Жіночий гороскоп з 1 по 7 червня: чим порадує кожну з нас перший тиждень літа

Червень – прекрасний місяць, який принесе багатьом відчуття щастя, задоволеності своїм життям і одночасно – нові прекрасні надії. Причому без всяких умов і пасток: у всіх справах людей будуть супроводжувати світло в душі і радість в серці. Але не варто забувати, що тиждень, який нас чекає, відокремлює один сезон від іншого. Це період змін і підведення підсумків, аналізу минулого і погляду в майбутнє.

Жінка-Овен

Для жінок-Овнів наступний тиждень – вдалий період, коли багато вийде. Хороший поворот подій подарує натхнення, віру в себе і свої сили. Це означає, що є всі шанси виконати загадані бажання. Помилитися на цьому тижні не дозволить посилена інтуїція. Її підказки будуть оберігати від свідомо провальних рішень, вчинків і навіть думок. Крім того, можна знайти покровителя в особі коханого чоловіка, зміцнити свою енергетику, досягти гармонії і щастя в стосунках.

Жінка-Телець

Найближчі дні будуть швидкоплинні і насичені подіями: у Тельців не буде ні плану, ні порад, на які можна було б орієнтуватися. Залишається лише сміливо йти вперед, вірити в себе, шукати обхідні шляхи і, найважливіше, не знижувати темпу. Багатьох така перспектива призведе до паніки, але астрологи радять не відсиджуватися в куточку: думка про те, що на цьому тижні можна досягти набагато більшого, ніж за кілька місяців, повинна вселити оптимізм. Якщо хтось і в силах витримати натиск прийдешніх днів і вихору змін, так це жінки-Тельці, які набудуть впевненості в собі.

Жінка-Близнюки

Початок червня стане одним з найбільш значущих періодів для жінок-Близнюків. На цьому тижні буде багато відкриттів, доленосних моментів, що визначають майбутнє на кілька місяців вперед. Озирнувшись наостанок в минуле, можна буде усвідомити, що саме цей момент є перехідним між старим життям і новим. Активні планети виявляться в аспекті, що відповідає за кар’єру і гроші, а це говорить про те, що Близнюки опиняться на порозі нових змін. Що б не несло з собою нове життя, потрібно реагувати швидко і використовувати всі перспективи, що відкриваються без зволікань.

Жінка-Рак

Літо для представниць Рака почнеться з впливу ретро-Венери, яка на цьому тижні буде неслухняна і підступна. Особисті амбіції можуть зіткнутися з неможливістю самореалізації. Зіткнувшись з труднощами, Раки можуть втратити мету, розгубити пріоритети. Астрологи радять приготуватися до того, що доведеться радикально змінювати плани через обставини, на які буде неможливо вплинути. Але не потрібно ставати ворогом собі, захоплюватися боротьбою з недоліками і вимагати від себе неможливого. Куди розумніше тимчасово піддатися течії.

Жінка-Лев

Небесний покровитель Левів – Сонце – підтримає будь-які починання. Початок нового сезону під егідою Сонця – надзвичайна рідкість і добрий знак. Жінки-Леви отримають потужну підтримку, яка допоможе впоратися з усіма випробуваннями і продовжити боротьбу за поставлені цілі. Без боротьби не буває перемоги, тому потрібно тримати себе в тонусі, зберігати позитивний погляд на речі і не випускати з уваги перспективи і можливості.

Жінка-Діва

Наступний тиждень у жінок-Дів пройде вдало, проте є одне «але»: ретроградна Венера злегка зіпсує плани. Вплив цієї планети досить сильний, але навіть він може розчинитися в повсякденних справах, якщо знати, на що конкретно потрібно робити акцент. А зробити його рекомендується на особисте життя і свої нереалізовані бажання. На події життя можуть негативно відбитися емоційність, поспішність, образливість, тому астрологирадять контролювати емоції.

Жінка-Терези

Під час будь-яких потрясінь Терези віддають перевагу зійти зі сцени і почекати, поки життя не повернеться в колишнє русло. Найчастіше така стратегія виявляється виграшною, але тільки не в цьому червні: від зіткнення піти не вийде. Найболючішим стане усвідомлення, що весь фундамент життя похитнувся і ось-ось зламається: Юпітер діє жорстко і в свій активний період здатний влаштувати справжній струс. Астрологи радять не дуже старатися в досягненні раніше поставлених цілей, але твердо вірити, що рано чи пізно вийде домогтися бажаного.

Жінка-Скорпіон

На цьому тижні жінкам-Скорпіонам буде допомагати Марс. Його допомога буде відчутною і дозволить позбутися від багатьох проблем. Щоб тиждень пройшов вдало, не варто сидіти склавши руки. Астрологи радять братися за все нове, незвичайне і креативне: прийшло літо, а значить, можна змінювати плани. Не виключено, що жіноча натура потребує змін, нових вражень, нового витка життя, нових п’янких емоцій. Але зірки налаштовані скептично: зараз краще управляти бажаннями, щоб не дозволити хвилинним слабостям збити себе з вірного шляху.

Жінка-Стрілець

Майбутнє, до якого так прагнули Стрільці, залишається в епосі, а нова ера, що приходить їй на зміну, стане зовсім іншою. Всі переконання, установки, бажання зміняться з приходом літа. Нові часи народжують нові цілі, і доведеться переглянути свої пріоритети, щоб не відстати від життя. Для багатьох Стрільців червень стане часом активних дій, яскравих боїв, внутрішньої боротьби заради того, щоб намацати тверду опору, яка подарує надійність і щастя.

Жінка-Козеріг

Всі плани і цілі на цьому тижні перекреслять доленосні зміни, що йдуть від Юпітера. Зміни і хвилювання, які доведеться пережити на початку червня, обов’язково направлять Козерогів іншим шляхом – ймовірно, навіть змусять поміняти маршрут на протилежний. До цього важливо приготуватися. Зате, після життя швидко увійде в звичне русло, справи підуть куди спокійніше, а потім прийдуть і приємні моменти, якими астрологи радять сповна насолодитися.

Жінка-Водолій

Водоліїв чекає відмінний тиждень відпочинку, любові і приємного спілкування. Астрологи радять зробити крок назустріч новому і почати діяти на благо щасливого життя. На роботі і в особистому житті можуть з’явитися помітні зміни, які не дадуть занудьгувати: від пошуку нової любові до необхідності зміни роботи. Незважаючи на динамічні будні, вистачить сил і на рішення проблем. Зараз дуже важливо звільнитися від усього, що заважає і тягне назад.

Жінка-Риби

На цьому тижні жінок-Риб чекає болісний процес розставання з минулим. Забуті проблеми спливуть знову, зажадавши остаточного вирішення перед початком нового життя. Астрологи підказують: в майбутнє важливо вступити, скинувши з себе емоційний баласт, так що ігнорувати різні ситуації не варто. Прощатися з минулим цілком можна в рамках поточних подій. В іншому випадку є ризик провести все літо з важким емоційним тягарем на серці.