fbpx
Гороскоп

Жіночий гороскоп. Який тип чоловіків вам підходить по знаку Зодіаку. Не з усіма збудуєте міцні стосунки

Жіночий гороскоп. Який тип чоловіків вам підходить по знаку Зодіаку?

Багато жінок мріють знайти чоловіка, з яким вдалося б побудувати міцні стосунки.

Астрологи стверджують, що у цьому можуть допомогти зірки, адже саме знак Зодіаку впливає на те, якого партнера шукає жінка.

Овен : інтелектуал

Овни – уперті, незалежні жінки, які люблять, коли все чітко та логічно. Вони не шкодують часу на роздуми, тож особливо оцінять інтелектуального партнера. Також для Овнів важливо бути відкритими та чесними

Телець: вольовий

Телець – це знак, який дуже цінує матеріальні речі, у стосунках він дуже відданий і чекає цього ж від іншої людини. Ідеальний партнер для жінки-Тельця має бути незалежним, амбітним, але при цьому романтичним.

Близнюки : чесний

Близнюки люблять пробувати нове.  Такі жінки очікують, що їхній партнер йтиме з ними в ногу незалежно від ситуації. Близнюки цінують чоловіків, які говорять те, що думають, а не ходять навколо. У той же час їм потрібно, щоб ця людина мала почуття гумору.

Рак : чесний

Раки – добрі та чутливі жінки, яким потрібні чесні чоловіки. Ідеальний партнер для них також має бути сильним та незалежним, а також вміти приймати вольові рішення.

Лев : звабливий

Жінки-Леви люблять привертати увагу оточуючих і купатися в розкоші, тому їм потрібен партнер, який знає, чого він хоче і як цього досягти. Жінка-Лев буде в захваті від щедрого чоловіка.

Діва : спокійний

Діва – один із найзагадковіших знаків зодіаку, який дуже обережно пускає у своє життя нових людей. З цієї причини Діва заслуговує на партнера, який буде терплячий, спокійний і готовий чекати, поки вона набереться сміливості.

Терези : вірний

Терези розважливі, уперті і мотивовані на досягнення обраної мети, вони уникають конфліктів і люблять, щоб життя було збалансованим. Ідеальний чоловік для Терезів повинен бути вірним і вміючим йти на компроміс. Терезам потрібен вірний партнер, який має серйозні наміри.

Скорпіон : амбітний

Скорпіони –  дуже амбітні жінки. Партнер жінки-Скорпіона повинен мати таку саму амбітність, щоб не відставати від її потреб. Також вона оцінить терплячого та веселого чоловіка.

Стрілець: любити життя

Стрільці – незалежні, сміливі жінки, з чудовим почуттям гумору. Вони заповзятливі, люблять пробувати щось нове, але часом можуть бути абсолютно безрозсудними. Жінка-Стрілець гідна чоловіка з чудовим почуттям гумору, активного, який не засиджуватиметься на дивані.

Козеріг : працьовитий

Козероги розумні, терплячі та порядні жінки, іноді навіть надто педантичні. Їм потрібний чоловік, який не буде таким серйозним, як вони. Ідеальний партнер для них має бути працьовитим, давати відчуття безпеки у стосунках, привносити більше позитивної енергії.

Водолій : привабливий

Водолії чесні, незалежні, недовірливі та дуже креативні. Їм потрібно трохи більше часу, щоб довіряти іншій людині. Ідеальний партнер для жінки-Водолія має бути допитливим, товариським, але при цьому привабливим.

Риби : чуйний

Риби дуже емоційні, чуйні та товариські. Для них спілкування з іншими людьми так же природно, як дихання. Але вони довго приховують образу. Їм потрібен легкий партнер, але також чуйний, дбайливий та романтичний.

You cannot copy content of this page