Жіночий гороскоп з 1 по 7 березня: у березні 2021 року багатьох чекають зміни на краще, і астрологи радять жінкам не зволікати з перетворенням. Бажання щось змінити – це перший крок на шляху до щасливого життя

Жінка-Овен

Дамам-Овнам астрологи рекомендують розділити тиждень: присвятити його першу половину вирішенню важливих робочих питань, а другу відвести для налагодження особистих стосунків. Така тактика допоможе завоювати успіх у діловому середовищі і поставити крапку у важливих справах, а також не втратити можливості знайти гармонію в особистому житті. Сімейним парам важливо проявити чуйність, а одиноким серцям – використовувати талісмани для залучення любові.

Жінка-Телець

Жінкам-Тельцям на цьому тижні допоможе оптимістичний настрій і вміння спрямовувати енергію в мирне русло. Астрологи зазначають, що у багатьох з’явиться тяга до зміни місць, і в першій половині тижня Тельцям важливо не засиджуватися в чотирьох стінах. Задовольнити потребу допоможе і перестановка меблів, а також косметичний ремонт, який можна буде почати у вихідні дні.

Жінка-Близнюки

У жінок-Близнюків енергія буде йти безповоротно, якщо вони не перестануть виконувати одночасно безліч справ. На цьому тижні астрологи рекомендують зайнятися плануванням, щоб розподілити час і сили на виконання першочергових справ, а також не забувати про спілкування з родиною. Підтримка з боку близьких допоможе зібратися з силами і залучити в життя позитивні зміни.

Жінка-Рак

У першій половині тижня пані-Раки зможуть досягти успіху в діловому середовищі, швидко завершити розпочаті в зимовий період справи і отримати винагороду за докладені зусилля. З середи з’являється ризик виникнення конфліктів в сім’ї, тому Ракам важливо зберігати оптимістичний настрій і не піддаватися на провокації. Доброзичливість і вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом вбережуть від розбіжностей.

Жінка-Лев

З понеділка по середу астрологи рекомендують направити сили в русло вирішення ділових питань, вирішити які найкраще на початку березня, не залишаючи важливі справи на потім. Дамам-Левицям не завадить зміцнення біополя і підвищення енергетики. В кінці першого березневого тижня буде ризик зіткнутися з недоброзичливцями, вплив яких може виявитися згубним.

Жінка-Діва

Діви на цьому тижні будуть відчувати наближення швидких змін, і для того, щоб вони були на краще, важливо приділяти час не тільки вирішенню ділових питань, а й особистому життю. Турбота про близьких людей і спільне проведення часу допоможуть зміцнити почуття і уникнути нерозуміння. У діловому середовищі прийдуть успіхи, якщо не відкладати справи і вирішувати їх у міру надходження.

Жінка-Терези

На початку березня пані-Терези відчують зміни, які наближаються і відкриють шлях до щастя. Астрологи рекомендують жінкам цього Знака не втрачати пильності і довіряти інтуїції. Внутрішній голос допоможе знайти щастя в особистому житті, а також приймати вірні рішення, які допоможуть вирішити труднощі в діловому середовищі і отримати гідну винагороду.

Жінка-Скорпіон

Астрологи обіцяють дамам-Скорпіонам час нових відкриттів і розширення горизонтів. Весна почнеться активно, і Скорпіонам буде надходити безліч цікавих пропозицій. Серед них важливо вибрати ті, які допоможуть залучити в життя потрібні зміни. Посміхнеться удача і тим, хто знаходиться в пошуку кохання – потрібно лише підключити інтуїцію, щоб не упустити вісників щастя, яке наближається.

Жінка-Стрілець

Дамам-Стрільцям астрологи рекомендують почати весну з кардинальних змін. Генеральне прибирання в будинку, житті і думках допоможе залишити в минулому не тільки образи, але і неприємності, а також токсичних людей, що заважають жити щасливо. Активний тиждень буде віднімати багато енергії, а значить, потрібно вчасно заповнювати запас сил, щоб виключити перевтому і пов’язані з нею нездужання і перепади настрою.

Жінка-Козеріг

Перший тиждень березня для дам-Козерогів пройде в активному ритмі. Астрологи рекомендують не губитися і приступати до втілення в життя найсміливіших планів, купувати заплановані раніше речі і не боятися змін. Удача буде посміхатися сміливим і впевненим у собі представницям Знака, а значить, не можна сумніватися в собі і своїх силах, інакше удача обійде стороною.

Жінка-Водолій

Дами-Водолії відчують на початку весни прилив сил, проте астрологи рекомендують не втрачати пильності. Розмірене вирішення питань буде набагато кращою тактикою, ніж бажання встигнути все і відразу. Статечність і мудрі рішення допоможуть дамам цього Знака залучити в життя і фінансове благополуччя, і визнання в ділових колах, і любов. Важливим супутником успіху буде жіноча інтуїція – вона допоможе не помилитися у прийнятті важливих рішень.

Жінка-Риби

У дам-Риб почнеться період, коли захочеться змін, причому на всіх фронтах. Зовнішні та внутрішні перетворення допоможуть дамам відчути себе на висоті, насолодитися своєю привабливістю і отримувати компліменти, а значить, на початку тижня можна сміливо записатися до стиліста, щоб поміняти зачіску або колір волосся. Перетворитися допоможуть і позитивні афірмації, які налаштовують на успіх і проганяють боязкість.

Автор фото – Сергій Майстер