Жіночий гороскоп на тиждень з 9 по 15 травня: тиждень мине під впливом ретроградного Меркурія, який розвернеться і вирушить у зворотну подорож у вівторок

Тиждень, що настає, мине під впливом ретроградного Меркурія, який розвернеться і вирушить у зворотну подорож у вівторок. Планета спровокує небажання спілкуватися, зменшить активність. Зараз дуже важливо контролювати емоції та спокійно ставитися до того, що відбувається, адже Венера все ще в Овні. Залишитися на плаву в ці дні зможуть багато жінок.

Жінка-Овен

Овни прекрасної статі насамперед втратять мотивацію, що буде величезною проблемою. Цим жінкам потрібно щось, що може змусити їх стати з усмішкою на обличчі вранці і прожити весь день в максимально активному режимі. Причин багато працювати і продовжувати проявляти активність може не бути.

Жінка-Телець

Тельці можуть на цьому тижні бути холодними та відштовхуючими. Це пов’язано з тим, що їхній розум заполонять думки про минуле і майбутнє, про проблеми та негаразди. Це означає, що потрібно більше відпочивати і менше переживати по дрібницях. Не зайвою буде спроба повернути себе в дію за допомогою медитацій. Жінкам цього знаку астрологи радять приділити час гігієні свідомості. Незважаючи на те, що на них чекає складний тиждень, при правильному наборі думок вони зможуть досягти видатних результатів.

Жінка-Близнюки

Представницям цього знаку важливо дбати насамперед про себе. Можна спробувати упорядкувати особисте життя, розібратися з домашніми клопотами та фінансовими питаннями. Якщо Близнюкам прекрасної статі здасться раптом, що вони марні, необхідно буде згадати про те, що кожна людина має сильні сторони. Якщо думати про себе в негативному ключі, Венера, яка перебуває в Овні, позбавить їх гармонії, а також змусить їх потонути у комплексах та страхах.

Жінка-Рак

Ракам прекрасної статі можна сфокусуватися на фінансовій сфері життя, оскільки любовні справи трохи застопоряться. Астрологи радять відкласти на потім важливі рішення щодо кохання через ретроградний Меркурій. Щоб уникнути зайвих проблем, які може принести зміна енергетики планети, потрібно залишатися гранично спокійними та відповідальними, хоч би що трапилося.

Жінка-Лев

Перемоги Левів чудової статі не за горами. Це вдалий час для активної праці та любовних подвигів. Також нічні світила зможуть вказати Левам вірний шлях у житті, загостривши їхню інтуїцію. Астрологи вважають, що цей тиждень – ідеальний час для ворожіння на майбутнє. Левам доведеться частіше займатися вирішенням домашніх проблем. Можливі грошові збитки та проблеми на роботі. Виною тому ретроградний Меркурій. Астрологи радять бути добрішими до оточуючих.

Жінка-Діва

Жінок цього знаку чекає час, коли доведеться бути стриманими. Нічні світила зроблять так, що все, що відбувається, буде сприйматися надто гостро. Такими темпами можна швидко дійти енергетичного виснаження. Щоб уникнути цього та скоротити спалахи негативних емоцій, астрологи радять Дівам прекрасної статі більше відпочивати та думати про хороше.

Жінка-Терези

Це ідеальний час для зміни обстановки. Наприкінці тижня можна буде розслабитися та довірити свою долю Всесвіту. 9-10 травня буде багато напруги, агресії. Це може зіпсувати енергетику і позбавити прекрасних Терезів удачі. Астрологи рекомендують цим жінкам обмежити спілкування з неприємними людьми та маніпуляторами. Поки планети в несприятливому становищі, краще позбавитися всього непотрібного.

Жінка-Скорпіон

Венера в Овні і ретроградний Меркурій загрожують жінкам занепадом сил і невдачами, але не для Скорпіонів. Не всі зміни принесуть їм проблеми. За словами астрологів, тиждень буде сприятливим для пошуку нових знайомств та розширення зв’язків, але розраховувати доведеться лише на власні сили.

Жінка-Стрілець

Все, що потрібно зараз Стрільцям, — це просто правильно розставити пріоритети у житті. Також не завадить на початку тижня навести порядок будинку, дотримуючись восьми корисних правил. Так енергетика житла стане більш позитивною та творчою. Зірки та планети цього тижня зіштовхнуть Стрільців прекрасної статі з деякими сумнівами, але інтуїція стане ідеальним провідником, який допоможе знайти істину. Астрологи радять підходити до всього з розумом, тоді успіх у справах та коханні не змусить себе чекати.

Жінка-Козеріг

Козерогам потрібна сильна енергетика, оскільки в період з 9 по 15 травня може з’явитися багато нових проблем, що виснажують, і завдань, а також багато токсичних людей в оточенні. Усі вчинки та слова цього тижня мають бути ретельно продумані. Дуже важливо не дати негативу та сумнівам завадити просуванню справ. Найкраще підходити до проблем із креативом: нестандартне мислення допоможе швидше знайти вихід.

Жінка-Водолій

Самотнім жінкам цього знаку можна активізуватись у любовній сфері. Змови та обряди на знайомство з чоловіком допоможуть швидше знайти супутника та закохатися у правильну людину. Представницям Водолія експерти радять бути сміливішими у своїх починаннях. Чим ближче до кінця весни, тим менше часу залишається для того, щоб змінити своє життя. Пора докласти максимальних зусиль для досягнення цілей і постаратися не прогаяти успіх. Необхідно слідувати планам і якомога рідше ризикувати.

Жінка-Риби

У жінок-Риб настає час, що чудово підходить для самоаналізу. Настав час позбутися страху, тривоги та нав’язливих думок. Ретроградний Меркурій диктуватиме свої правила, тому астрологи радять не ризикувати, ретельніше продумувати свої дії, а також грошові витрати. Що стосується особистого життя, то тут Рибам вдасться вирішити багато розбіжностей із близькими та налагодити стосунки з другою половинкою. Самотнім представницям Знака краще поки що насолодитися свободою.