Жіночий гороскоп з 11 по 17 травня: тиждень принесе сюрпризи і випробування

На цьому тижні багатьом доведеться подолати себе. Це час, коли кожному з нас випаде шанс стати краще і впоратися з власними страхами. Цей тиждень може багато розставити по своїх місцях, і зірки будуть допомагати тим, хто всерйоз візьметься за себе і подбати про своє внутрішнє і зовнішнє благополуччя. Важливий момент зараз – відкритість світу, здатність нести добро і благо оточуючим. Саме такий підхід допоможе побороти скептичне ставлення до себе і здобути перемогу над глибинними суперечностями.

Жінка-Овен

За гороскопом жінок-Овнів чекає тиждень непередбачуваних емоційних метаморфоз, коли лід може перетворитися в полум’я, сумніви – в упевненість в собі, а ненависть – в любов. При цьому емоції можуть захопити зненацька, в тому числі і в найбільш невідповідний момент. Для Овнів може бути типова поведінка, коли безпросвітний настрій раптом зміниться заводним ентузіазмом або цікавість до чогось нового. Всесвіт попереджає, що в разі емоційного підйому не варто забувати доводити почате до кінця. Це важлива умова успіху в будь-якій сфері.

Жінка-Телець

Для представниць Тельця настає час набуття внутрішніх сил. Якщо хочеться великих звершень, для цього буде потрібно багато енергії. Знайти її можна в різних сферах і буденні справи. Непоганим рішенням стане коригування планів, а також духовні практики, зміни в зовнішності, відродження колишніх інтересів. З цього і варто почати тиждень, а закінчити його можна в близькому колі за приємними заняттями. Астрологи радять не забувати, що життя дасть все необхідне, просто для цього потрібно правильно сформулювати свої бажання.

Жінка-Близнюки

Астрологи звертають увагу жінок-Близнюків на те, що в найближчі дні їм варто ретельніше фільтрувати спілкування з оточуючими. І справа зараз не в тому, що в оточенні можуть з’явитися якісь недобросовісні, заздрісні і підлі люди (хоча можливо і таке). Зірки натякають: підвищиться ймовірність того, що деякі персони будуть витрачати чужий час даремно. Можна провести найближчі сім днів з куди більшою користю, якщо критично і скептично поставитися до перспектив такого спілкування.

Жінка-Рак

Початок тижня складеться для жінок-Раків не настільки вдало, як хотілося б. Зросте загальна нестабільність, коли плани можуть відразу опинитися покарбованими. Астрологи радять відмовитися від доленосних рішень і великих покупок. Також небажано з’ясовувати стосунки – це може призвести до розриву. Зате удача чекає в плані кар’єри. Відносини з начальством будуть складатися конструктивно, але зірки чекають від Раків сміливості і захисту своїх позицій. Чим більш принциповим і рішучіше буде настрій, тим більшим успіхом увінчається наступний тиждень.

Жінка-Лев

Наступний тиждень буде досить сприятливий для жінок-Левів, причому дякувати за це треба не випадковій удачі, а загальній гармонізації навколо. Події будуть розвиватися, як їм належить, і почуття гармонії буде супроводжувати Левиця весь тиждень. Але є і зворотна сторона: зірки пророкують метушливі будні, коли підвищиться ризик втратити щось важливе. У цьому випадку на допомогу прийде самодисципліна і самоорганізація. Головне, у вихідні дозволити собі максимально розслабитися і відпочити.

Жінка-Діва

Дівам на цьому тижні рекомендується вести спокійний і відокремлений спосіб життя. Інтерес може виникнути до питань не тільки матеріального достатку, а й душевного благополуччя. І якщо грошові рішення будуть даватися відносно легко, то з внутрішніми резервами доведеться попрацювати. Важливо знаходити час для спокійного і споглядального способу життя, уникати стресових ситуацій і зосередити всі сили на набуття душевної гармонії. Багато Дів можуть досягти успіху в справі вивчення і застосування східних духовних практик, спрямованих на набуття внутрішнього балансу і досягнення успіху в зовнішньому житті.

Жінка-Терези

Астрологи не радять жінкам-Терезам на цьому тижні ставити перед собою недосяжні цілі. Справа в тому, що емоційний стан не дозволить їм перебувати в режимі активної діяльності. Крім того, про себе можуть дати знати старі образи, сумніви і страхи. Краще приділити підвищену увагу внутрішньому світу. Брак енергії і впевненості в собі завжди можна компенсувати духовними практиками. Терезам варто слідувати творчому мисленнюя і думати про хороше. Негативні мислеобрази можуть очорнити будні і накликати на представниць Знака низку серйозних проблем.

Жінка-Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам краще не планувати на цьому тижні нові знайомства. Ті люди, з якими вони познайомляться з 11 по 17 травня, можуть не виправдати надій або навіть обдурити. Зірки попереджають, що на контакт може вийти людина з нечистими намірами, яка під маскою приятеля може приховувати справжні мотиви. Гороскоп також пропонує залишити сумніви і переживання і зайнятися чимось більш позитивним і корисним. Зараз Скорпіонам прописано плавний перебіг подій, коли можна помріяти, відпочити і набратися сил далеко від інформаційного шуму, суєти і авантюр.

Жінка-Стрілець

Народжені під Знаком Стрільця в середині травня можуть відчути, що знаходяться на порозі нового, більш щасливого витка свого життя. Внутрішній оптимізм в поєднанні з підтримкою близьких може стати хорошою основою для початку позитивних змін. Якщо давно визрівали плани, які передбачають особисті зусилля в поєднанні з підтримкою оточуючих, то зірки рекомендують переходити до активних дій. Але варто більше часу витрачати на спілкування і обмін думками – це допоможе врегулювати актуальні питання. Сила Стрільців і їх успіх зараз в підтримці однодумців.

Жінка-Козеріг

Весь тиждень навколо жінок-Козерогів буде лунати приємний дзвін монет. Але, на жаль, більшість коштів, заробіток яких буде віднімати багато часу і сил, не матиме до Козерогам прямого відношення. Так, їм доведеться працювати з грошима, але це будуть чужі гроші – людей, яким терміново потрібна допомога в фінансових питаннях. Зате активні планети подарують Козерогам владу, яка може виявитися як квитком в краще життя, так і сумнівним благом. Доведеться керувати людьми в складних ситуаціях і розбиратися з чужими проблемами. Астрологи радять як слід подумати над своїм ставленням до оточуючих і ненадовго забути про власну вигоду.

Жінка-Водолій

Наступний тиждень – відмінний час, щоб налаштуватися на позитивний лад. Гороскоп радить жінкам-Водоліям оточити себе людьми, чистими душею, – тими, кому можна довіряти. Підтримка близьких обіцяє успіх в різних сферах життя. Всьому причиною зірки, які наділять оточуючих залізною хваткою і неймовірно потужною інтуїцією. Так що, якщо Водоліїв осінить раптова ідея, варто звернутися за порадою до близьких. На тижні, пішовши на поводу у несподіваних рекомендацій, Водолії зможуть впустити в своє життя щось нове й інтригуючі.

Жінка-Риби

Астрологи радять Рибам утриматися від будь-яких таємних ігор та інтриг на початку тижня. Не варто втручатися в чужі справи і проявляти цікавість там, де цього ніхто не чекає. В іншому випадку можна накликати неприємності, які негативно позначаться на репутації. Куди краще буде, якщо представниці цього Знака присвятять час особистісному і духовному розвитку. Зацікавлені в цьому зможуть за короткий термін позбутися від негативних програм, комплексів і внутрішніх протиріч, а також успішно вирішити багато наявні проблеми, в тому числі ділового характеру.