Жіночий гороскоп на з 28 грудня по 3 січня: цей тиждень буде перехідним і особливим

Поради астрологів особливо актуальні для представниць Знаків Зодіаку в період, коли один рік змінюється іншим. Завдяки своєчасним рекомендаціям повчиться вчасно завершити необхідні справи і залучити в життя удачу. Астрологи рекомендують жінкам частіше посміхатися, щоб на хвилі позитиву завершити 2020 рік і увійти в 2021 без смутку і туги.

Жінка-Овен

В кінці року жінкам-Овнам астрологи рекомендують підвищувати енергетику і життєвий тонус, щоб в середу під час повного місяця уникнути неприємностей, пов’язаних з перепадами настрою і негативним впливом ззовні. Початок 2021 року буде вдалим, і в цей час Овни зможуть почати глобальні зміни в житті.

Жінка-Телець

Дамам-Тельцям на цьому тижні буде простіше знаходити спільну мову з оточенням, якщо вони проявлять трохи більше чуйності. У цей період важливо перебувати в гармонії з собою, щоб завершити рік без скандалів і конфліктів і почати новий життєвий етап в хорошому настрої і добрих стосунках як з близькими людьми, так і з колегами.

Жінка-Близнюки

Близнюки на початку тижня зможуть залишити проблеми за спиною і зустріти новий 2021 рік у гарному настрої. Справитися з завданнями допоможуть перевірені поголоски на удачу, а зберегти позитивний настрій – зміна іміджу, який допоможе стати впевненішою і привернути увагу потрібних людей.

Жінка-Рак

Ракам в кінці року важливо відмовитися від будь-яких суперечок і конфліктів, щоб не псувати собі настрій перед святами і не наживати ворогів. Астрологи рекомендують почати і завершити тиждень на позитиві, і з понеділка почати з вправ, які зміцнять енергетику і допоможуть протистояти агресивно налаштованим особистостям.

Жінка-Лев

Для Левів тиждень почнеться активно, і для того, щоб не розгубити ентузіазм, астрологи рекомендують залучати позитивні думки і використовувати слова-паролі для досягнення мети. Початок нового року буде успішним, якщо заздалегідь помиритися з близькими і знайти в собі сили не критикувати оточення.

Жінка-Діва

Дівам на цьому тижні прихильні зірки і планети. Цей період буде вдалим для змін на краще, і для цього представницям цього Знака знадобиться зосередитися і довіритися своїй інтуїції. Внутрішній голос допоможе знайти вірне рішення і вбереже від поспішних вчинків, які можуть завести в глухий кут.

Жінка-Терези

Жінкам-Терезам астрологи рекомендують відмовитися від втілення в життя нових планів до нового року. До четверга краще зайнятися завершенням справ, щоб вчасно позбутися від усього, що тягне назад, і увійти в 2021 рік рік без боргів. З першого числа Терези зможуть налагодити особисте життя.

Жінка-Скорпіон

Дамам-Скорпіонам важливо зберігати внутрішню рівновагу. На цьому тижні енергетика зірок і планет буде незбалансованою, і настрій може змінюватися по кілька разів за день. Емоції будуть головним ворогом успіху, тому цим жінкам так важливо тримати себе в руках, щоб не привернути в життя невдачі напередодні і в перших числах нового року.

Жінка-Стрілець

Стрільцям важливо зберегти настрій на перемогу і гнати геть смуток напередодні новорічних свят. Нудьга і смуток не допоможуть завершити справи і можуть лише стати причиною неприємностей. З перших чисел 2021 року астрологи рекомендують зайнятися залученням удачі, щоб уникнути неприємностей.

Жінка-Козеріг

Козерогам важливо залишатися в гармонії з собою, щоб впертість не стала причиною сварок і конфліктів. З 28 по 31 грудня енергетика зірок і планет буде швидше заважати, чим допомагати, і розраховувати доведеться лише на свої сили. З 1 по 3 січня ситуація зміниться на краще, і жінки-Козероги зможуть залучити в життя позитивні зміни.

Жінка-Водолій

Дамам-Водоліям на цьому тижні буде посміхатися удача, а це значить, що у них вийде без зусиль завершити необхідні справи, успішно підготуватися до новорічних свят, а після настання 2021 року приступати до втілення в життя нових планів, починати романтичні стосунків або відпочивати в колі близьких родичів.

Жінка-Риби

Риб чекає успіх, і для цього астрологи рекомендують їм зайнятися підвищенням своєї впевненості. Завдяки внутрішньому настрою вийде залучити в життя позитивні зміни, а також налагодити стосунки з колегами та близькими або почати романтичні стосунки, якщо серце вільне.

Фото спеціально для Особлива