fbpx
Гороскоп

Жіночий гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня: енергетика зірок і планет може бути як позитивною, так і негативною, але удача буде на боці активних жінок, які звикли добиватися свого

Жінка-Овен

У дам-Овнів на цьому тижні настане період, коли можна з легкістю подолати труднощі і залучити в життя удачу. Астрологи рекомендують бути уважними, щоб не зробити прикрих промахів. У цей період Овнам важливо дотримуватися обережності у всьому, не посвячувати в свої плани сторонніх людей і виконувати свою роботу в строк. Це допоможе швидко прийти до бажаної мети і не стати жертвами недоброзичливців або заздрісників.

Жінка-Телець

Цей тиждень серпня буде досить динамічним. Астрологи рекомендують жінкам-Тельцям щодня заповнювати запаси сил і енергії. Це дозволить без зусиль займатися наміченими справами і не втратити ентузіазму. Стануть в нагоді Тельцям і добрі відносини в сім’ї: увага і турбота допоможуть знайти гармонію і взаєморозуміння з близькими. В кінці тижня дамам-Тельцям важливо побалувати себе, купивши щось, що давно хотілося, щоб отримати заряд гарного настрою.

Жінка-Близнюки

Жінкам-Близнюкам на цьому тижні серпня астрологи рекомендують частіше задавати собі питання про те, що ж потрібно для щастя. Завдяки цьому вийде знайти особистий шлях до процвітання і не копіювати модель поведінки оточуючих людей. Жінкам цього Знака важливо почути свій внутрішній голос, знайти в собі сили для того, щоб змінити життя на краще, переставши йти на поводу порадників. Самостійність і вміння приймати зважені рішення приведуть до нових успіхів.

Жінка-Рак

Жінки-Раки на цьому тижні зможуть присвятити час тому, що люблять. Астрологи рекомендують приділяти увагу дрібницям, які піднімають настрій і допомагають відчувати себе щасливими. Цей період сприятливий як для зміни іміджу, так і для наведення затишку в оселі. Доречним на цьому тижні буде і підвищення рівня знань: енергетика простору сприятлива для навчання і швидкого засвоєння інформації.

Жінка-Лев

Левицям астрологи рекомендують більше часу проводити в суспільстві. Енергетика зірок і планет допоможе вибудовувати відмінні взаємини як з друзями і колегами, так і з каханими людьми. У період з 9 по 15 серпня удача буде на боці сильних особистостей, здатних підтримати в потрібний момент і прийти на виручку. Удача посміхнеться Левицям і в діловому середовищі: цей тиждень вдалий для укладання вигідних угод, просування в кар’єрі і отримання нових знань.

Жінка-Діва

Дівам астрологи рекомендують більше часу приділяти особистісному зростанню і розвитку. Йдеться про зростання не тільки в діловому середовищі, а й про духовне. У цей період духовні практики допоможуть поринути в себе, глибше зрозуміти свої потреби і знайти відповіді на хвилюючі питання. Крім того, на цьому тижні Дівам важливо залишатися в гармонії з собою, щоб не вступати в конфлікти і не йти на поводу руйнівних емоцій. Гарний настрій і внутрішня рівновага допоможуть досягти процвітання.

Жінка-Терези

Жінкам-Терезам астрологи рекомендують почати тиждень з залучення позитивних думок. На хвилі гарного настрою буде простіше вирішувати нагальні питання та знаходити спільну мову з оточенням. Цей період хороший для самопізнання, аналізу та коригування планів. Дами-Терези зможуть знайти відповіді на хвилюючі питання, якщо будуть прислухатися до себе. Залучити успіх допоможе і увагу до інтуїції, яку необхідно тренувати. Прості щоденні вправи допоможуть знайти взаєморозуміння зі своїм «я».

Жінка-Скорпіон

У дам-Скорпіонів на цьому тижні буде можливість змінити життя на краще. Увага до деталей і вміння бачити знаки долі дозволять знайти свій шлях до процвітання, уберегтися від негараздів і зустрічей з людьми, здатними нашкодити. Важливим для жінок цього Знака буде і вміння захищатися. В кінці тижня астрологи рекомендують взяти паузу, щоб відпочити і відновити сили.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям на цьому тижні посміхнеться удача, але свої успіхи важливо тримати в секреті, щоб не стати жертвами заздрісників і недоброзичливців. Астрологи рекомендують Скорпіонам більше часу присвячувати власному розвитку і одиночній роботі, щоб не йти на поводу у думки сторонніх і не виконувати роботу за інших. Пощастить жінкам цього Знака і в романтичних стосунках.

Жінка-Козеріг

Цей тиждень буде сприятливим для жінок-Козерогів, які будуть піклуватися про своє самопочуття. Астрологи рекомендують практикувати вправи по наповненню жіночою енергетикою, завдяки якій вийде знайти комфорт і гармонію з собою. Така тактика допоможе досягти нових успіхів у діловому середовищі і в особистому житті. Не завадить дамам цього Знака і облаштування місця сили в своїх оселях, щоб швидко відновлюватися після напруженого дня.

Жінка-Водолій

Жінкам-Водоліям на цьому тижні серпня не складе труднощів залучити в життя те, що зробить їх щасливими. Астрологи рекомендують вірити в свої сили і не опускати рук, а також щодня повторювати мотивуючі афірмації. Настрій на успіх і оптимізм допоможуть вийти зі скрутних ситуацій успішно, знайти щастя і виконати найзаповітніші мрії. Для виконання своїх бажань можна використовувати енергетику падаючих зірок під час серпневого зорепаду.

Жінка-Риби

У жінок-Риб з’явиться можливість перезавантажити свідомість, проте для цього важливо змінити обстановку. Тимчасова самотність піде на користь, і жінки цього Знака зможуть відокремити важливе від малозначимого, поміняти плани і світогляд, зрозумівши, що ж насправді заважає залученню щастя. Успіх буде чекати впевнених в собі і енергійних жінок, які знають собі ціну і не дозволяють оточуючим маніпулювати собою.

You cannot copy content of this page