Жіночий гороскоп з 1 по 7 лютого: починається останній місяць зими і перший його тиждень буде дуже активним

На початку лютого багато з нас відчують зміни, які готові увірватися в життя, і астрологи рекомендують довіряти передчуттям. Дамам буде простіше реагувати на найменші зміни в енергетиці простору, і така перевага дозволить їм знайти свій шлях до успіху і обійти стороною пастки на шляху до щасливого життя.

Жінка-Овен

Жінкам-Овнам астрологи рекомендують починати лютий не з активних дій, а з досягнення внутрішньої гармонії. Вправи допоможуть приборкати розбурхану енергію і знайти їй краще застосування. Руйнівні емоції будуть каменем спотикання як для ведення бізнесу, так і для особистих стосунків.

Жінка-Телець

Дамам-Тельцям в перший тиждень лютого буде усміхатися удача. Цей місяць принесе багато позитивних змін, якщо почати тиждень з поповнення запасу сил, і вже після цього рухатися в напрямку вирішення важливих питань. Не буде зайвою і увага до внутрішнього голосу – він допоможе обійтися без промахів і невдач.

Жінка-Близнюки

Близнюкам астрологи рекомендують присвятити початок лютого розв’язанню особистих питань і не йти на поводу оточуючих. Небезпека представлятимуть маніпулятори, яким захочеться знайти свою жертву в особі енергійних і співчуваючих чужому горю жінок. Довіряти потрібно собі і своїм передчуттям, щоб не попасти в спритно розставлені тенета.

Жінка-Рак

Дами-Раки на цьому тижні можуть розраховувати на підтримку небесних тіл, і цей тиждень пройде успішно, якщо не звертати з обраного шляху. Вже з середи з’явиться можливість втілити в життя одне із заповітних бажань, а також звільнитися від страхів і блоків свідомості, що заважають розвитку.

Жінка-Лев

Леви можуть виявитися жертвами власних бажань, і їм астрологи рекомендують аналізувати події, що відбуваються, щоб виключити неприємності. На цьому тижні є ризик втратити накопичення через необдумані покупки або ризиковані вкладення, і астрологи рекомендують відмовитися від спонтанного шопінгу.

Жінка-Діва

Дівам на цьому тижні знадобиться увага до деталей. Енергетика зірок і планет може збити з шляху, змушуючи витрачати сили даремно, і Дівам важливо не кидатися в роботу як у вир, а планувати справи, аналізуючи події, що відбуваються. Вдумлива робота вбереже від більшості неприємностей.

Жінка-Терези

Дамам-Терезам на цьому тижні буде важлива підтримка з боку близьких людей. Їм не слід боятися прохань про допомогу, щоб вирішити свої питання і завдання. Ключовим фактором успіху для дам цього Знака астрологи називають вміння вчасно зупинитися, якщо здається, що справи йдуть в абсолютно не в тому напрямку.

Жінка-Скорпіон

Скорпіони на цьому тижні повинні бути готові до конфліктних ситуацій. У першій половині лютого є ризик залишитися ні з чим, якщо проявляти відповідну агресію, і дамам важливо відновлювати душевну рівновагу, щоб виключити сутички в діловому середовищі і з близькими людьми.

Жінка-Стрілець

Дамам-стрільцям астрологи радять користуватися перевіреної тактикою, щоб плани не зірвалися і цілі були досягнуті в найкоротший термін. Для цього варто вдатися до вправ, програмуючи свідомість на успіх. Завдяки цьому вийде обійти пастки, розставлені долею.

Жінка-Козеріг

У дам-Козерогів очікується активний тиждень, наповнений безліччю подій. Енергетика зірок і планет буде позитивною, і дами зможуть зрозуміти, що немає нічого неможливого. Початок лютого буде відмінним стартом для тих, хто не боїться брати відповідальність на себе і дивитися в майбутнє з оптимізмом.

Жінка-Водолій

Настрій дам-Водоліїв буде багато в чому залежати від впливу планети-управителя. Ретроградний Меркурій буде гальмувати активність, що може викликати напади апатії у жінок цього Знака. Астрологи рекомендують почати тиждень з позитивних афірмації, щоб поганий настрій не стало причиною промахів і невдач.

Жінка-Риби

У Риб на цьому тижні навряд чи знайдеться хвилинка на вільне проведення часу. Енергетика зірок і планет буде підштовхувати до активних дій, і таким станом справ потрібно користуватися на повну. Астрологи рекомендують попрацювати, щоб закласти міцний фундамент, присвятити лютий отриманню прибутку і заслужити відмінну репутацію.