоможуть досягти якнайшвидшого вирішення поставлених завдань. На початку тижня краще бути обережнішими у фінансових питаннях та в конфліктних ситуаціях. Зірки радять жінкам-Терезам звернути увагу на свою інтуїцію. Вона буде дуже сильною.

Жінка-Скорпіон

Прекрасні Скорпіони зможуть реалізувати свої бажання чи вирішити спірну ситуацію на свою користь. Самопочуття є дуже важливим аспектом, який не можна ігнорувати. З небезпек астрологи виділяють прагнення оточуючих до маніпуляції та хитрості. Астрологи не радять наживати собі ворогів, вступаючи в конфронтацію або відповідаючи їм тією ж монетою.

Жінка-Стрілець

Жінкам цього знаку варто насамперед подбати про свою енергетику. Нічні світила допоможуть прекрасним Стрільцям позбутися шкідливих звичок, що руйнують біополе. Астрологи вважають, що представниці цього Знаку віртуозно впораються з усіма складнощами. Їм вдасться розвернути на свою користь будь-які складні ситуації на роботі та у побуті. Ці жінки є дуже сильними особистостями із психологічної точки зору. Це допоможе їм у керуванні людьми.

Жінка-Козеріг

Жінок-Козерогів чекає чудовий тиждень, щоб зайнятися своїм особистим життям і собою загалом. Особливі успіхи чекають у сфері захоплень, творчості та у коханні. У представниць цього знаку можливий сплеск натхнення, який варто спрямувати не лише на вирішення проблем, а й на перетворення своєї зовнішності. Можна поновити гардероб, зробити нову зачіску. У цих жінок є всі шанси витягнути щасливий квиток, нехай і не без зусиль. Головне – пам’ятати про те, що думка матеріальна.

Жінка-Водолій

Цього тижня Водоліїв жіночої статі очікують не дуже приємні події, які виводитимуть їх із себе. За словами астрологів, це буде цікавий час, який розкриє їм очі на багато речей, допоможе дізнатися щось цікаве про себе. Настав час позбутися ілюзій. Нічні світила допоможуть цим жінкам стати мудрішими та взяти на озброєння корисні поради оточуючих.

Жінка-Риби

Жінкам цього знаку вдасться знайти своє призначення. Зірки та планети допоможуть їм у цьому, вказавши правильний шлях. Нічні світила допоможуть Рибам довести важливі відносини до логічного завершення. Не варто відкладати щось потім. Небажання розбиратися з проблемами матиме не найкращі наслідки, адже наближається кінець року. Астрологи радять скоротити до мінімуму спілкування з неприємними людьми, присвячуючи себе сім’ї та друзям.

You cannot copy content of this page